(bkz: natalia)
lahmacun.
geçenlerde müzik evinde gördüğüm ve 1 ay içerisinde almayı düşündüğüm v kasa gitarı çalmak.
sinirlendiğim insan en kısa sürede beni arasa da sinirim geçmeden içimi bir dökebilsem bağırsam çağırsam falan.
Uyumak ve uyanmamak. içinde olduğum döngüden o kadar sıkıldım ki, her gün yarınımı düşünerek üzülüyorum çünkü aynı geçeceğini biliyorum. Hiçbir şey yapmıyorum ve o kadar çok karışık duyguyu hissediyorum ki... Artık uyanacağımı bildiğim için uyumaktan da nefret etmeye başladım
çok depresif oldu bu ama öyle hissetmeye başladım...
Neyse.
türkiye de olmak.
Gerçekten bilmek istediğinizden emin olmadığımdır.
Çiğköfte.
Carlos santana konserine gitmek.
Mambolu içkili mis gibi gitar Şöleni.
Birisi de çıkıp, senin neyin var? Sen iyi misin? Hayırdır falan desin? iyiyim ya da değilim. Ama sorun arada ya.
Ufak bir barim olsun. Iki uc tane yuksek masa olsun ama sandalye olmasin. Millet aksam is cikisi gelsin birasini icsin ayakustu. Sabah da ise giderken kahvelerini alsinlar. Nasil ama?
Ütü yapmamak.
inanın hiç bir şey.
Sadece yalnız kalmak.
Şu an istediğim yerdeyim. Bir de düşüncelerimden kurtulabilseydim tamamdı.
büyük bir kütüphanenin içinde değişiyor olmak.
yarın sabahtan olan dersimin de iptal olması.
munia'nın dersinin iptal olması.
sarma çekti canım olsa da yesek.
ondan gelecek iki kul kelamı yeminle işimiz mucizelere kaldı.
Kafamdakileri netleştirmek.
Barışmayı.

görsel
bara gidip mode xl'den kapıları zorlama çaldırmak ve 2 duble votka içmek. üşeniyorum lakin..
Bugun metroda dogal sarisin bi kiz gordum. Saçlari o kadar guzeldi ki cidden dokunmak isterdim saçlarina.
Gözümü kapatıp olmak istediğim yere gittiğimde gözümü açıp karşımda özlediğim insanların olmasını isterdim.
Sigara.

Sıkaran var mi sıkaran?