şoray uzun un hazırladığı anadolu magazin tarzındaki kaliteli program.kesinlikle çok komik ve eğlenceli.
kaygısızlardaki mafyadan sonra Şoraya yakışmayan eylem
kesinlikle çok kaliteli,anadolunun saf insanlarını onumuze sunan komik bir program.şoray da çok başarılı bir şekilde sunmaktadır programı,ne fazla yavşamadan ne de fazla baymadan güzel bir denge kurmaktadır.
Şoray'ın şaklabanlıklarıyla gerçekten neşeli geçen gezi programı.
inanılmaz eğlenceli program.
değişik kültürleri,düğün adetlerini,yemeklerini tanımaya vesile olur,hoştur.
Kanal 7'nin en güzel programı diyebilirim.
güldürmek için çok kastığını ama sonunda bizleri güldürdüğüne inandığım kişi.
yönetmen skindirik bir rol verdiyse istersen al pacino ol kendini kanıtlayamazsın. bu adamın şanssızlığı buymuş. her oynadığı dizide verilen boktan roller ile gözümde negatif bir kişiydi.

ancak bu program kim olduğunu bana fazlası ile göstermiştir. doğaçlamada şahan gökbakar'dan eksiği yoktur.

tanım: kimseye sataşmadan, küfür etmeden, doğaçlama yaparak güldürenlerin içinde en iyisinin sunduğu güzel program.
harika bir programdır.benzeri programlar olsa bile farklı kişiliğiyle şoray uzun bu programı bir çok kişiye sevdirmiştir...
şoray uzun cana yakın tavrı ve saygılı kişiliğiyle eşsiz bir program sunmaktadır.o programın adıdır.
esprileri oldukça bayat olan şoray'ın sundugu programdır.acun firarda'nın geleneklerine baglı taklidi.*
gerçekten çok kaliteli bir program.aynı tip programlar içinde en iyisi denebilir.
şoray ın bizimkiler ekolü komedi tarzından geldiğini düşünürsek oldukça başarılı bir program.ama ben şoraydan çok "kafana ne oldu?" sorusuna "dekmük yedüm" diye cevap veren anadolu insanımızın triplerine gülmekteyim.
bedava yemek yemenin yeni yolu. insan her gittiği yerden bişeyler otlanır mı be annem yuh!
gezi programlarının en kalitelisi olduğu izlenme oranlarıyla sabit program
gercekten sempatik bir adam olan soray uzunun kaliteli bir sekilde icra ettigi gezi-kültür programı.
büyük bir potansiyele sahip şorau uzun un sunduğu program. fakat son zamanlarda sürekli aynı fonda (yemek ya da kına gececi yapan teyzeler) arasonda program yapması hafiften gına getirmeye başlamıştır.
Ailece seyredilebilcek nadir programlardan biri.
şoray 'uzun yolda'mı,yoksa 'şoray uzun' yolda mı kestiremediğim ve gerçekten şoray'ın iyi bir performans gösterip kanal 7 ye kalite kattığı program
bir kac program ust uste kayseriyi gostermesinden dolayi izlemeye basladigim ve bundan sonra her gordugumde izleyecegim programdir. anadolu insaninin sevecen ve safligini, acik sozlulugunu izleyip hala bu kadar temiz insanlar varmis demek icin.
hala bir yerlerde bu acik yurekli insanlarin var oldugunu izleyip gonlumu ferahlatmak icin. televolelere inat. (hos buda halkin televolesi.)
şoray uzun un anadolu insanıyla beraber hazırladığı doğaçlama şov. eğlenceli program güldürüyor beni vesselam.
ailecek izlenebilecek sayılı programlardan biridir.
her programda aynı tür muhabbetin döndüğü, şoray'ın da artık sıkıldığını farkettiğimiz program.
hakkaten sıkılıp yurtdışna açılmış program.
(bkz: suriye)
(bkz: halep)
acun gibi fonda 50 cent eşliğinde bikinili bağyanları zoomlamaktansa, saf anadolu kadınlarıyla ve gerçekten güldüren tipiyle şoray uzun un sunduğu program. bu arada bu ismi babası türkan şoray ı çok sevdiği için vermiş. *
nefis program.. programı nefis yapan şoray tabii.. şoraydan kastım o saf masum bir o kadar da açık sözlü insanları konuşturma yeteneği.. yoksa aynı türden program çok var..

kınaya gidip çember kurmuş dönüp şarkılar söyleyen kızların ortasına dalıp bir oynayışı vardır ki gözden yaş gelinceye kadar güldürür insanı..

insanlara sorduğu sorularla ve de konuşturmasıyla bu sessiz insanları.. zekasını yeteneğini ispatlıyo zannımca..

adeta iletişim dersi veriyo.. *

uzun yolun sonu hiç gelmez inşallah..