bugün

hatanın neresinden dönsen kardır. iyidir, sevilir.
-özür dilerim başbakanım, emredersiniz başbakanım, bir daha olmaz başbakanım.
Yaptığının arkasında duramayacak kadar cep delikanlısı olan eski komedyen. Artık akp grup toplantılarına gidip soytarılık yapar.
yaptığı bir davranışın sonra kendince doğru olmadığına inandığı için bu olay sebebiyle karşı çıktığı kişiden özür dilemiş birisidir benim gözümde.
ne erdoğana ne ak partiye ne de şafak sezere zerre yakınlığım yok ama birisini bu kadar da yerden yere vurmamak gerekiyor.
adam pişman olmuş başka bir şey olmuş şu olmuş bu olmuş.
hem bu kadar görüşlere tahammülsüz olup hemde fikir özgürlüğünden dem vurmak çok salakça duruyor.
insanlar sadece sizlerin yanınızdayken onların fikirlerine saygı duyuyor. yanınızdan uzaklaştıklarından hemen sövmeye başlıyorsunuz.
9 yaşındaki kardeşim küstüğü arkadaşlarına arkasından "salak onlar abi yaaa" diyor.
flash tv spikerinden tarihi ayar yemiş bir oyuncu. dünya dönüyor dostlar, ş.s dönmüş çok mu?
şaşı bakmayı komedyenlik sayan komikimsi.
Kıldan tüyden bir kişi.
"Ayağımdan ameliyat olmuştum. Açılır diye yürümüştüm" dizeleri ile nasıl dönme olunacağını gösteren insan.
geziden ekmek yiyememiş olacak ki karşıya geçmiş olan şahsiyet duruma göre ayar vermeye çalışırken ortada kalması muhtemeldir.
böyle de değişken, omurgasız bir sima olur kendisi.

görsel
(bkz: şafak sezer in gay olduğu gerçegi)
karakterini ancak kuyumucu terazisi tartar.

açıklamaya bak:

--spoiler--
Ben açıkçası Gezi Parkı'na hiç gitmedim. Yürüyüşlerin ilk günü bir yemekten dolayı oraya katıldım. Meraktan dolayı gidip baktım ne oluyor diye. Barbaros'tan Ortaköy'e kadar Gezi Parkı'nda yürümeye gittik. Ayağımdan ameliyat olmuştum. Açılır diye yürümüştüm. inönü Stadı'nın oraya gittik.
--spoiler--
Beyaz tv deki açıklamalarında aşağıdaki kısım dikkatimi çekti. Duran adamla palalıyı aynı kefeye koymuş. komik lan.

--spoiler--
Önümüz Ramazan Bayramı. Tatlılık ve güzellikle biteceğini düşünüyorum. Duran adamlar, palalı adamlar... Bunların hepsi bitiyor galiba.
--spoiler--
kendini bitirmiş bir sanatçıdır.
yaptığı filmler tutmayan, komik olmayan, sanatın ne olduğunu bilmeyen kişiler tarafından sanatçı denilen medya maymunu, pardon ya Erdoğan maymunu olacak o.
facebook'ta yayılan en uzun kıllar top 30 listesinde zirvede bulunmaktadır.
eylemlere, geçiyordum uğradım havası vermeye çalışan bir başka medya maymunudur.
düne kadar daşaklarını yalayanların şimdilerde hakaret ettikleri sözde sanatçı kişisi. halbuki dün ne bok ise bugün de o. döneklik, omurgasızlık bu güruhun kanında var.
yeni filminin ismini yalapaçino olarak belirleyen, başrolünde yine kendisinin oynayacağı yeni yalakadır.
dağhandan daha kepçik ağızlı tv ye çıkan insan. sanatçı mıdır? oyuncu mudur? insan mıdır? bilemem ama tv de görmüştüm yine çok kolpa işler peşinde neyse.

ben yıllardır söylüyorum amk gitmeyin bu adamın filmlerine para kazandırmayın diye komik desen değil, mantık desen yok, zeka yok hiç bir şey yok adamın filmlerinde ama bir ilgi hep bir yığılma.

on numara adam, size hakkettiğiniz gibi davranıyor. bir öyle bir böyle. tüm türk milletine kapak olsun.
twitter'da "bana da yürüyün bende de bir ağaç var" gibilerinden bir şeyler yazmıştır. an itibariyle facebook'ta "o ağacı kesip avm yaparlar" şeklinde kontra yapılmıştır.

yahu arkadaş. olan oldu artık. daha fazla uzatma işte. madem böyle bir işe kalkıştın, tepkileri sindirmen gerekir.
Yaptığı dizi, film projelerinde ''delikanlı abi'yi'' oynayan tv yüzü..

Amma velakin gerçek hayatta gördük ki, kendisi delikanlı değil deliği kanlı imiş..

Ona buradan bir delikanlı tavsiyesi, öyle gaz'a gelip çıkma sokağa. senin gibi el etek öpenlerin işi değil direnmek.

Sen git abicim öp başbakanının elini ayağını. Sana kimse birşey demez, çünkü ne sen ilksin veya sonsun.

Ammmmaaa öyle delikanlıyım ayağına kolumuza girip yürüyeceksin, sonra aynı sen gidip el etek öpeceksin.

Adımızı kirletmeye gerek yok.
Bir de böyle, twitter'dan oradan buradan, millete kelime trafiği yapmıyor mu.. Ulan harbi insanlıktan çıkıyor insan.

Nasıl bakacaksın insan yüzüne ? demezlermi, şafak dün yürüdüğün adamları bugün 3 5 kuruş için neden sattın ?..

Belki paran çok gazoz ısmarlıyosun ya onlara sana bunu sormazlar ama, insan olanın içinden geçer kardeşşşşşş...

Sana yazıklar olsun. Sana yazıklar olsun. Sana yazıklar olsun...
Birde bunun gibi adamların menfaat için el etek öpmesini, kabul edebilen bir zihniyet vardır ki hayret edilesidir.

Ulan demiyormusun kendi kendine, dün bu şahıs direnişçilerle omuz omuz'a yürüyordu.. Bugün el etek öpmesi ne kadar samimi diye ?..

Sizede yazık ya.
sol frame'de görünce yine döndüğünü zannettiğim fırıldak.

biz dededen akpliyiz demesi yakındır.