bugün

bugün ankara'da bir terör saldırısı oldu ve yine tv8 yayınında hiçbir şey yok gibi yetenek sizsinizde komiklikler gösteriliyor.
bir gerçektir. insan biraz eğlenceye ara verir.
adamlarn işi gici para kazanmak ülke umrundamı.
acun=reyting
reyting=para.

denklemin çözümü.
dünyada bunun gibi örneği olan onlarca kanalının olması neyi değiştirir ki ? senin ülkende onlarca yüzlerce vatandaşın bomba sayesinde ölsün, insanlar gözyaşı döksün, ambulans seslerini kulaklarında duy ama tv8 de hoop 2 evet 1 hayırla uğurluyoruz öyle mi ? bi sittirip gidin artık yeter.
resim her şeyi açıklıyor, herkes kendisine verilen görevi yerine getiriyor;

https://scontent-bru2-1.x...44d3d0d5f&oe=575D5CCF
izlemeyin. Zaten acun tv8 i bir haber portalı olarak sunmadı. Gözümüze gözümüze sokuyor sırf eğlenceye çalıştığını. Kabullenmek zor değil. izlemezsin olur biter.
görsel
Suçlu olan, eleştirilmesi gereken kanal değildir.
Dünyadan bihaber yaşamak isteyen, uyuşmak isteyen zihinlerdir.
akıllı tv nin dünyadan haberi olmaması.
(bkz: mahalle yanarken orospu saçını tararmış)
Normaldir. Çünkü trt kanalları hariç geriye kalan tüm kanallar gibi özel bi kanaldır ve yapacağı programı kendi belirler. Haberden ziyade eğlence kanalıdır benim gözümde. Zaten yeteri kadar haber kanalımız mevcut. Her kanalda haber verilirse bireyin seçim şansı daralır. Neden tv8i cımbızlayıp karalamaya çalıştın bunu anlamadım. Eğer gerçekten eleştirmek istiyorsan daha mantıklı verilerle gelmelisin. Kanal d atv show tv nasılsa tv8 de o frekansta yayın yapıyor. Haber programını dahil etmeyi tercih etmedi diye eleştirmek çok saçma. Ha tabiki böyle bir günde yayını iptal edebilirlerdi ama bu durum diğer kanallar içinde geçerli o zaman hepsi dizilerini rahat rahat verdi. Hepsini aynı kefede değerlendirmek lazımdı. Yani hem haklı hem haksızsın dostum.
http://www.tv8.com.tr

gir en üste bak bakalım, ben acundan hoşlanmamama rağmen şuan savunuyorum. çünkü suçluyu yanlış yerde arıyosunuz.
hala izlenmesi. hala ciddiye alınması. adam dalgayı yakalamış. kemik bir aptal kitlesi var zaten. zikinde mi ankaran,hakkarin?
Tv8 ilk günden beri hiç çizgisini bozmadı hep eğleniyorlar hep halay var. Karışmayın onlara siz de o hastalığa yakalanabilirsiniz.
Acunun akıllı olmasındandır.
Neden haber merkezini kaldırmasın ki?
Herkes artık haberi akıllı telefonlarından alıyor.
işi sadece haber vermek olan 10'a yakın haber kanalı var.
Bunun yanında KanalD, Atv gibi Ana Haber bülteni bulunan kanallar var.

Acun da vermesin haber. Hem haber merkezi kurmasının nerden baksan aylık en az 200 bin tl masrafı olacak.

Gerek var mı ? Yok.
Son derece akıllı, realist bir tercihtir. Saygı duyulmalıdır.
Yayın prensibi belli bir kanaldan boş bir beklenti.

Kanalı izlemediğim için yayın politikasını bilmiyorum haber yayını yapan bir kanal değilse niye haber beklentisi içinde olur izleyicisi, en fazla alt yazı geçmiştir.

Haberi haber kanalından izlemek gerek.haber kanalı kaldıysa tabi... tv8 izlemeyi tercih edip haber kanalı izlemeyip tek tek kanalların sansürlenmesine kayıtsız kalıp şikayet etmekle olmuyor.

Bakınız; Eczaneden havuç suyu isteyen tavşan hikayesi.
onlar başka bir evrende şarkılar, türküler, memeler, yetenekler, ratingler diyarında bu akepe illetinin yarattığı ruhsuzluk, duygusuzluk içinde yaşayıp gideceklerdir.
acun'un görevini yerine getirmesi olayıdır.
tayyip'in annesi ölünce eğlenceyi kesen, şehitler için ise eğlence yapan birisidir acun.

kanal senin, talimat verip, film yayınlatabilirsin en kötü ihtimal. ama böylesi bir saldırı sonrası hala eğlence verildi ise ve veriliyorsa ve hala bu kanalı izleyen varsa, diyecek söz yok.!!
hatırladığım kadarıyla onlar yayını tek rte nin anası öldüğünde kesmişlerdi

o tür bi durum olmadıkça kesmez

ama hata o kanalı seyreden insanın dibi bu millette.
Flash tv bile bu kadar olmadı. Evet.
akıl almazdır ancak doğru bir tespittir. Türkiye'de medya kuruluşlarının nasıl kukla haline geldiğini gelmeyenlerinse para cezaları, hapis cezaları aldığı herkes tarafından bilinmekte, uludağ sözlük bağımsız ve özgür habercilik topluluğu oluşturmalı. koca ülkenin her yerinde yazar var. herkes muhabir olsun zaten herkes yazar, olur bu iş.
sadece eğlence programları düzenleyen bir kanaldan ne yapmasını bekliyorsunuz anlamak güç. ben şahsen izlemiyorum. ne kanaldan ne programlarından ne de acundan haz alıyorum ama gidipte tv8 i eleştirmek biraz komik. örneği verilmiş ama kral tv den , akıllı tv'den farkı olmayan bi kanal bu amk.
tv8 adam değildir.
aqp seçmeni kanalı olduğundandır.