bugün

hepimizin bildiği bir gerçektir.

dikkat edin dövmeli tiplerin hemen hemen hepsi aşağılık kompleksine sahip, kendi bedeninden nefret eden ve farklı olmak için her hareketi yapmaya eğilimi olan aykırı tiplerdir.

yoksa dövme ne lan? hiç yakışıyor mu bir insana? ben şahsen güzelim tenime ufacık bir çizik bile attırmam lakin bunlar kendilerini boydan boya boyuyor. allah akıl fikir versin.
Askerde rdm ye sevk edilirler.
Ya çok güldürdün yazar sdorweowoqopropopwet.
Mesela beni ele al haftaya joker dövmesi yaptırıcam psikolojim normal aklım ve herşeyim yerinde joker i çok seviyorum vücudumda benimle gezsin istiyorum kime ne zararı var amk.
Direk bilip bilmeden savurulan onyargilar. Klasik.
konuya böyle sığ yaklaşanların psikolojisinden daha bozuk bi psikolojiye sahip olmadıkları kesin.
Bu ötekileştirme, sizden olmayanı sorunlu görme halleri dövmeli bireylerede yapılmaktadır. Unutmamalı hiçbirşey göründüğü gibi olmayabilir. Örneğin paranoyak olmak sizi kimsenin takip etmediği anlamına da gelmemektedir. Aslında engellenmişlik hissi yaşayanların tepkileri türlü türlüdür. Gariban ama duygulu ,kesintisiz sinirli ,sürekli söylenip birilerini suçlayan kimselere engellenmiş hissindekiler kapılır. Doğu toplumlarında öğrenilmiş çaresizlik sürekli bir yaşam tarzıdır. Hayat bir nehir gibidir. Biz dursakta hayatımız biryerlere sürüklenir. Engelli fikirler sahibi olmamalı , yani akışına bırakın sakiin.sakiin.
Hangi akıllı iiddaa ediyo bunu bilmem ama mis gibiler mis nasıl yakıştılar bi bilsen baktıkça mutlu oluyorum bir tane daha yakışır bana izninizle.
Düşünsene koluna bacağına garip dövmeler yaptıran Dilara'ların ileride nine olmasını?