bugün

özellikle uzak mesafe ilişkilerinde karşımıza çıkan safımdır. çok tatıdır ya. kıyamazsın. kadın mantığını, kadın aklının nasıl çalıştığını tam kavrayamamıştır. penelope ablasından gerçekleri duyması gerekir.

kadınların erkeklerden daha çok aldattığını bilmesi gerekir. bunu fiziken olmasa da zihnen yaparlar. hiçbir istisnası yoktur. yatağına almasa bile arzular beğendiği bir erkeği. seninleyken onu düşünür. onunla olmak ister ilk fırsatta. hele de uzaktaysa ve her zaman görüşemiyorsa. o zaman kızı tutacak hiçbir şey yoktur. arkadaşlarımlayım der, annemgilleyim der, bugün bir yere çıkmadım der... ancak, nerede olduğu aşikardır. bunu her erkeğin akıl etmesi gerekir. ancak, saftır erkek. nedense sevince gözü başkasını görmeme diye bir aptallığı vardır erkeklerin genelde. aldatma sayılır diye mastürbasyon yapmadığını söyleyen bile gördüm.
Kendisinin ilk olduğunu zanneder. Daha önce ciddi kimse olmamıştır kızımızın yanında. Yersen.
kızların şeytan olduğu bu zamanda fazla saf olmaması gereken erkektir.
Paronaya yasayipta akil saglini kaybetmek istemeyen erkektir. Ortalama zeka ile kime guvenip kime guvenmeyecegini ayirabilmektedir.
kendisinin de güvenilir olduğunu gösteren erkektir.
Böyle kamillere ölüyorum ya. Kız sevgilisine annem hasta deyip benle sevişiyor haftasonu instagramda kıza süpriz yapıp bilmem nereye götürdüğü sarmaş dolay big love story tadındaki fotoğraflarını görüyorum.
seviyorsa güvenmesi normaldir.
şimdiki kızlar erkeklerden daha tehlikelidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar