bugün

anadolu çomarlığının polonezköye gömülmesiyle sonuçlanmış bir püroğram. zaten bilenler bilir, polonezköy sultan abdülmecid efendimizin anadolu'daki çomarlığın kökünü kazımak için leh çiftçilere kurdurduğu örnek bir ortamdı.

şimdi jak sie masz çomarikler ?
savcılığa soruşturma açılan yarışma.

görsel
haksız kazanç iddiasıyla dava açılmıştır.
tüm oylama işlemleri noter huzurunda yapılan yarışma. lakin çomarikler noterin neden tutulup oraya getirildiğini, noterin oylamada usulsüzlük yapıldığını açıklamaması durumunda en az 8 yıl hapis yatacağını bilmezler. bilmedikleri için de false flag şampiyonluk kazanan fenevli gibi hüsrana gark olurlar shdfhahahs...
moore'dan sonra acun ılıcalı rötüşü görmüş ve tarafından kendi diktatörlüklerine çevirmiş kişilerin hileye başvurulan programıdır.
kafeci denyoların güneş fetişizmini anlayamadığım yarışma. sonuç açıklandığında, sunucunun zarfı göstermeyip birden masaya bırakması ayrı bir muamma.
ciddi ciddi türk milletinin izlediği yarışma.

ulan ben kanalı listeden sildim ki bay tahmine rağmen. bunlar oturup ciddi ciddi izleyip bir de üstüne tartışıyorlar.

sizin ben beyninizi sikim.
Tuncayin kazanmasini cekemeyen semihciler siddete yonelmis anlasilan. Onlardan beklenecek davranis da buydu.

Bu yarismayi sadece finalini izleyerek anlamaya calisanlara soyluyorum. 11 ay once bu yarisma basladi son 6 aya kadar internetten oylamayla eleme oldu. Oylama yuzdelerini aciklamadilar diyor ya bazi bilmisler internetten olan oylamalar usulsuzlugun onde gideniydi. Gercekten orada olmasi gereken ve hakeden yarismacilar fazla ip adresinden dolayi kaybetti.
Sonuc olarak yarismayi izlemediysen yorum yapma. Fikrin yoksa, entry' in de olmasin.
her mecrada, her zamanki gibi izlememize bok atılan yarışmadır.

futbol bağımlısı yada başka şeylerin bağımlısı olan kişilerin (bkz: cifthasekipasa) bok atması komik oluyor.

sizin ben beyninizi sikim.
Thomas more ismini eserinden alan bu programdaki kepazelikleri görmedi allahtan dedirtir.
bu kadar izleyeninin olduğunu bilmiyordum dediğim program.
yarışmayı semih kazanamasa da en çok konuşulan hala o.
güzel sanatlar fakültesi terk bir oyuncu ekibi aynı oranda yeteneksiz bir senarist kadrosu ile bir acun yapımında birleşmişler. acunun felsefeye katkısı. kazananı da semih değilmiş sanırım okuduklarımdan anladığım tek şey bu.
olm bu nedir lan hangi dünyada yaşıyorsunuz utopyanızı sikeyim bu ne lan;
https://m.youtube.com/watch?v=lh3I7o5vXuc
Tuncay'ın 1. olduğu anda Semih'in vesikalık pozu verir gibi mal mal durmaya devam ettiği an bu yarışmanın en sevdiğim 2. anıdır.
En sevdiğim anı ise Çağdaş'ın Semih'e tokadı yapıştırdığı andır. La ne güzel vurmuştu ya. Aklıma geldikçe böyle bi hoşuma gidiyo , mutlu oluyorum lan. *
asıl bunu izleyeni döveceksin.
Tuncay kes adli yarışmacinin kazandığı yarışma. Semihçiler yarışma biter bitmez sağa sola saldırıp küfürler savurmuşlar. Bu semihin destekcilerinin de semih gibi olduğunu gösteriyor zaten. birde yarışmayi hak etmeyen kazandi gibisinden yazmışlar. hayır tuncay haketmedide semih mi haketti. böyle düşünen insanlar yarışmanın olayını anlamamış insanlar. orası konuşma yarışması değil eğer semih konusmayi çok seviyosa gitsin stand up cı olsun yani*. orda emek eden, çalışan insan kazanmaliydi ve kazandi da. ha davranislarina baktığımız zaman ikisininde birbirinden pek farki yok. eğer semih calissaydi o zaman kesin kazanırdı diye düşünüyorum.
o kadar zengin ve o kadar mutsuzum ki, bunu bile izledim be bir ara, o ne işsizliktir arkadaş 1 sene tıkılmışlar oraya artık azgınlık tavana vurmuş çatılara çıkıyorlar, tekrarı olmaz umarım ütopik denyolar.

çok mutsuzum lan...
birilerinin patronuna domala domala kazandığını paralarını yolladığı yarışma. ibretlik. ayrıca thomas moore eseri.
Nur Tuğba denen tuncay yanlısı bir sunucu ve yine tuncaydan semihe rakip yaratmaya çalışan bir reji ve tuncaya yarışmayı kazandıracak dolandırıcı yapımcılara sahip yarışma.

"EE ne beklion krds bura Türkiye"
tv den ara sıra izlediğim kadarıyla kendini beğenmiş egoist tavırlı semih'in yarışmayı kazanamamasıyla TV8 için ikinci bir olası turabi vakası önlenmiş oldu. bu arada sokak gitaristi bob marley tuncay'ı kutlarım.
https://youtu.be/6TCe_3MC8Lo

bu ne lan,ne bu...
hayır bu ne...~ ~
semihin hakkının yenildiği yarışma. göz göre göre ince kıyım doğradılar çocuğu.
Güzelim başlık kalitesiz ve boş bir programın altında ezilmiş.
şekerden evlerin,şirinlerin ve pembe sıçan kızların bulunduğu dünyaya verilen ad.
rıdvan dilmen'in ne olduğunu bilmediği kelime.

'güntekin ütopya ne lan'