bugün

entry'ler (76)

btcturk

yorumlarda oldukça fazla dert yanmalar var. forumda üyeliği olmayıp yazılanları okuyan milyonlar olduğu için şunu belirtmek istiyorum. btcturk türkiyeye kripto parayı anlatan, didinen, işini düzgün yapan bir emekçidir. cidden çok çalışıyorlar. onlarca yıldır yay geçicinde yayaya saygı duymayı idrak edemeyen bir millete kripto alım satım hizmeti veriyorlar. ufak tefek eleştiriler çok normal. çok çok normal. beni de kriptoyla tanıştıran paribudur ve işi öğrendikçe bir de binance hesabı açtım. bu ikisi hemen her işinize yeter. btcturk ve bir iki tane daha sağlam türk borsası var bu yerlerin kıymeti bilinmeli ve eleştirirken biraz daha sakin cümleler kurulmalı.

bitcoin nasıl alınır

Efendim birkaç adımda anlatıyorum. Bilmeniz gereken ilk şey şu dünyanın en büyük ve güvenilir borsası "binance" dir ve twitter, youtube nerde kimi görürseniz bunu kullanır. Devam edelim,

1. binance'ın türkiye için açtığı Binance Türkiye borsasından hesap aç.
2. Binance borsasından hesap aç.

bu ikisinden ayrı ayrı açman gerekiyor, anlatıcam.

1. Türkiyede istediğin bankadan Binance Türkiye borsasına tl gönder.
2. ister binance türkiye de bitcoin alım satımı yap ister buradaki parayı 1 saniyede ve ücretsiz olarak binance borsasına gönder. iki siteyi birbirine bağlamışlar 1 saniyede komisyonsuz paranı aktarabiliyorsun.
3. binance e gelen paranla alım satım takıl. Sonra çekmek istediğinde işlemlerin tam tersini yap, binnace'den binance türkiyeye ve oradan da banka ibanını girerek sıfır komisyonla ücretsiz şekilde bankana tl çek.

bu kadar.

paribu

rakipleri ile kıyasladığımızda, gayet hızlı bir müşteri hizmetlerine sahip platform. Türkiyede okuma yazma bilmeyene bitcoin öğrettiler.

Ancak burada öğrendikten sonra asıl para kazanmaya kesinlikle binance ile başlıyorsunuz. Bu böyledir, bu iş böyle olur bilen herkes bunu yapar. Türkiyeye gelmeden bir çok coin değer kazanmış oluyor zaten. binance'te çok çok fırsat yakalama ihtimali oluyor.

binance

1. binance.com adresine gidin ve [kayıt ol] tuşuna tıklayın.

2. kayıt sayfasında e-posta adresinizi girin, hesabınız için bir şifre oluşturun. ardından [hesap oluştur] tuşuna tıklayın.

3. güvenlik doğrulamasını tamamlayın

4. sistem e-posta adresinize bir doğrulama kodu gönderdi, onaylayın.

5. işte bu kadar.

peki türkiyedeki banka hesabınızdan nasıl kolayca tl yatırıp istediğinizde de tl çekebilirsiniz? bunun için binance'in türkiyeye özel açtığı siteye de üye olmak gerekiyor. o da burası binance türkiye

paribu

rakipleri ile kıyasladığımızda, gayet hızlı bir müşteri hizmetlerine sahip platform. Türkiyede okuma yazma bilmeyene bitcoin öğrettiler.

Ancak burada öğrendikten sonra asıl para kazanmaya kesinlikle binance ile başlıyorsunuz. Bu böyledir, bu iş böyle olur bilen herkes bunu yapar. Türkiyeye gelmeden bir çok coin değer kazanmış oluyor zaten. binance'te çok çok fırsat yakalama ihtimali oluyor.

bitcoin

boş insan uğraşı diyenler cv lerini gönderebilir. bitmediniz yeminle bitmediniz. boş adamlar var mı suyla kumla var. ama bitcoin boş iş, balon iş. efendim geçin yalama olmadınız mı? 50x yaptım 4 ayda paramı.

bu işin sırrı şu binance ve gate.io hesaplarınız olacak. öyle türk borsası falan güzel paranızı yerler. bu iki borsada inanılmaz fırsatlar var.

binance'e türkiye hesabımdan nasıl para gönderirim kafam almaz o işleri diyen varsa al balil'e anlatır gibi anlatmış adam.

bitcoin nasıl alınır

Efendim birkaç adımda anlatıyorum. Bilmeniz gereken ilk şey şu dünyanın en büyük ve güvenilir borsası "binance" dir ve twitter, youtube nerde kimi görürseniz bunu kullanır. Devam edelim,

1. binance'ın türkiye için açtığı Binance Türkiye borsasından hesap aç.
2. Binance borsasından hesap aç.

bu ikisinden ayrı ayrı açman gerekiyor, anlatıcam.

1. Türkiyede istediğin bankadan Binance Türkiye borsasına tl gönder.
2. ister binance türkiye de bitcoin alım satımı yap ister buradaki parayı 1 saniyede ve ücretsiz olarak binance borsasına gönder. iki siteyi birbirine bağlamışlar 1 saniyede komisyonsuz paranı aktarabiliyorsun.
3. binance e gelen paranla alım satım takıl. Sonra çekmek istediğinde işlemlerin tam tersini yap, binnace'den binance türkiyeye ve oradan da banka ibanını girerek sıfır komisyonla ücretsiz şekilde bankana tl çek.

bu kadar.

bitcoin

Bu tip düşüşlerde bitcoin sahiplerini gömmeye çalışan geleceğin fakir adayları ortaya çıkıyor. Evet bitcoin bir gün 100.000$ olacak ve hiç de 3-5 sene sonra değil çok yüksek ihtimal bu yıl sonuna gelmeden varacak bu tepeye. Sonra altına alıp yoluna devam edecek, düzelte düzelte ve her düzelmede yeni paraya karşı çıkan teyze ve amcaların dalgalarıyla.

Bu arada bitcoin almak için Türk borsaları kullananlara bir tüyo. Bu işten Türk borsasından değil diğer büyük borsalardan para kazanabilirsiniz çünkü bir coin türk borsasına gelene kadar ne dipler ne tepeler yapıyor. Türk borsasına geldiğinde ise zaten köşeler kapılmış oluyor.

ben binance kullanıyorum, hem dünyanın en büyüğü, hem en güvenlisi, hem en çok coin barındıranı. Şu an hesap açma prosedürü kolayken hesabı açın dursun cebinizde. Peki para nasıl yatıracağız diye soranlar olursa ikinci olarak da binance türkiye borsasına üyelik açın. Türkiyedeki her bankadan buraya ücretsiz havale yapın. sonra burdan da binance e ücretsiz şekilde paranızı çekin.

binance ile binance türkiye arasında her şeyi ücretsiz gönderiyorsunuz zaten türkiyeye özel, türk borsalarına rakip olsun diye açılmış bir borsa ve işini harika yapıyor.

arapların savaşta başarısızlıklarının nedenleri

çok fazla konuda başarılı olmaları.

altcoin tavsiyeleri

Altcoin tavsiyesi almak isteyenler şu 3 borsaya üye olsun günde 2-3 saat baksın çıkış inişlere göre kendileri karar versinler yatırımlık coinlere. Neden türk borsası ya da tek borsa önermiyorum çünkü tek borsa tek havuzdan balık toplamaktır. Türk borsalarında zaten balık yok üçbeş belli coinler var. bu 3 yer dünyanın en büyük 3ü ve olay burda. Fenolar da buralardan inceleyip twitterda öneriler veriyor zaten.

Bir trick daha vereyim coinlerin yeni borsa listelenmelerini takip edin yeni borsaya grecek coin en az %20 prim yapar. o dakikada. Neyse bu kadar, bol kazançler. Bu borsaları unutmayın hayat kurtarırlar.

1. binance

2. gate

3. kucoin

bitcoin

bitcoin ile ilgilenenler şu 3 kripto borsası dışında hiçbir yere uğramamalı. Bu 3 borsa dünyanın en çok kullanılan ve birbirini tamamlayan yerler. Birinde olmayan altcoin diğerinde var ve birbirlerine çok iyi iş paslıyorlar.

1. binance

2. gate

3. kucoin

btcturk

yorumlarda oldukça fazla dert yanmalar var. forumda üyeliği olmayıp yazılanları okuyan milyonlar olduğu için şunu belirtmek istiyorum. btcturk türkiyeye kripto parayı anlatan, didinen, işini düzgün yapan bir emekçidir. cidden çok çalışıyorlar. onlarca yıldır yay geçicinde yayaya saygı duymayı idrak edemeyen bir millete kripto alım satım hizmeti veriyorlar. ufak tefek eleştiriler çok normal. çok çok normal. beni de kriptoyla tanıştıran paribudur ve işi öğrendikçe bir de binance hesabı açtım. bu ikisi hemen her işinize yeter. btcturk ve bir iki tane daha sağlam türk borsası var bu yerlerin kıymeti bilinmeli ve eleştirirken biraz daha sakin cümleler kurulmalı.

paribu

Yorumlarda oldukça fazla dert yanmalar var. Forumda üyeliği olmayıp yazılanları okuyan milyonlar olduğu için şunu belirtmek istiyorum. Paribu Türkiyeye kripto parayı anlatan, didinen, işini düzgün yapan bir emekçidir. Cidden çok çalışıyorlar. Onlarca yıldır Yay geçicinde yayaya saygı duymayı idrak edemeyen bir millete kripto alım satım hizmeti veriyorlar. Ufak tefek eleştiriler çok normal. Çok çok normal. Beni de kriptoyla tanıştıran paribudur ve işi öğrendikçe bir de Binance hesabı açtım. Bu ikisi hemen her işinize yeter. Paribu ve bir iki tane daha sağlam türk borsası var bu yerlerin kıymeti bilinmeli ve eleştirirken biraz daha sakin cümleler kurulmalı.

innovia 4

2012 senesinden beri bitmesi beklenen proje. Dün aradım ve tahmini bitiş süresi 2018 ağustos olan. Tam 6 kez teslim tarihini uzattılar.

Yeşil gyo tarafından yapılan 'bitmeyen proje'.

Binlerce insan kazıklandı mı ? Dolandırıldı mı ? artık siz karar verin. Birçok ev sahibi avukatlara başvurmuş verdikleri paraları faiziyle almaya çalışıyorlar. Sonuçlanan başarılı davalar var. Uzak durun bu firmadan. Canı yanan da avukatla dava açsın.

gecenin filmi

Bu gecenin film önerisi;

> http://www.listekitap.com...meden-gecilmeyecek-5-film

ayın en çok okunan 10 kitabı

Ağustos ayının en çok okunan 10 kitabı ( Kitap Herif incelemesi )

> http://listekitap.com/kit...k-okunan-kitaplar-ilk-10/

albert camus

Albert Camus Okumak için 7 Neden:

http://listekitap.com/lis...camus-okumak-icin-7-neden

yüzyüzeyken konuşuruz

Röportaj: http://listekitap.com/rop...ruza-sorduk-neler-oluyor/

stanley kubrick

Nev-i Şahsına Münhasır Yönetmen Stanley Kubrick’in 10 Efsane Filmi:

http://listekitap.com/lis...ubrickin-10-efsane-filmi/

vedat türkali

Kitaplarından 10 Önemli Not

http://listekitap.com/lis...aplarindan-10-onemli-not/