bugün

entry'ler (288)

bexdever

Şia olması falan umurumuzda değil de adam hemen ak partiliye bağlamış beni. Ulan ne adamsın :D .

türkiye nin dostu olan ülkeler

Yeni Zellanda,Papua Yeni Gine,San Marino.

beşar esad

görsel
Bu çocukların katili.

diyanet

Devlet isteğine bağlı din oluşturan yalan bir kurum.

fethullah gülen cemaati

islamı kullanan cemaat aslında bir siyasi örgüttür. Ak gençlik veya agd den bir farkları yoktur. Onlarında zamanla foyaları çıkacak çıkmaya başladı bile. islamı kullanıp mevki elde etmeye çalışanlardan allah uzak tutsun.

şair

Sıkıntılıdır. Şuara suresinde allah onlara kızar. Onlara uyanlarada.

ak parti şeriatı getirecek yalanı

Klasik Türkiyeli müslüman düşüncesi. Ne ak parti ne saadet. bunların hepsi aynı. Çıkar amaçlı takılırlar. Dün israil düşmanıyken bugün dost olurlar. Oysa Allah kafirleri kendinize dost edinmeyin der. insanlarımız aslında gösteriş müslümanı olduğu için inanmış rolü yapar bu adamlara. Çünkü onlara imkan sağlıyorlar. Kredi olsun,lolipop türbanlılara müsamaha olsun her şey mubahlaştırıldı. insanlarımızda çıkar kovaladığı için rahat bir gelecek istedikleri için ak partliyiz, saadetliyiz demiyorlarda allahın kuralları gelecek onun için bu partileri destekliyoruz diyorlar. Müslümanlar kendinize gelin. Çıkarlarınız için allahın ayetlerini satmayın.

sümerler türkmüş

Yakında düşmanları ermenilerede türk diyecek bunlar.

istanbul u fetheden sırp askerlerdir

Aynen aynen. Padişahta New york'luydu.

üniversite okumak mı zor kazanmak mı

Üniversitede hocalara yağ çeken insanları görmek daha zor.

hz kaka

islamın cesur komutanlarından. Kadisiye savaşının kazanılmasında büyük rolü olduğu anlatılır. Hz Ebubekir de onun cesaretinden ve yararlı işlerinden övgüyle bahseder.

dinler arası diyalog

Dinler arası diyalog, lolipop türbanlılar, çıkar amaçlı dernekler, samimiyetsiz müslümanlar. Ulan neyin peşindesiniz. Ne hale getirmeye çalışıyorsunuz islamı. Çıkında bari islamın adına leke sürmeyin.

mevlid kandili

Kandil geceleri insanlara dinin belirli günlerde yaşanması gerektiği imajını vermektedir. Namaz kılmayan insanlara bir gecede hacı hissettirir ertesi sabah ise insanlar aynı hallerine devam ederler. Sakıncalıdır.

dünyanın gelmiş geçmiş en iyi liderleri listesi

Listede peygamberimizin Halid bin velidden geride olması dış mihrakların oyunu heralde. iki ayyaşın yaptığı anayasa gibi bir liste.

akp türk siyasetinin asena sıdır

Mevcut siyasette herkes dansözdür. işine gelen parti iktidar için her şeyi yapar. Bu yalnız akp için geçerli değildir. Zamanında esede karşı olan chp, saadet gibi partiler bugün onu destekliyor. Zamanında esedi destekleyen akp bugün ona karşı. Siyasi oluşumların hepsi sahtekarlık üzerine kuruludur.

kenya spor

Taraftarı olduğum kulüp. Jamikaya attıkları gol efsanedir.

polislerin şehit olmaması

Evet. Ülkemizde görev başında öldükleri için halkımız onlara şehit diyor. Aslında kitaba bakılacak olursa alakası yok. Bugün askerde esrar içen, alkol içen, haftasonu çarşıya çıkıp zina yapan gençler bir kurşunla ölünce şehit sayılıyor. E hani kur'an hani allah hani islam devleti. Gerçi ne kadar desekte kimse anlamak istemeyecek.

mecidiyeköy deki metro çalışmaları

Trafiğin daha rahat olması için yapılan iyi bir çalışma.

islam dininde çarşafın yeri

Ahzab suresinden sonra başladığı söylenir çarşaf giyinmenin. Kimse kafasına göre yoktur falan demesin. Edip yükselden konuşmayın. Ayrıca kapanmak sünnet değildir allahın farzlarındandır. Kafanıza göre istediğiniz gibi okuyamazsınız.

askere gitmemek için on yıl aöf okumak

Ülkemizdeki klavye komandolarının eylemidir. Genelde savaşalım (kan dökelim hıııaaa), onlara bu ülkeyi koruduğumuzu gösterelim diyen tiplerin yaptığı şey. Onlar ne kadar konuşsada emin olun hepsi otuz yaşına kadar askerlikten kaçmak için aöf öğrencisidir. Genelde ülkücüler ve kemalistlerdir.