bugün

entry'ler (8)

pep card

pep cardımız varsa kafamız rahat dedirtecek cinstendir. her ödeme cepten oluyor, 7-24 para gönderebiliyoruz e yurt dışı kur farkı da yok. insanın kafası rahat olmasın da ne olsun yani.

letgo

adı gibi. bırak gitsin elindeki eskileri. illa para kazanmak zorunda değilsin. bedava ver mesela öğrencilere.

ediz

fazla egolu biri ama egosu boş. yakında onun da havası söner.

rusya

rusya çelişkiler ülkesidir ve ilginçtir ki ruslar ‘niye türkiye gibi değiliz?’ şeklinde kendi kendilerini eleştirirler. rusya’nın problemi demokrasidir. onlar da demokrasi içinde bu problemi çözeceklerdir.

senden önce ben

çok akıcı, pek beynin çalışmasını sağlamayan kolay bir olay örgüsü bulunan tatlı bir kızın 6 ayını ve felç olmanın zorluklarını anlatır. ben okudum o kadar da ağlanacak bir şey görmedim ama engelli olmanın nasıl bir şey olduğunu çok daha iyi anladım, okunacak bir kitap.

lebron james

nba tarihinin en iyisi olmadigi gibi lakers tarihinin de en iyisi degildir. nba tarihinin en iyileri mj ve kobe'dir. 9 finalin sadece 3'unu kazanan lebron degildir.

toplantı

cumartesi günlerine konulunca nefret edilen aktivite. afyonun patlamadan sunum yapmak kadar iğrenç bir durum olamaz.

cinemaximum

en pahalı bilet ücretini ödeyerek minimum 30 dakika reklam izleyeceğin sinema. insanlar hala neden tercih ediyor anlamıyorum verdiği reklamlar artık itici konuma gelmiş durumda sempati değil antipati oluşturup markaya zarar vermekte. sucuğunu da kartını da diye başlıyor insan. sinema reklamlarını denetleyen olmadıkça 1 saatte reklam çıkabilir. güvenemiyorum.