bugün

entry'ler (175)

babamın allahı kim

allahım var diyip, allahın gerektirdiği olayların hiçbirini yapmayıp (taptığınız kişiler gibi) kendi tabirinizle ve size göre "insan" olmaktansa, allahsız bir piç olmayı tercih ederim. ama sana göre öyleyim, bana göre de sizler piç ünvanına bile layık olamayan "şeyler" siniz.

kemalistlerin türk olmadığı gerçeği

kemalistler ananı mı silkti acaba? gerçi kemalist ananı silkse senin gibi bir beyinsiz doğmazdı, zeki birisi olurdu ama neyse.

silkti yazdım yanlış anlamayın. dervişin fikri neyse zikri de o dur.

ysk nın mühürsüz oyları geçerli sayması

peki buna ne demeli? böyle insanlara her şey müstahak aslında, deveye diken insanı s*ken demişler. tek olumsuzluğu kurunun yanında yaşta yanacak yani bizler...

https://mobile.twitter.co...53632250151350272/video/1

futbolun insana her şeyi unutturması

boşa prim yapmanıza gerek yok, ben de şahit oldum o patlamalara. insanız bazı kötü şeyleri unutmaya çalışıyoruz, ha tamamen aklına gelmeyip unutan vardır ona sözüm yok.

17 mart 2016 sporting braga fenerbahçe maçı

her şeyi şu açıklar:

görsel

fenerin haksiz elenmesine sevinenler

normal geçseydi maç ve elenseydik eyvallah üzülün de, resmen bütün 90 dakika haksızlığa uğrayıp adeta türk düşmanlığına sahip bir hakemin maçı rakibe vermesine sevinmeyin be, kalleşliktir bu.

bende galatasaray yenilince seviniyorum, lazioya elendi diye sevindim ama böyle elense anam avradım olsun üzülürdüm. insan olun insan.

ankara merkez patlıyor herkes başlığı kaldırılsın

ulan entry mi kaldırmışlar şimdi, şu başlıkları kaldıracağınıza trolleyen kişilere yazdığımız entryleri siliyorsunz ya sizinde ebenize selamlar moderasyon.

tv8 in dünyadan haberinin olmaması

tarih 13 mart, allah kahretsin ki yine patlama yaşadık. ve 17 şubat patlamasında olduğu gibi bugün de tv8 survivor, eğlence peşinde. sizin gelmişinize geçmişinize.

yayın yasağı

onu bunu bırakın tv8 e bakın lan, hala survivor var. yazık kansız şerefsizler, yazık be.

akp yi savunanları atın şu sözlükten

ona gerek yok, siteye kayıt olunurken 2+1 gibi soru sorulsaydı hiçbiri kayıt olamazdı zaten.

adam gibi adam recep tayyip erdoğan

annende öyle diyordu sen doğarken.

13 mart 2016 akp tarafından yapılacak açıklamalar

istikrar.
başkanlık sistemi gelmeli.
sen sus selo demirtaş, sen sus kemal.
hehe ben külliyedeyim.

13 mart 2016 kemalistlere malzeme çıkması

kemalistlerin kendisi pkk yı savunuyor demiş birisi. seni doğurtan ebeye selam yolluyorum kansız herif, kemalist'in k'sini algılayabilseydin insan yerine konulurdun beyinsiz.

13 mart 2016 ankara patlaması

ülkeye yol geçen hanı gibi suriyeli muriyeli ne varsa topladınız, tecavüzcü mü hırsız mı bombacı mı diye bakmadınız. sokakta türkten çok suriyeli oldu, hangisi suçlu hangisi bombacı kim biliyor ? yine bombacı suriyeli çıkar siz de hala suriyelilere sınavsız üniversite yardım vs vs dersiniz. allah belanızı versin sizin lan

13 mart 2016 ankara patlaması

bu ülkeyi bu hale getiren ve masum vatandaşların gözyaşlarını dökmesine sebep olan herkesin sülalesinin kulağını çınlatıyorum. yeter be.

alkoliklerin sokaklara kusması

bir de bunların ayık kafayla yerlere tüküren versiyonları var.

seviştiği kızın videosunu paylaşan cibiliyetsiz

gecenin 3'ünde kız dışarıda diye tecavüze uğruyor "o saatte b*k mu işi vardı dışarıda" deniliyor.

böyle bir cümle kurulan ülke de "alkol almasaydı, kendini korusaydı nefsine hakim olsaydı!!11" diye kurulan cümlelere kızmayın. zira onlar beyinleriyle kurmuyor cümleleri.

suriye ye girmeliyiz

suriyeye girelim diyorlar. aynen sizin dediğiniz olsun, suriyeye girelim. peki ülkemize aldığımız milyonlarca suriyeli ? siz önce onları ülkeden çıkartmaya bakın, ondan sonra "suriyeye girelim!!11" diye konuşun lütfen.

tv8 in dünyadan haberinin olmaması

dünyada bunun gibi örneği olan onlarca kanalının olması neyi değiştirir ki ? senin ülkende onlarca yüzlerce vatandaşın bomba sayesinde ölsün, insanlar gözyaşı döksün, ambulans seslerini kulaklarında duy ama tv8 de hoop 2 evet 1 hayırla uğurluyoruz öyle mi ? bi sittirip gidin artık yeter.

sözlük yazarlarının itirafları

artık ölmek istiyorum sözlük. ölmek istiyorum ki; gariban vatandaşlarımızın, askerlerimizin şehit olmasını görmek istemiyorum. bu güzel ülkemizi bu hale getirenlerin o lanet yüzlerini artık görmek istemiyorum, ölmek istiyorum sözlük... tek isteğim bu.