bugün

entry'ler (481)

asus

Benim bilgisayarım da ASUS ViVOBOOK ve ucuz olmasına rağmen ben memnunum.

asuman krause

Asuman Krause bildiğim kadarı ile sonradan müslman olmuş bir kadın. Sonradan müslüman olanlara karşı acaip bir saygım var.

astoria

Mecidiyeköydeki bir alışveriş ve iş merkezi. Çok klas bir yer.

aston villa fc

Alpay Özalan bu takımda oynamıştı ama eski gücünden oldukça uzak bir asansör takım artık.

aston martin

Gerçekten klas bir otomobil markası. Çok seri üretimi yapılmıyor ama elit bir zümreye hitap ediyor.

astigmat

Miyop ve hipermetropun tedavisi var da astigmatın tedavisi yok galiba.

astsubay24

Bence astsubay tabiri değişmeli. Düz bir makam ismi konsun, onun üzerine rütbe alanlar yeni rütbeleri ile çağrılsın. Öyle alt, ast gibi tabirler hoş değil.

asteğmen

Askeriyedeki en zor rütbelerden birisidir. Ne devesin ne kuş. Ne olduğun belli değil.

astroloji

insanların bir kısmı astroloji haberlerini okuyor ve geleceği hakkında kestirim yapmaya çalışıyor.

astral seyahat

Uzay seyehati şimdilerde sadece bir fantezi gibi görünüyor ancak 20 yıl içinde hayatın bir parçası olur tahminimce.

asrın gafları

Asrın gafları sadece parti liderlerinin yaptıkları değil de biz halkın yaptığı gaflardır.

asparagas transfer haberleri

Bu transfer haberlerin bir kısmını muhtemelen futbolcu menejerleri yaptırıyordur.

asparagas

Uydurma haberlere verilen argo terim. Ve halk benimsedi bunu.

aspava

Özellikle Ankarada bu restoran türü tuttu ve müşterisi çok.

aspirin

Kaç yıldır değişmeyen nadir şeylerden birisi de bu haptır.

asoşeytipres

söylemesi tekerleme gibi zor bir ajans ismi.

asosyal hic

Sosyal yönden hep olsan da asosyal bir hiç olmayı dene.

asosyal olma nedenleri

insanları sevmek için onlardan kaçmak gerek.

asosyal olmak

Tasını tarağını al ve bir dağ evine yerleş. Bunun adı asosyal olmaksa ben asosyalim.

asosyallik

Asosyallik, sıradan insanların zeki ve başarılı insanlara taktığı bir yakıştırmadır.