bugün

entry'ler (1016)

sabah 5 te mesaj atan eski sevgili

kendine eziyet etmiştir.

o saatte uyuduğumuz için telefonun başında biz uyanana kadar beklesin allahın malı.*

bugün herkes arsenal li biz yine fenerbahçeliyiz

(bkz: istanbul united)

not: sağlam galatasaraylıyım.

ak partia

(bkz: disco disco partizani)

bir şerefsizlik abidesi olarak sözlük muhalefeti

(bkz: noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmak)

(bkz: her şey)

şerefi olup da bir torba kömüre, iki oaket makarnaya veya badem bıyıklıklının tekinin ağzından çıkan allah lafına satacağına, şerefsiz olmaları tercihtir.

1938'de bitti denilen zamanın bu ''sobacı'' beyinler için hiç başlamamış ve başlamayacak olması ayrı bir kuyruk acısıdır.

hepsi bir kenara, ülke için en hayırlı işi pensilvanya'da yaşamak olan zat-ı muhteremin kuyruğu olmak hiçlik abidesiyken sağa ola laf yetiştirmek komiktir.

edit: hay sikicem amk bugün kaçıncı başlık bu başa kalan yaa.

the pianist

film diyosan tek geçilecek nadir eserlerdendir.

ama orda kaçmak yerine direnenlerle olaydı daha iyiydi.

evdeki böceklerin imza topladık siktir git demesi

arada tür farkı ve istilacılık durumu söz konusu olduğundan demokrasiden söz edilemez.

tıpkı bu ülkenin sahibi bizler ve deli saidçi böcekler gibi.

xnxx vs xhamster

youjizz'in viskisini içerek balkonundan izleyeceği çocuk kavgası.

elimizde deliller var

son zamanların en çok kullanılan akp siyasetçisi söylemi.

her bokla ilgili delil var adamların ellerinde ama attıkları bokları ispatlayacak bu delillerin somutluluğu yok.

mantık şu: ben bi bok atayım delil var diyerek. delili kim siker amk inanan 3 5 kişi olursa da kardır.

ben hala camide alkol alındığının delili olan görüntüleri ve kabataşta türbanlı kadının üzerine işendiğini kanıtlayacak mobese kayıtlarını bekliyorum. ya siz?

sosyal medya şebeği davranışları

kendi başlığına ikinci entryi girmek.

adiste

(#21003010)

bu entryden sonra, kendisinden 3 5 milyar insana öncülük etmesini istediğim yazar.

necati şaşmaz ın şivesi nedeniyle eleştirilmesi

istediği kadar güzel bir ses tonuyla konuşsun, fosforlu kedi gözü derse taşşak geçilir aga. net.

edit: başlığı başa bırakan kader utansın.

mantık evliliği yapıp çocuk yapmak

mantık evliliği yapan hatun için bir nevi sigorta yaptırmak gibidir.

yanlış anlamayın sadece sizinle yatmak istiyorum

bir naked man degildir.

bacaklarına bakılınca sinirlenen mini etekli kız

mini etek giyen erkege heralde sapik diyecek amk ne desin.

isin zevzekligi bi tarafa hakli olan kadindir. evet her erkek bakar ve hatun da erkek baksin diye giymistir zaten. ama bakmak var bi de bakmak var.

dipnot: son cumledeki ikinci bakmak kelimesi icinde salya ve dar kotunun onunden organi avuclamayi icerir. tecavuz potansiyeli yuksektir orospu cocuklarinda.

1000 lira maaş alıp iphone u olan insan

ericksson 688'i de olsa ayni amac icin kullanacaktir.

(bkz: odemeli atmak)

ertuğrul kürkçü nün gaz yemesi

dün akşam adalet için yürüyenleri karşılamak amacıyla gezi parkında toplanan kalabalığın içinde olan -ne işi varsa amk- kürkçü'nün polis müdahalesi sırasında gaz yeme olayıdır.

polise, ''sen kim olduğunu sanıyosun milletvekiliyim ben'' demesinin üzerine polis ağzına yüzüne gaz sıkmıştır. müdahaleci polislerden nefret etsem bile çok iyi olmuştur.

rivayete göre orda bulunan bi genç ''burda samanlık yok dikkat et'' lafını çok sağlam çakmıştır kürkçü'ye. kürkçü de o kıvrak zekasıyla ''orospu çocuğu'' diye karşılık vermiştir.*
mahir çayan aşığı bir adam olarak, kızıldere'de bütün arkadaşları orda ölürken samanlığa saklanan ve şu anki konumuyla da ne mal olduğunu belli eden bu yavşaktan oldum olası nefret etişimdir zaten.

http://www.demokrathaber....lis-saldirisi-h22106.html

kahvaltının vazgeçilmezi

bir dilim ekmek.

bizim için kahvaltı = sigara altlığı. doğru mu? değil tabii.

tencere tava çalanlara 1 yıl hapis istemi

pala çalanlar varken güldürücüdür.

evet aga sadece güldürücü. ne düşüncelere dalıyorum, ne umutsuzluğa kapılıyorum ne de nereye gidiyoruz lan diyorum. ben bu adamların bu coğrafya tarihindeki yerini biliyorum. arasıra siyasal ve sosyal boşluklar bulup 5 10 sene at koşturuyorlar sonra hakettiklere yere düşüyorlar. hangi ülkeye kaçsam beni sikmezler diye debeleniyorlar.

fetonun penisilvanyasından sonra tayyibin guetemalası da meşhur olacak.

hiç bir zaman bu ülkenin özgürlükçü beyinlerini alt edemediniz. edemeyeceksiniz. ve hesap günü geldiğinde şikayet eden denyolar ellerine tencere tava alıp ''valla ben de çaldıydım abiii :( '' diye rol kesecek göt korkusundan.

değeri 1000000 yaklaşan evleri kim alıyor

(bkz: entry nick uyumu)*
üst sınıfa hitap eden evleri doğal olarak üst sınıf alıyor amk ne olacak. ama öyle bizim gibi başımı sokacak bir ev alayım da rahat olayım kafasında değil adamlar. aldı mı 3 5 yerden alıyolar. yatırım hesabı.

duştaki soğuk ve sıcak su dengesini ayarlamak

mümkün değildir.

istediğiniz kıvama gelene kadar banyo işiniz bitmiş olur zaten.