bugün

acilen kendisine en görkemli dalkavuk ödülünün verilmesi gereken kişi. üç beş kişi sanal alemde giydirmiş hafiften toplumsal ayıplama/ kınama oluşmuş kimin umrunda. sırt dayanıldı gene güce, erke. adam hangisini tercih edecekti?
biz sabahtan akşama dek mırıldanalım yalapaçino diye. kim takar? o ayağa kapanmalar yok mu? zaten sevmezdim artık ismini unuttum.
abide-i dengesiz olan insan. bu kadar mı ayağa düşer insan. acaba aile büyüklerine de bu kadar sevgi gösterisinde bulunuyor mudur bu şahıs. sanatçı diyemeyeceğim kendisine içi boş işler çıkarmakta başarılı tamam ekmek parasıdır yolunu buluyordur dedik nötr bir adamdı ama artık nötrlüğü bile kalmadı.
kendisini savunma adına kafası anca ezbere çalışan ve rte'nin ezberinden çıkmayan akp'li zihniyet ayyuka çıkmıştır:

- gezi parkı amacını aştı.
- hani derdiniz parktı, ağaçtı?
- hem eylemleri ben de baştan desteklemiştim (!) *
- eylemler amacından saptı! (sanki en başta "bizim tek derdimiz ağaçlar" diyen varmış gibi.)
- dış güçlerin müdahalesi ?!
- camide kafayı çektiler, seviştiler falan...
- faiz, haram, din, iman, allahuekber, hüloğ...
- bunlar cehape zihniyeti.
- ve final: hem tayyip istifa etse yerine kim gelecek? (memlekette adam kalmadı ya anasını satayım.)
sistemin köpeği olmuş tiksinç varlıktır.
yaptığı yorumlardan anladığım kadarıyla içinde inceden de olsa "ne yaptım ben!" pişmanlığı vardır. yapılan eleştirileri kabullenir gibi yapıp alay ettiğini ima etmek ve ardından da sonuç esprisi yapıp hala "sizi güldürmek istiyorum, ben güldüren adamım" psikolojisi benim nazarımda üzücüdür. Pişmansa ikinci kez itiraf edebilir, ne de olsa yeni etiketi üzerine yapıştı.
döneklik nedir lafını tam net bir şekilde anlatan bir kişiliktir.
gözümde dönekliğin ve samimiyetsizliğin tanımı olmuştur. zaten ciddiye alınacak bir icraatı yoktu ama artık yüzüne bile bakmamak lazımdır.

(img:#474594)
kendisi abzürt komedinin ustasıdır,abzürt derken saçmalıkları kastettim.hiç bir şekilde oyunculuk yeteneği olmayan,yandaş sermayenin çekildiği filmlerde yer alan adı komedyen olan ama kendisi mizahı beceremeyen değerli şahıs.tabii tayyip erdoğanın yandaş oyuncu kadrosundaki isimlerden olduğu da doğrudur.
şöyle bir tweet atıp anında silen kıl adam:

görsel

o ağacı kesip avm yaparlar, giren çıkan belli olmaz şafak!

bir de doğrudur, bizler şafak sezer'i önce destekledik ve şimdi de yerin dibine sokuyoruz. ben kendimde bir değişiklik göremiyorum. döneklik de yapmadım. ne gerekiyorsa onu söylüyorum. asıl dönek kim soruyorum size. cevabınız şafak sezer değilse tartışılacak bir şey yok o zaman ortada.
Bana göre komedi de usta bir insan . Sempatik tavırları çok hoş . Üstelik verilen her rolü benimseyip anında o role bürünmesi mükemmel bir oyuncu olduğuna işarettir .
- komedyen, kendisine verilen rolü sahnede oynarken ön planda, ancak sahneden indikten sonra özel yaşamıyla geri planda kalabildiği sürece, hakkıyla icra ettiği mesleği ile sevilen ve takdir gören bir sanatçı olarak gönüllerde yer eder.

- komedyen, sahnede kendisine verilen rol dışında, kameralar önünde kendini oynamaya ve bu şekilde popüler kalmaya çalışırsa; gün gelir, nemalanmaya çalıştığı rüzgarlar tersine döner, kıçtan değil burundan esmeye başlar. haliyle, kaybettiği rotayı yeniden tutturabilmek için onu da türlü çeşit şekle sokar.

- işte! o vakit komedyen, komedyenlikten çıkar ve tam anlamıyla bir soytarıya dönüşür.
türkiye ni yarısı tarafından çapulcu diğer yarısı tarafından dönek olarak nitelendiren kişi.
demek ki neymiş dost doğru olacakmışsın.
dönek adam. hayır her insan hata yapar sonra dönebilir eyvallah ama, bakın eylemleri başından beri haksız bulan biri olarak söylüyorum tamam şafak sezer sen hata mı yaptın o zaman twitter dan de ki taksimdeki olaylar hakkındaki görüşlerim şöyle oldu falan filan artık aranızda değilim de, ama sen gidip başbakanın elini öpüp özür dilersen buna herkes dönek korkak der. korkmuşsun belli birileri uyarmış seni sende korkak bi sıçan gibi ele eteğe yapışmıssın. hayır sen neden başbakandan özür diliyorsun? madem suçlu hissettin kendini halktan özür dile, taksim esnafından özür dile ne haysiyetsizce bir hareket arkadaş. üzüldüm bir insan bu hale gelmemeli.
(bkz: yalak sezer)
fena tırstığını gördüğüm kişi. ya bu adam her şeye rağmen yırtık bir adamdı. bağırır, çağırır, set çalışanlarını dövecek kadar ileri giderdi. bildiğin sesi titriyor lan. necati şaşmaz'a dönmüş garibim.
kemal sunal'dan sonra en komik komedi filmlerinin yapımcısı kolpaçinodan yakından tanıdığımız özgür bey.
Kültür Bakanı olması An meselesi olan fırıldak.
isi el opmekle birakmayarak durmak yok yalamaya devam mantigiyla devam ettiren kisi. 2 . yigit bulut vakasiyla karsi karsiyayiz.
kolpaçino adlı filmi muhteşem olan kişi.
gezi zekalıları üzmüştür.
her devrin adamı. yaşasın sezar!
emre belözoğlu ile karekter olarak büyük benzerlikler göstermektir.
muhtemelen atv veya trt'de dizisi başlayacaktır.
sanat değil ticaret yaptığını söylemiş oyuncu(!)
her zaman filmleri de, kendisi de cem yilmaz, ata demirer gibi isimlerin golgesinde kalmistir komedi konusunda. gundeme gelmek icin boyle seylere ihtiyac duymasi gayet dogal. beyaz tv'de talk show falan yapar simdi, hayirli olsun yani ne diyelim. herkesin kendi vicdani.