bugün

Şafuck sezer. Yalaka aktör.
yalakalıkda sınır tanımayan ünlü. ulan tükürdüğünü yalarmı insan.
(bkz: insanın psikolojisini bozan şeyler)
iyi kötü tebessüm ettirebilen bir adamdı kendisi. Bir insan düşüncelerini değiştirebilir farklı düşünebilir fakat bu kadarda akıntı çağanozu, düzen yandaşı olunmaz ki canım. Bitirmiştir efendim kendisini bitirmiştir. Yıllar önce iner misin çıkar mısın adlı bir yarışma ile duyurmuştur kendi adını efendim bu zat. Çıkmak güzel şeydir iyi çıkmıştı peki ya inmek?. Kendi kendini bitirmiştir bu adam, milyon film, dizi çekse ne fayda artık. Çıkışını gördük ey Şafak Sezer hadi bir de inişini izleyelim şimdi.
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarların temsilcisi komedyen abimizdir. hasbelkader gezi parkı eylemlerine katılmış daha sonra yanlış yaptığını anlayarak büyüklerinden özür dilemiş bilge insandır.
(bkz: ricip tiyyip irdiğin)
bir çok kimsenin yapamadığını yapmış, bükemediğ eli öpmüştür. candır, canandır. yüzde 50 nin gururudur. gerisi hikayedir.
(bkz: kıl dönmesi)
redhack e küfür edip akabinde tırsıp sildiği iddia edilir.

--spoiler--
@TheRedHack
Şafak Sezer bize küfür yazıp ardından siliyor, gelecek günlerde elimizi öperek af dilecegi için bu karaktersiz yavşağı ciddye almıyoruz.
--spoiler--
kendisi ciddi bir şizofreni etkisi altındadır. ulan bu adamı sever, sayardık. ne bilelim çinçin liydi filan. halkın böğründen kopmaydı. mesut yar'ın progrmında insanlara samimiyet dersi veriyordu adeta. alaylı bir tiyatrocu diye sevdik la seni. sen naptın alaya geldin. çift karakterlilik örneğini temsil ettin. içinde bir şafak sezer daha varmış meğer. birisi tiyatro hocası birisi ne olduğu belli değilmiş. ve esas sahne gelmiş. tiyatro hocası olan şafak sezer diğer şafak sezer'e benim adımda şafak senin adında şafak bundan sonra senin adın yayında mıyız şafak olsun demiş. bu ne la o bakışlar ne öyle? o çaresizlik. o pause modu. o kamyon farına bakakalan tavşan bakışı. hele sonunda çoluk çocuğa bağladın ya hepten kredibilite yerlerde. %5o nin zaten atalay demirci'si vardı yedeğe mi soyundun? ağzınla ikarus tutsan olmaz gayri.
twitterda yazdıklarının arkasında duramayacağını düşündüğünden olmalı ne var ne yok silmiş. fena bocaladı, yazık etti kendine.
akışkan krema. koyulan her kaba uyum sağlamasıyla bilinir.
türkiye'nin güldürebilen sayılı komedyenlerinden biridir. son zamanlarda pek çok haksızlığa uğrasa da, hala sevilen bir sanatçıdır.
eskiden severdim kendisini kutsal damacana filmlerinden falan ama soytarı olduğunu tescilledi benim için bitmiştir.
gezi parkı için hiçbir şey yapmasa anlardım, en baştan akp'liyim dese saygı duyardım, başbakanı sevdiğini baştan belirtse normal karşılardım ama bu yaptıklarını kabul edemiyorum dediğim kişilik'sizdir.

para mı derdin, silinirim korkusu mu, can güvenliğin mi? çıkıp da mantıklı bir açıklama yapmadığı sürece, ki bu mümkün görünmüyor, bunca sevgi ve saygımı kaybetmiş şahsiyet'sizdir.

benim akp'lilere saygım, sevgim var, benim chp'lilere saygım, sevgim var, herkese saygım var ama bu tarz kimseciklere yok.
arkadaş görüşünü belli edersin şu şu yüzden şuna oy veriyorum dersin eyvallah deriz ama geziye gidiyorsun hükümet istifa diyorsun sonra tayyip uyarınca yağ çekiyorsun, dönüyorsun özür diliyorsun, yok yürüyüşe çıkmıştım bir baktım arkamda bir sürü insan diyorsun. bir siktir alla sen sen neyin kafasını yaşıyorsun lan.
solun bir kısmının ne kadar içten pazarlıklı olduğunu göstermiştir.. ulan atatürk geziye karşı çıkmış olsa yarınız onu bile vatan haini ilan eder be!
sonunda adam olmuştur. darısı memet ali alabora'nın başına.
(bkz: iki videoda şafak sezer)

http://www.youtube.com/watch?v=UY57EqpgTo4
soruya verdiği cevap

https://www.youtube.com/w...EqpgTo4&v=ybeh-XOxMh0
verdiği cevabın görüntüsü
Karşıt görüşü anlarım da döneklik kabul edilemez artık bir filmini bile izlemem.
görsel
https://www.youtube.com/watch?v=H3R9YdLolTA
milyonlarca insana korkaklığı nedeniyle yalan söyleyen adam.

http://www.youtube.com/watch?v=8jjg7pcapSY

- hükümet istifa demediniz mi?

- ben mi? (zaman kazanmaya çalışıyor) donuk bakışlar

- yoo... ( ulan bu hallerede düştük ya.. diye geçiriyor içinden)
herşeyi anlatan fotoğraf:

görsel
(bkz: yoo)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar