bugün

Şirinler köyünün bilge ve zeki lideridir. Şirinlerini çok sever ve onları mutlaka korur kollar. Efsane çizgi filmdi be. Hala arada açar izlerim. Nostalji yapmak şart bazen.
Bence Süleyman Demirel ilham alınmıştır. Malum " kurtar bizi baba" derlerdi ona da. Hem şirin baba gibi Demirel in de çocuğu yoktu. Allah'tan yokmuş. Yoksa gemi - gemicik muhabbetleri o zamandan başlardi belki.
Karl Marx'ı ilham alarak yapılmış çizgi film karakteridir; ama bence alakası yoktur. Şirin baba sevimli ve babacandır. Sesi bile tatlı tontişin. Marx'ı görsem; bu ayyaş pelesenk de kim, derim :-).
Şirinlerin şirin köyündeki reisi babaları lideri.

görsel
Şirinlerin 3 üncü filminde şirin ana ya yürütmüştür.

Sonra gargameli unutuyorsunuz demişti şirine.

Şirin baba da siktir et şimdi gargameli tavrı takınmıştır filmde şirin ana ya yürüyor çünkü.

Sonra gargamel gelip ortalığın afedersin amina koymuştur.

Donduruyor şirinleri işte çok abartılı bir tabir oldu ama öyle işte hazırlıksız yakalanıyorlar.

Filmde şirinler kayıp köy.
Şirine'ye asılan yaşlı dede. Ulan bir zamanların ilk sugar daddysi. Puşt birde seksi kırmızı tayt giyiyordu.
oğlum bu ne lan tonton ihtiyar gibi hissettim. elmaciklarim çıktı ve burnumun ucu kızardı. aynaya bakınca saçımın renginin de göreceğim birazdan. çok güldüm gece gece.
Yeni sahip olduğum karma.
Sahip olduğum karma ve sevdiğim çizgi karakter.
Adanali mafya babası şirinler cetesi var.
(img:#2059521)
demekki anası belli değildi şirin baba piçti.
Keşke gerçek olsan da ağzını yüzünü siksek.
Şirinlerin en sevdiğim karakteri.
Az önce karşılaştığım karma puan ismim. Uzanıp yanaklarımdan makas alasım geldi de komünizmi hatırladım. Hamdolsun yine komünisttiz. Ama mesele parayı bulunca komünist kalabilmekten geçiyor. Yoklukta komünist varlıkta kapitalist olmak kaypaklıktır. Konudan muaf olacak, cinsiyetçi nezaket de kaypaklıktır. Konu dağıldı madem, şedidul ikab olan rabb şirine'ye sabrı cemil versin. Bu kadar dal'ın taşkale ruhlunun içinde işi zor. Niyazımız sabrındır şirine. Şirin baba'ya da itimat etme. Ne derler? Ana gibi yar baba gibi hıyar olmaz...
güzel bir karma değeri de ne bileyim.. daha iyisi olabilirdi.
Epey yaşlı bir şirin. Tecrübeli.
En dandik karmalardan birisi. Bende Şirin baba yazıyor, şirin baba ne lan?
Bugün tam karmamın hakkını veriyorum,şirinlikler,şakalar.
Şu an itibari ile sahip olduğum karma.
Şirin baba şirin baba güçlü şirin şirineyi....
Bir karmadır.

Aslolan: şirineler eklesin.*
Şirinler köyü küba, şirin baba che Guevara dır.
Bir rıza baba değildir.
eski ofisteki lakabım..
iyi ekmeğini yedik mimarların efenim adasaasdffd..
Şirin hep şirin baba olmak istemişimdir

Teşekkürler uludağ sözlük !!
Şu anki karma puanım. Hayır anlamadığım çevresinde sevilen sayılandan sonra bir üst seviyeye böyle tırı vırı bir kavramı koymak acaba hangi aklın ürünüydü ?