bugün

entry'ler (227)

mutluluk veren basit şeyler

Saat 17:00 dan sonra kumsalda şezlong a oturup arkadaşlarla sohbet.

17 yaşındayım öğütlerinizi bekliyorum

Arkadaşın pesinden gitme. Zarar verir. Faturaları üzerine alma. Bırak başkası ödesin. Iste çalışırsan fazla bildiğini belli etme işuzerine kalır. Partnerini kontrol et fakat sıkma. Hoşlanmadığın ortamlarda bulunma. Çek git.
Bir ayakkabın varsa daha fazla alma. Paran cebinde kalsın.

ismet paşa nın köylülere zorla kitap okutması

Kitap insanın en büyük dostudur. Düşenin ise dostu olmaz. Kitap okuyan o köylüler sayesinde asla düşülmez. Hep kazanılır. Yarınlar kitap okuyan çoğunluğundur.

öfke kontrol bozukluğu

Genelde aldatan kisilerde gorulen bozukluk halidir. Zira yaşanılan hayattan mutsuzluk hali sinirlilik ile sonuclanır. Bir tür kisilik bozukluğu olarak incelenmelidir. Ya musallat olan kişiden kurtulamama , bir yandan da bitmesini istememe veya devam eden ilişkinin bitirilememesi halleri depresif duyguların açıga çıkmasına sebebiyet verir.

sözlükteki insanların hep sorunlu tipler olması

1.öncül: Sözlükteki insanların hepsi sorunludur.
2.Öncül : Ben sözlükteki bir insanım.
Sonuç: Öyleyse ben sorunluyum.

ateşi bulan insanların ilk sözleri

Tapıyorum sana.

ben bu yazıyı sana yazdım

Içimizden biri guvenimi sarstı. Acaba dinleniyor olabilir mi orası. Kim bize ihanet edebilir.

sevgili buldum kızın hangi gözüne bakıcaz

Sol gözün sol gözüne , sağ gozün sağ gözüne baksın. Aksi halde kız seni şaşı zannedip ilk günden ayrılmasın. Arada bir gögsüne ve götüne de bak ki erkek olduğun bilinsin.

bir erkek olarak hiçbir dişiye güvenmiyorum

insanoğlu çiğ süt emmiştir. Guvenilmez. Âkışına bırakmak fazla irdelememek gerekir. Küçük prens te yazarın anlattığı gibi sıkmayacaksın eger o seni seviyorsa zaten ardından gelecektir. En güzeli kendine güvenmektir. Zaten birşeyler paylaşılmıyorsa , kadınlar eğlendirilmiyor kısıtlanıyorsa,birlikte kaliteli zaman geçirilmiyorsa sağa sola kayması muhtemeldir. Oturup örgü ormesi de olası tabi.

ebru gündeş

Zerrabın nufusuna kayıtlı olan, ancak Türkiyeye malolmuş şarkıcı.

geçmişe dönebilseydiniz hangi zamana giderdiniz

80 li yıllara , çocukluk ve gençliğim eglenceli gecmişti. Kaliteli müzik vardı. Ďiskolar ve dergiler yeni , müzikler barlar tazeydi. Herşey daha dogaldı, arkadaslar bekletmezdi. Cep telefonu yoktu. Bilgisayar yoktu.Televizyonda tek kanal vardı. Ve biz çok kitap okurduk. Dergi çizgi roman okurduk. Hersey bu zamandan oldukça farklıymış. Biz büyüdük ve kirlendi dünya misali, bakış açımız farklıydı.

dunya disi varliklarin baklavaya olan duskunlugu

Bu gezmeleri sırasında baklavayı tatmıs ve vazgecilmez olduguna kanaat getirmislerdir. Zira kendileri hap gibi midede genisleyen besinlerle beslendiklerinden ,bu naçizane tadı saheser olarak nitelendirmislerdir.Dolayısıyla ne şanslıyız ki ülkemiz ugrak yeri olmustur. Netekim Türk mutfağını tatmaları bu enfes tat ile vukú bulmuş, ufo 'lar tavan yapmış gokte uçan nesneler oldukça artmıştır. Sonuç olarak ülkemize gelir getirmeyen bu hareketlilikten de anlasılmıştır ki bu coğrafyada kimse aç kalmaz.

30000000 uncu entry

Sıfırlarını saymak durumunda kaldığımdır. Sıfırlarını sevdiğim entry.

eski sevgiliyi hatırlatan şeyler

Telefon defterinde, numarasını görmek.

kadınları itici yapan detaylar

Saçlarını sapsarı boyatıp aynı zamanda kaşlarınada kontür yaptırmaları.

aşk eşittir seks midir

Tipini sevdiğim.

dövme yaptıranların psikolojisinin bozuk olması

Bu ötekileştirme, sizden olmayanı sorunlu görme halleri dövmeli bireylerede yapılmaktadır. Unutmamalı hiçbirşey göründüğü gibi olmayabilir. Örneğin paranoyak olmak sizi kimsenin takip etmediği anlamına da gelmemektedir. Aslında engellenmişlik hissi yaşayanların tepkileri türlü türlüdür. Gariban ama duygulu ,kesintisiz sinirli ,sürekli söylenip birilerini suçlayan kimselere engellenmiş hissindekiler kapılır. Doğu toplumlarında öğrenilmiş çaresizlik sürekli bir yaşam tarzıdır. Hayat bir nehir gibidir. Biz dursakta hayatımız biryerlere sürüklenir. Engelli fikirler sahibi olmamalı , yani akışına bırakın sakiin.sakiin.

yazarların şu anki mutluluk yüzdeleri

% 70 Terliklerime bile kıl oluyorum.

kışın geldiğinin anlaşıldığı anlar

Yaz aşklarının bitmesiyle birlikte, kelaylak kuşlarının göç etmesi.

mars ta su bulunması

Eyvahlar olsun marsta su bulunduysa, dünya savaşları başlayacak demektir. Çok eskilerde kabileler filmlerde görürdük sularına asla dokundurtmazlardı. Başarılı olmanın bedeli büyüktür. Doğa yasasıdır daima yüzünüzü döndüğünüz tarafa ilerlersiniz.