bugün

Yok olma sürecine girmiş olan kulüptür.
her zamanki gibi yine şikeye başlamış takımdır. evet.
sahada kazanamadıklarını saha dışında kazanmaya çalışan türkiyenin tescilli yüz karası kulübü.
avelistan'ın dağlarından şehre inen avel sürüsünün ağzında tek bir kelime; " şikebahçe "

bari sabah sabah çıldırmayın kardeşim.
yaptıysam fenevbahçe için yaptım!
6222 sayılı sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun'un 14. maddesinde geçen tehdit veya hakaret içeren tezahürat suçu kapsamına giren sözdür.

örnek olarak sosyal medya yorumlarında bu sözü söyleyen bir kişiye 4 bin tl para cezası kesilmiştir.

tekrar ediyorum; suçtur.

kaynak:

https://m.sporx.com/fener...umuna-ceza-SXHBQ966897SXQ

burada benzer yazıları görürseniz şikayet etmekten çekinmeyin bundan sonra.

babasının sağladığı bilgisayar ve internet üzerinden ahkam kesen veletler öyle kafasına göre konuşamaz bundan sonra.

başta ben şikayet edeceğim, sonra salya sümük ağlamayın, peşin peşin uyarıyorum.
hakemlerle kazanmıştır. fenerin 2. golünden önce faul var. faulu vermedi gitti gol oldu. gs nin golünde halilin eli kapalı olduğu halde gitti el verdi. yeter amk. bu ne oro.pu cocuklugudur. ilk maçta da diagne gol atınca gitti halil umut bizim golü iptal etmişti. gerçekten yeter artık. haram zıkkım olsun. şikebahçe daha bu kafayla 10 sene daha şampiyon olamazlar. avunsunlar böyle.
tarihin en büyük şikecileri.
var denen bu uygulamaya aleyhinize karar çıkartmaması için ne kadar para verdiniz? pis şikeciler sizi. atatürk'ün zeki çevik ve ahlak felsefesine kara leke süren türk sporuna şike getiren günahların takımıdır bu rezil camia. rezilsiniz.
görsel
görsel
Tescilli şikeciler.
görsel

Şimdi siktirin gidin. Fener düşmanı erman bile söylüyor.

Vücuttan sekip ele çarpan top penaltıya sebebiyet vermez. Kudurun amına koduklarım.
üstteki zatı şikayet etmeyen kendine galatasaraylıyım, adamım deyip ortalıkta gezinmesin. ettiği küfür ortada buyrun edin.
maalesef ülke futbolunu dünyaya rezil etmiştir bu takım. ama ne var ki sadece uefadan ceza aldılar. tff bunları küme düşürmedi.
https://www.sozcu.com.tr/...nerbahce-gercegi-2305013/

Galatasaraylı Soner Yalçın bile neyin ne olduğunu biliyor (Üstteki adrese bi' bakın, okuyun).

Fenerbahçe maç almış mıdır? Yok diyemiyorum, belki de almıştır; ama diğerleri gibi satılmamıştır. Sırf Fener olmasın diye ittifaklar yapan ve birleşenlerin hezeyanıdır bu söz. Adnan Polat ve Tüpçü Bjk-Fener maçı öncesinde nerede yemek yemiş, ne açıklamalar yapmış, bir araştırın bakalım. Fenerbahçe'nin bırakın başkanını, çaycısı bu tarz açıklama yapsa; ana avrat sayar, Karaköy'ünden girer Şişhane'sinden kayarım, emin olun! Yalnız Fener bu kepazelikleri hiç yapmadı. Futbolcularının canlarına kastedilen ve otobüsüne kurşun sıkılan başka takım var mı acaba? Fenerbahçe temizdir ve hep öyle kalacak. Sonuçta iki takım var: Fenerbahçe ve diğerleri...