bugün

galatasarayın muhtemel teknik adamıdır.
6 ay ay sonra bok çuvalı muamelesi görüp kapının önüne koyulur.
görsel
Yalan haberdir zira Hamza Hamzaoğlunu gönderip ümit davalayı almak,attan inip eşeğe binmek gibidir..

bence yeni hoca Mustafa denizli
17 mayıs 2000" de uefa, 25 ağustos 2000" de avrupa süper kupası" nı kazanmış, 2000 - 2001 sezonunda şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış galatasaray kadrosunda yer alıp sağ bek, sağ kanat, sağ açık, sol bek mevkilerinde görev almış çok yönlü eski futbolcumuz.
nerde oynuyordu sanki cimbom diyesim geliyor hatırlamıyorum.
en fazla 7 yaşındayım. sanırım milli maçlar falan mı vardı neydi.
didimde yazlığa gittik. ben hep şey kızlardan oldum hani yıllardır orda bi topluluk oluşur sonra yeni biri dahil olur herkes onu baş tacı yapar falan. işte ben onlardandım neyse. erkeklerle futbol oynuyorum falan aman allahım bi çocuk var davala yazılı bi formayla geliyo yanımıza saçıda o zaman modaydı sanırım ümitin saç kesimide öyleydi diye hatırlıyorum aynı onun gibi yanlardan kısaydı. allahım ne aşıktım o çocuğa yaa. çocuğun ne suratını hatırlıyorum ne sesini. sadece saçları ve forması. ümit davala diyince aklıma o gelir hep.

Edit: olm burda küçüklüğünde öyle bi çocuk olmuş biri varsa yazsın.
görsel

Bu saç modeliyle aklıma kazınmış olan futbolcu. Çocukluğumda çok beğenirdim ve kardeşim ne zaman berbere gitse davala gibi yaptır derdim. Hiç yaptırmadı o ayrı.
galatasaray'da oynarken aşık olduğum futbolcu.

rahmetli babama "baba ben ümit davala'ya aşık oldum, hadi galatasaray'ın kaldığı otele gidelim de tanışalım" dediğimde ikiletmeden beni götürmüş ve o dönemin kadrosuyla aynı masada yemek yememe aracı olmuştu. (otelin sahibi arkadaşıydı)

emre aşık, fatih terim, ümit davala, taffarel, bülent korkmaz, okan buruk ve hatta leş emre belözoğlu bile o masadaydı. tabi o zaman akıllı telefonumuz yoktu da selfie çekemedik.
kendine has saç stili ile akıllarda kalan milli sporcu. bugün doğum günüymüş var olsun.
Türk James milner. Daha doğrusu James milner Türk ümit davala.
görsel
kale hariç, oynamadığı bir mevki yoktu.çok soğukkanlı ve çok faydalı bir takım oyuncusuydu.
kekodur. at yelesi saçlarıyla hatırlanır.
Bir kulübün tüm oyuncuları mal mı olur lan demeyin oluyor.

Coronavirüs testi pozitif çıkmış.

Geçmiş olsun.

Edit:https://www.fanatik.com.t...as-ve-umit-davala-2131097

Negatif çıkmış, açıklama yaparlar bence.
sağ kanat mevkiinde görev almış Türk eski millî futbolcu, teknik direktör, amatör rap sanatçısı.
görsel