bugün

cahilin önde at koşturanıdır kendisi.
ne menem bir çevrede yetiştiğini az çok tahmin ediyorum, o yüzden bu kadar cahil. ama insani görev doğrusunu öğrenmek isterse ne ala.
on birinci nesil yazar.
hakkında yazılanlardan kimlerin kuyruğuna bastığını tahmin edebiliyorum. helal olsun yazarıdır.
burası uludağ sözlük, insanlar karşıt fikirlilere dayanamaz. kendileri papağan gibidirler, hiç düşünmezler.

yezidlerle uğraşında kendisine başarılar dilerim.
(#25690329)

mezhepçilik böyle birşey. birde sünni-şii birbirini yerler. arapsevici sünni ile iransevici şii arasında fark yoktur.

sanırım kendisi ali özgündüz ve abisini adam yerine koyan az sayıdaki azerilerden -azerbaycan türkleri ile yanyana koymak istemiyorum- birisi.
azeri yazar imiş. Atalarını, tarihi geçmişini merak ediyorum.
(bkz: osmanlı islam ülkesi ama padişahlar haca gitmemiş/#26266582)

muhtemelen fars kırması kürt keko. *

(bkz: güney azerbaycan milli oyanış hareketi/#25690329)
Aynı zamanda türk olan yazardır.
yeni yazar hosgelmistir.
umarim vurdurmuyordur cunku vurdurmak kotudur taam mı?
O derece Türk'ki Güney Azerbaycan hareketine sövecek kadar "türk"... Bunların Türk değil mezhepçi fars yalaması Oğuzların düşmanı.
Her kesin düşüncesi farklı ola bilir. Bu etnik kökeni etkilemez. Bir insan oğuz türkçesinin (aynı zamanda türkmence) batı koluna mensup bugün batıda kars doğuda hazar denizi güneyde iran kuzeyde derbent sınırları içerisinde kalan "azerbaycan" diye adlanan coğrafi bölgenin (ülke değil) şivesini konuşuyorsa, hangi fikriyatta olursa olsun, türk'tür. Gerçekler değişmez.
farkedilmeyen ve bundan rahatsız olmayan yazar. Bir yıla yakındır yazıyorum Yeni yazar hoşgelmiş diyenler var hoş bulduk.
bazı zıt düşüncelerimizin olduğu hemşehrim.
Türkiye'mizdeki ehli sünnette şuan olduğu gibi mezhebi ırktan üstün tutanlar vardır bunlara Arap uşağı diyemeyeceğimiz için arkadaşıma da kimse fars yalaması diyemez.
esad yanlısı faşist baas dostu iran mezhepçiliğine susan ama müslümanım diyen allah ıslah etsin birde esad ın kimyasallarına ve seçimsiz iktidarına susan yazardır.
(bkz: mal)
Namlunun elbet bir gün kendisine döneceğini bilmesi gereken mahlukat.

Irkçılık yapma, dikkat et.
Bexdever adlı arkadaş sehend stadyumunda traktör maçında iran bayrağı açıp dayak yiyen fars faşisti meczuplarından biridir.
iran kum'da eğitim alıp ayetullahların kıçını yalayarak hayatını idame ettirmektedir. Sepah'ın türkiye kolunun başkanıdır. iranlı olmak onun için bir gururdur çünkü bu şekilde ancak mut'a ile seks yapabileceğini düşünmektedir. Öz bacısını beceren ve hayvanlarla sevişmeyi makul gören humeyninin bir numaralı hayranıdır. Azeri'lerin türk olmadığını da kesrevi'den okuyup türkiye'de ki azerbaycan türklerini zehirlemeye çalışan bir kobra yılanıdır.

herkes ki bi'terefdi
Farstan da bi'şerefdi!

MARG BAR FARS!
delikanlı, mert bir yazar

allah yolunu açık etsin kardeşim.
bir adet şiidir, osmanlının fetihlerine işgal diyen ama kendine müslüman diyebilen muta nikahindan doğsam gocunmam diyebilen irancıdır,(veled-i zina olsam sıkıntı yok yani diyor) uzak durulması tavsiye edilir.
ulan şu hale bak. adam sakin sakin yazıyor. sizin ağzınızdan köpükler çıkıyor. hayırdır beyler? küfrünüzü terbiyesizliğinizi çekecek ne yaptık böyle?

tekrar şiaya paso muta üzerinden saldılaranlara sorularımı yazayım

madem siz sünnisiniz, ülkenin yüzde 99 u müslüman(!)

devletin vergi aldığı genelev var mı yok mu?

kumar oynatılıyor mu ülkede devlet eliyle?

faiz işliyor mu?

ee biz bunları görüp türkiyedeki iyi niyetli müslümanların niyetini suistimal mi ediyoruz? siz müslüman değilsiniz mi diyoruz?

sorularıma cevap verin bakalım
Şia olması falan umurumuzda değil de adam hemen ak partiliye bağlamış beni. Ulan ne adamsın :D.
(bkz: beşar esad/#31371022)

malum entrysinde nato üyesi olan türkiyeyi başkalarının kucağında oturan bir ülke olarak gösterip esad köpeğinin rusyanın tabanlarını yalıyor olmasını meşrulaştırmaya çalışan zır cahil.

evladım, nato dediğin 28 üyesi olan üye olma koşulları olan siyasi ve meşru bir birliktir. bir zamanlar ırak'ın senin o taptığın iranının suriyenn üye olduğu CCC, CP, ECO gibi kurumlardır bunlar.

sen şimdi afganistada sovyet rusyanın anasını ağlatan mücahidler için ''amariga onlara yardım etti'' diyeceksin. senin esad isimli köpeğinin götünü başından beri rusya kurtarmaya çalışacak. şimdi o mücahidler kötü senin esadın iyi olacak öyle mi? sonra da geleceksin nato üyesi ülkeyle bir tutacaksın. madem cahilsin o zaman susacaksın.

kucağında oturmak deyince, aklıma ırak geliyor. siz şiiler. nasıl da secde ettiniz amerikaya zamanında. gelip de saddamdan sizi kurtarsın diye değil mi? inandığınız mezhep ikiyüzlülük üzerine kurulu olduğu için derin kalın senin koçum. eh bir de cahilin teki olunca böyle oluyor demek ki.

allah kendisine şifa versin. tipik bir şii.
(bkz: yavuz sultan selim in kafirlerle savaşmaması/#32526204) olaylara sadece mezhebi kimliği ile bakıp o şekilde yorumlayan kara cahil. çıkarsamalara bak lan. zeka seviyesi anaokulu bile değil.

zaten yazdıklarına bakarsanız sünnilerin tüm kutsallarına demediğini bırakmamış utanmaz herif. sonra bir de gelir bunun gibiler vahdetten kardeşlikten falan bahseder. takiyyeci münafık.
Bir adet şiicik, sahabeye sovecek kadar aşağılık, münafık sahabe var diyecek kadar cahil ve sapık, osmanlıyı her fırsatta arkadan vuracak kadar kalleş ama savaş meydanında karı gibi kaçan şah ismali ata bilen biridir, 72 firkanin içinde allahın en çok buğzettiği sapık şia mezhebine mensup bir kişidir
(bkz: muharrem orucu/#34314683)

zaten kimse sana kendini inandirmak icin oruc tutmuyor allahin yobazi.