bugün

asla bir insanın ölümüne sevinmem.
karakterime ters.
ha lakin üzüĺmedim.

öteki tarafta allah'tan isteğim kendisini bir atam ile baş başa bıraksın.

gerekirse yunanı ahirette de denize dökmesini biliriz.
Arefeyi gösteren bayramı göstermemiştir. Bu bir ilahi mesaj olabilir.
Kimse demeden ben söyleyeyim üstadının ...... koyum.
Atatürk ve cumhuriyet düşmanı fesli deli Kadir’in Ölümüne üzülenler tez zamanda hasretliğinizin bitip kavuşmanız dileğiyle.
bir ölünün arkasından konuşmak bize yakışmaz ancak o ölü namuslu ve şereflli biriyse. bu şahsın artık oksijen tüketemeyecek olması fevkalade sevindirici bir şeydir. kendisi atamız hakkında saçma sapan şeyler söylemişti. kendisi geberip gitti. birkaç yıla müptezel takipçileri hariç kimse hatırlamaz ancak karalamaya çalıştığı, hakkında atıp tuttuğu atamızı bu ülkenin yüreğinden ilelebet kimse silemeyecektir.

edit:imla.
Insllah turkiyede gomupte vatan topraginin 2 metrekaresini mundar etmezler. Verin lesini ingilizlere, yunanlilara, onlar gomsun.
zamanlama manidar dedirtti. araplarda ramazan yarın başlıyor üstelik.
Allah rahmet eylesin.
Ölünün arkasından konuşulmaz derler, bu sebeple konuşma işini diğer tarafta atama bırakıyorum...kadir şimdi yar* yedin...
(bkz: kadir mısıroğlunun gebermesi)
görsel
görünce panikle öbür taraftan geri ittirme ihtimalleri çok yüksek, hepimiz çok dikkatli olalım.
Böyle mübarek bir günde vefat ederek ne kadar mübarek bir insan olduğu ortaya çıkmıştır Kemalistler götüne kına yaksın.
Ateşi bol olsun.
tekrar sayılsın bence..
Kemalistlerin gobek atmasina sebebiyet veren olaydir.
Kemalistlere az hadlerini bildirmedi.
ramazan bereketiyle geldi..
https://www.youtube.com/watch?v=nePLFlf-fEo
nardaninciler i çağırın durum tespiti yapacaz...
Dans edilesi olay.
Ramazanın ilk gününe denk getirmişlerdir. Yoksa daha önce ölmüştür o. Keramet yoktur. Dağılın.
Ulan dedim rakı içeceğim şerefine ama adam ramazan' da gitti. Kral beni günaha sokmadı.

Üstad ile olan bir anımı anlatayım. Bir gün kitap fuarına gelmiş imza atıyor ümstad. Etrafında bir kalabalık ki sormayın gitsin. Hemen arkadaş ile gittik tabi. Sinirli şekilde imza atıyordu. Her halinden belli ki sigara krizine girmiş ama çıkamıyor da. Yanında 5-6 tane takım elbise giymiş nargileci ümstad korumaları vardı. Biz de arkadaş ile ümstad ile selfie çekip gidecektik . Ancak bize gözlerini dikip bir bakışı vardı ki çok korkmuştuk. Oradan sessizce uzaklaştık.

Ah be ümstad, umarım öteki dünyada Atatürk ile aynı yere gidersin.
bu sefer gerçek olmuştur.
itin köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı denilesi durumdur. net...
görsel