bugün

(bkz: insan)
surekli cogalan balik tayfam, iki adet kaplumbagam(el ayasindan buyukler) ve bir adet sultan papagani. bide killi bir orumcek var evde su siralar takiliyor kafasina gore sesimi cikarmiyorum bende. ama benim degil yani, serbest takiliyor.
su kaplumbağası.
şaka maka 3 yıldır bakmaktayım. ismi zühre. 3 kez de firar etmiş sonuncu kaçışında dayanamayıp geri gelmiştir.
Benim de kardesim var bir tane. Anneme bakacaksaniz yapin dedim bakariz dediler yaptilar basima attilar 18 yildir bakiyorum.
görsel
2 harika güzel kedi efendim.
görsel
Muhteşem bir köpek.
görsel
karınca. her zaman varlar sağolsunlar. anlaşıp gidiyoruz yıllardır. iyi çocuklar bunlar.
göğüs kafesimin altında vahşi bir at besliyorum. beni ne zaman üstünden atacağını bilmediğim. dizginlerimi kopardım koşuyorum.
Ornitorenk.
önce sarmal diye bir kedim vardı.2003 yılında arabanın altında kalmasıyla feci şekilde hayatını kaybetti.
görsel
hamster yani herhalde. pek görüşmüyoruz genelde.
4 adet kedi.
http://galeri.uludagsozlu...4%B1n-ev-hayvanlar%C4%B1/ zeytin
balikti bir zamanlar 17 tane öldürünce biraktim artik beslemiyorum daha doğrusu öldürmüyorum.
Hunili.
terrier cinsi bir köpeğim vardı. ismi paşa. pasha değil ama dikkatinizi çekerim. paşa.
evde bir köpek balkonda bir kedi. kediyi sadece besliyoruz biraz davetsiz geldi kendileri...
kopek besliyorum, hafta sonları birlikte gezmek keyif veriyor.
görsel
Feanor b. MeagLor, akvaryumun krali denebilir cunku tek erkek, tek basina iktidar.

Niniel b. Earnel, en fazla yavru veren disi yunusum. Yirim cok tatli lan.

Uhmr b. Fegelhayn, erkek cuce vatozum. Fena yakisikli sakalli felen tam musluman.

Cea b. Feih, disi cuce vatozum. Cok ürkek.
isim cok yazmaya usendim. Kodumun dokunmatik klavyesi yuzunden yaslandim lan.
golden. adı çakıl.