entry'ler (128)

telefon rehberindeki ilginç isimler

amk kızı
kutsalım
anne hanım
baba bey.

sevgili nedir

kızlar için şudur ki, iki memeye tav olup aylardir belkide yillardir suren iliskisini bitiren gavatimsi insan parcasi.

15 temmuzda doğan çocuğa isim önerileri

tank-er.

kolay kilo verme yöntemleri

tutun boğazınızı abi başka yöntem yok.

hesabı erkeklerin ödemesi durumu

şahsen sürekli olması durumunda rahatsız olduğum bi harekettir, neden benim yiyip içtiğimi ödesin ki sonuçta.

zoru görünce kaçan erkek

ilk kavgada boşanalım diyecek erkektir. evlenmeyiniz efendim.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

başkalarını sev diye mi sevdim seni lan. yazzzzzıkklaaağrr olsssuuun.

bir kadın için çabalamayan erkek

kadının en çok çabaladığı erkek tipidir.

sözlük yazarlarının evcil hayvanları

annemin camları açtıktan sonra kuşun kafesinide açıp "aa camları siliyodum kafeste açık kalmış uçmuş hayvancık tüh " demesi geldi aklıma. krds npyn yaramı destin aq.

lıiıiılıiooiılıiıiıl

ortadaki oo'lar kapı, diğerleri de çit. bahçenin şeysi işte.

memleketini dolaylı yoldan anlat

o ne aminakodumunun dis fircasidur hanimefendi djjssjsjsdjsjs.

dövme yaptırdığı halde namustan bahseden kız

ğöğüsüne, kasığına falan yaptırıyosa bakış açısı der geçerim, ama eşiyle birbirlerinin isimlerini parmaklarına yazdıranlardan ne istiyonuz anasını satıyım.

koklarken zevk veren şeyler

benzin mazot aseton.

gelecekteki evladına bir mesaj bırak

özür dilemenin asla acizlik olmadığını öğreticem sana. bi insanin duygularıyla oynamamayı öğreticem. babanı ne kadar çok seviyosam senide o kadar çok sevicem, çok iyi bi anne olamam belki ama elimden gelenin en iyisini yapıcam. seni herşeyden kısıtlamıycam. doğruyu yanlışı ayırt edebilmen için doğruyuda yanlışı da görmene izin vericem. çünkü yanlışı görmezsen doğrunun doğru olduğunu bilemezsin. aynı şekilde doğruyu görmezsen de yanlışın yanlış olduğunu bilemezsin. ve söz veriyorum en iyi sırdaş, en iyi arkadaş ben olucam sana. seni çok seviyorum.

matematiği iyi olan yazarlar

posta bir girişim var, 1de ç1k1ş1m. haydi beraber ağlayalım.

kaşar kız isimleri

ceren ebru şeyma.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

furkan özsan - rüya gibi.

floryada oturan kesim

sıtarbakslardan midpointlerden hepi munslardan çıkmayan, rayban gözlüklerini yaz kış gözünden çıkarmayan, baharda şişme yelek kışın şişme montları hep üstünde olan kesimdir.

insanın büyüdüğünü anladığı an

annem her sabah camdan bakar yolcu eder, ben gözden kaybolana kadar beni izler dua ederdi peşimden. şimdi yine dua ediyo ama camda değil.

türk kızı vs isveç kızı

git isveç kızına sarma yaptırda göreyim.