kızların olduğu ortamda küfür eden erkek ve ya burnunu karıştıran erkek.

Edit: erkeğim
amsalak ve yavşak erkeklerdir.
sanırım tek kaş olmak bunun en büyük örneği. yanlış anlaşılmasın fiziksel özelliklerle asla dalga geçmiyorum ama kaşımın ortasından dolayı bir kaç kişiden hatta kızdan duyduğum laftan yola çıkarak dış görünüş diyorum, evet.
kısa boylu erkek.
"özgüvensiz erkek" demek artık klişedir. sana açılsa sanki kabul edecen amk.

aslında düşündümde buda bir özgüven eksikliğidir.
penisi küçük erkek.
yavsaktir efendim.
efendi erkek.
Mağaradan Fırlamış Tiplerdir Onlar ;
(bkz: Mc Donalds Kaşlı Erkek)
(bkz: Kızların Yanında Küfür Eden Erkek)
(bkz: Her Önüne Gelen Kıza Yavşayan Erkek)
evet parasız erkek kızların sevmediği erkek tipidir ama daşşaklı kızlar çıkar parasız erkeğe sahip çıkan olarak. saçı dağınıklıkda iticidir, kel olsun ama dağınık olmasın. ben kel olsam bere takardım zira kellik benim kafaya gitmiyor yahu..
kıskanç ve aynı zamanda alıngan erkekler benden uzak dursun.
Adam gibi erkegi sevmezler kizlar..
bahse girerim yavşak erkekler değil. hemen her kız yavşak erkeklerden dem vuruyor ancak nerde kendisine yavşayan tabiri caizse götünü kaldıran erkek var onlara şans veriyor.

kızların bu ikilemi kaslı erkekler için de geçerli; düşünmeye doyamayıp görünce de "kaslı erkekleri sevmem" derler.

kızların bu ikilemi zengin/fakir erkekler için de geçerli. zenginse "paranla alamazsın beni" der, fakirsen "ıyyy" çeker.

kızların bu ikilemi özgüven için de geçerli. özgüvenli olursun, "beni kolay lokma sandı der", biraz çekingen olursun "çok silik bir tip" der.

kızların bu ikilemi piç erkek için de geçerli. lafta hepsi baba olabilecek vasıfları taşıyan adamlara şans verir, oysa skor yapanlar daima piç erkekler.

lafın kısası kızların sevmediği erkek tipi yoktur, sevdiğin kızın sevmediği erkek tipi vardır.
Her tip adamın sevgilisi olduğunu gören ben için bu tip var olmamaktadır. Ama utangaçsanız ve tipiniz yoksa, boku yediniz dostum.
benim gibi gerçekleri şakadanak yüzlerine çarpan erkekler.heç kimse kusura bakmasın kimseyi yıkayıp yağlayamam.sol elimle biz bize yeteriz.
Ulaşılmaz egosu olan erkekler.
maganda erkek bile olabilir. Not: Bunlar kulaktan duyma bilgilerdir.
kesinlikle atlet tişört giyen ve zincir kolye takan erkektir. girmeyin öyle kılıklara gözünüzü seveyim.
Cool adam ilgisizdir, kendilerini Çok güldüren yavşaktır, ağzı laf yapan Çapkındır. Bunların hepsinden biraz barından da muhtemelen bu genellemeyi yapan kadınları beğenmeyeceği iÇin kasıntıdır.
sigara içince adam olduğunu sanan erkekler.
yalanı ağzından düşürmeyen erkekler.
(bkz: badi ekrem) gibi. kur yapmaya çalışan erkekleride pek sevmezler.
doğal davranmayan, kendi aklını kullanmak yerine onun bunun lafına gidenler, sırf moda diye kendine yakışmayan sapma sapan
kıyafetler giyip saçını sakalını mal gibi yapanlar. aklını kullan la biraz kendine yakışanları bilmiyormusun da başkasının aklına göre yaşıyorsun sen. Özgüvensiz ezik tiplerde sinirimi bozar bak. bi de parasıyla, mal varlığıyla övünen erkekleri hiç çekemem ne yalan söyleyim. Kendiniz olun len biraz.
sadece hatunlarin tanimlamasinin gecerli olabilecegi erkek tipidir. zira hemcinsleri tarafindan yavsak olarak nitelendirilen erkek pekala hatunlarin gözunde bambaska tanimlanabilir. dozunda olmak kaydiyla her turlu pis nalet aliskanligin dahi o erkegi ilgi cekici kilabilecegini de unutmayalim, unutturmayalim.
EFENDi, USLU ,KENDi HALiNDE, SESSiZ..
SEVDiĞi iSE PiÇ, FIRLAMA ,ORTAM ÇOCUĞU VE SESLi. SONUNCUSU BiRAZ SALAKÇA OLDU AMA SESSiZiN KARŞITINI YAZAYIM DEDiM BU ÇIKTI EVET.
sıkıcı kendini beğenmiş devamlı kendini anlatan karşısındakine ders vermek isteyen erkek*