bugün

gelen erkek evlatsa kadın sizden çok onu sevecek buna hazır olun benim gibi ilgi manyakları varsa.
Bir kadını döllemenin sonucudur.
Kadınla erkeğin arasındaki aşkın tamamen bittiği durumdur.

Artık ikinizinde birbirinizden ve kendinizden daha çok seveceği tek birsey vardır o da çocuğunuz.

Hatta Tebrikler bundan sonra birbirinizle yaşamaya sadece çocuğunuz için katlanacaksiniz o flört dönemleri canım cicim ayları hepsi bitti papucu dama atıldı.

Ha bide bosaninca çocuğun velayeti kavgalar kendini mal gibi zanneden çocuk.

Not:çok ileri gittim mk bu ne hiz.
Korktuğum olaydır. istemeden kazara ortaya çıkıp hayatını bok etme potansiyeli olan bir şey. Dikkat edin, önlemlerinizi alın.

Sadece evlenmeden yapmaktan bahsetmiyorum, evlendikten sonra da bok ediyor, evlilik yeterince etmemiş gibi.
Başıma gelen durumdur.Babamın en yakın arkadaşının kızını hamile bırakmıştım yanlışlıkla.Seks esnasında kondom yırtılmış..Yılbaşı gecesi olduğu için ertesi gün eczanelerin hiç birinde ilaç yoktu.Herkes bildiğin sipariş vermiş.Biz de verdik 1 hafta sonra alabilmiştik.O geçen süreyi bir ben bilirim bir de allah.Her an baba olma korkusu..
En tabi olaydır çiftler mutlu olmak için böyle şeyler yaparlar. Çocuk cennetin gölgesidir.
kimi zaman yıllardır beklenen çok büyük hasretin ifadesidir, kimi zaman ise ömür boyu hatırlanmak istenmeyen anın sonucudur...
evliyse zevklidir.
büyülü bahçevanlıktır. ne ekiyoruz, ne çıkıyor.
Doğanın kanunları gereği olması doğal olan hamilelelik şeklidir. Bu kutsal görev bize bağışlanmış yüce rabbimden. Üslubunu yediğim.
Hamile bırakmak eylemek olarak bana kötü geliyor. Ama içine boşalmak başka bir mevzu. Senin sıvın ile karşı tarafın sıvısının birbirine karışması çok romantik. Ama hamile bıraktım amq hahaho çok kaba duruyor.
sevdiğin kadından ve kendinden bir parça dünyaya getirmek. aşk çocuk olsa da olmasa da ölüyor zaten, aşk dediğin şey kısa süren bir heyecan. önemli olan saygı. saygı ve sevgi olduğu sürece mutlu yaşanabilir.
Evlilikte belli bir süre geçmiş ve artık yeni bir heyecan, evin içinde bir ses olsun istiyorsanız ve evinizde hayvan besleme imkanınız yoksa atılacak bir adımdır.
çouklarınızı başka bir canlının içinde yetiştirmektir. düşüncesi bile insanı çılgına çeviren eylem.
görsel
harika bir şeydir. bir kadın erkeğinin menisi sayesinde hamile kalmış olur. Çok aşk dolu bir şeydir.
planlı çocuk sahibi olma evresine gelmiş bir evlilikte çok kolay olmayan durumdur, senelerce kullanılmış doğum kontrol ilaçları yüzünden döllenmeye müsait olmayan onlarca yumurtanın içinde döllenme kapasitesi gelişmiş yumurtaya denk gelmek için aylarca hatta belki yıllarca uğraşmak gerekebilir.
Süreç keyifli başlasa da 6. aydan sonra umutlar yitirilmeye, 1. seneden sonra ise doğal yollarla gebe kalamayacak sanırım, tedavi mi olsak şekline dönüşür. Türk kültüründe büyümüş olmamızdan ötürü sorunun kaynağı %99.9 kadında aranır, erkekte bir sorun olma ihtimali düşünülmez bile ama nitekim tembel spermler yüzünden yumurtaya ulaşamadığını öğrenen er kişi tedavi olmayı kabul eder.
1,5 yıllık çabanın ardından kadın gebe kalır...işte o haber, o an'a kadar hayatınızda aldığınız en güzel haber olacaktır...bundan daha güzelini ise 9 ay sonra alacaksınız "baba oldun berfo"...
canım kızım...iyi ki varsın...seni çok seviyorum...
Buny Eskorta yapmak daha tahrik edicidir.
bir kadının emzirmesiyle aşağı yukarı aynı his olsa gerek.