bugün

Yoksa bu patlamalarin devam edecegini dusunuyorum. Gerek amerika gerekse rusya bizi suriyeye cekmek icin dis gucleri kullaniyor. Bunu guvenligi bozan etken pkk ve keza pkk turevlerinden olan suriye menseili terör örgütleridir algisi yapacaklar. Sadece suriyeye yalniz girmek istemiyorlar. Sonucunda bu menfur saldırılar artmasın. Ayrıca Ankarada patlayınca canımdan bir parça gidiyor. Yeter artık.

Edit: girelim yada girmeyelim demiyorum karar verecek olanda ben değilim yapılmak isteneni söylüyorum. Büyük resmi.

Edit2: arkadaşlar anlatamıyorum galiba böyle olacaktır oldurulmak isteniyordur demeye çalışıyorum.
plansızca bir harekettir. orda kimler kimler var iyi düşünmek lazım.
keslinlikle katıldığım hede , hemde mehterle girmeliyiz mehterle !!! osmanlı geliyor ulan çıldırın.
halkımız yeni asker ölümlerine hazır degil.
cahil insan savaş davuluna benzer, sesi çok içi boş'tur.
Her gün bunun gibi onlarcası patlar başka bir şey olmaz.
Plansız bir hareket olur söz konusu savastir.
Eğer bu bir plansa ve biz bu savaşa çekilmek isteniyorsak bunun tersi yönünde kararlar almamız daha dogrudur.
Birçok insan şimdi den ülkeyi terk etmeye başlamıştır bile zira..
Kaç yaşındasın sen?
suriyeye girelim diyorlar. aynen sizin dediğiniz olsun, suriyeye girelim. peki ülkemize aldığımız milyonlarca suriyeli ? siz önce onları ülkeden çıkartmaya bakın, ondan sonra "suriyeye girelim!!11" diye konuşun lütfen.
hayırlı girişler arkadaşlar...

ulan kendi memleketin ateş yeri içinde her türlü pislik birikmiş cihatçısı şiası kürdü pkk lısı komünisti! herif birde suriye ye girelim diyor.
akape önden gitsin biz belki geliriz, gelmezsek de beklemesinler.
görsel
Seferberlik emrini beklemede olun arkadaşlar.
tabi olm, takılın okçu bilalin peşine, hepiniz birden yallah!

adamlar ankaraya girdi, götümüzde bomba patlatıyorlar sıkıldıkça, biz hala şamda namaz kilacaz!
Suriyeye girmek için kocaman bir got olmasi gerekir birakin artik bu hayalleri gücünüzü test etmeyin.
Dantelli kefenlileri önden akıncı olarak gitmesi beklenen!!! Kefeni ile milletin hizmetkarlığını!!! yapan başkomutanın ın vereceği karardır!
(bkz: sulanmış beyin)
Teröre karşı savaş yoluna giren amerika gibi olmayan ekonomimizi daha da yok etmeliyiz evet. Amerikanın Ortadoğu'daki şımarık çocuğu olmalıyız evet çok doğru. Teröre karşı savaş doğuda başlayıp Suriye'ye taşmalı sonra Amerikanlar ülkemize aynen Afganistana yaptıkları gibi geniş bir askeri us kurup vatandaşlarımızı küçük düşürmeli, ordumuzla dalga geçmeli, istihbaratımıza sızmalı, bütün bunları yaparken parmaklarını oynatmadan enerji pazarından devasa bir dilim kapmalı. Uyanın artık yetmedi mi kaç tane örneği var bunun Birleşik Krallık, Amerika, Avrupa birliği, Kanada. Saçma sapan galeyana gelen halklar yüzünden bugün ortadoğu devasa bir bok çukuru.
sıçtık, sıvamamız şart tabi.

saldırıyı kınıyor herkes , neyine yetmiyor
ne yazık ki doğru olan tesbittir. böyle bir savaşa kendi kendimizi mecbur bıraktık. türkiye yanlış bir pozisyon almış ve yanlış bir politika yürütmüştür. en baştan beri arabuluculuk rolü alınmış olunsa, esed ile tüm bağlar koparılmamış olsa ve avrupa ile esed arasında köprü vazifesi alınmış olsaydı bunların hiç biri yaşanmamış olacaktı. yine karşı çık ama yırtık dondan çıkar gibi sivrilmenin hiç bir mantığı yoktu.
koyu bir akp seçmeni olarak yazdığım cümlelerime devam etmek istiyorum ki şu an bulunduğumuz kıskacın tek ama tek sebebi yürütülen yanlış dış politikadır. kimse bunu görnemezlikten gelmesin ki uluslar arası siyeset bakımından dünyanın en geri kalmış ülkelerinden biriyiz.
Salak diyeceğim cümle kurabiliyorsun akıllı diyeceğim beyin yok. Ben suriyeye girelim hadi hazırlanın demiyorum. Ne aptal insanlar var ya ne okuduğunu anlıyor ne anladığını anlıyor. Bugün olanlar bugünün suçu değil işte dün oynanan oyunlar ve cezasını bugün çekiyoruz. Okuduğunu anlayabilsen yukardaki yazımda bu var ama nerde sende o beyin nerde o sendeki anlayış.
Pembe gözlükleri, beyaz kanatları ve başında haresiyle, uçmuş olan, gülünç bir söylemdir..
Ne içiyorsanız, derhal kesin!
Ne suriye'si?
Ülken kan gölü. Haberin olsun!
daha ülkende düzeni sağlayamamışsın suriyede mi sağlaycan?
vatandaşın kuzusunu suriye'ye salmaya niyetli hanzo beyanı.

kendi savaşmayacak ya, sal orduyu oraya buraya. kıçının üstünde keyfine bakacak sensin ne de olsa.
dantelli kefenleri ile rte yi karşılamaya gidenler önden buyursun.
Abd Irak'a girerek ülkesini kurtardı çünkü. azcık empati yapın. suriyeli olsan ve bir komşun senin ülkene girse ne yapardın. ben amına kordum. net.