bugün

an itibariyle hokkabaz ekibiyle birlikte film hakkında konuşmak için ntv ye çıkmış güzel sesli şarkıcı.
yıllar geçtikçe yaramış bu hatuna şarap gibi maşallah taaaş gibi...
bu kadın piyasaya çıktığında ben daha çocuktum ilk okul 5 mi orta bir miydim ne o zamanlar o da toydu pek beğenmezdik biz lan ooolum popçu lan o diye... neyse burdan kendisini yalıyorum gip bucak. zannedersen şu an yaratıcılığının da zirvesinde, kendisinden 109876543210 gibi bir çok albüm bekliyoruz.
Özlem Tekin, (d. 18 Kasım 1971' Kaliforniya-A.B.D.) Türk müzisyen.

Babası Prof.Dr.Talat Tekin in Berkeley Üniversitesi nde öğrenim görevlisi olması nedeniyle uzun bir süre ABD de kaldı. ilk öğretime başlamadan önce Türkiye ye geldi. ilk öğretimi Fransızca eğitim veren Tevfik Fikret Lisesi nde okudu ve bu süre boyunca piyano dersleri aldı. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı nda eğitim gördü ve 1992 yılında mezun oldu.

ilk olarak Grup Lokomotif ten solistlik yapması için teklif aldı. Şebnem Ferah ve Ebru Bank (Eroğlu) tarafından Bursa da temelleri atılan Volvox grubunda solist ve klavyeci olarak görev aldı.

1994 yılında solo çalışmalarına başlayan şarkıcı 1995 yılında ilk solo albümü Kime Ne? yi çıkarmıştır. Bu albümdeki Aşk her şeyi affeder mi? parçası hit olmuştur.

ikinci albümü Öz ile istediği ilgiyi toplayamayan sanatçı, ardından Laubali ve Tek Başıma albümlerini yayınladı.

Mucizeler Komedisi adlı müzikli tiyatro oyununda yer alan şarkıcı 2005 yılında 109876543210 isimli albümünü piyasaya çıkardı.*
Sınav filmindeki çoğu müziğin sahipi ayakta alkışlanması gerekilen,dağları delip gezegen x e yaklaşmış kızımız.
a)şık şarkısı harikadr.
yıllardır aşkımın bir damla olsun değişmediği rüyalarımın kadını. ülkemin 8 harikasını seçseler bu özel varlığı baş tarafa koymaları gerekir en azından ben sıralamayı bu şekilde yaparım. gözümüzün , gönlümüzün, kulaklarımızın en fazla ihtiyaç duyduğu insan.
'aşk herşeyi affeder mi' sorunsalını pop-rock camiasına sokan şarkıcımız.
şirin rock müzik dişisi.
bir kadın olarak oldukça güzeldir, ancak ne ilginçtir ki bu özelliği hep gözardı edilir.

belkide bunun sebebi iştigal ettiği zanaatta öyle verimli ve başarılıdır ki, meşhur olmak için etini, budunu, yüzünü buna alet etmeye ihtiyaç duymamaktadır.

veya rock müzik icracılarının bir yerlere gelebilmesi için güzellik, yakışıklılık çok ta mühim değildir, hatta hiç mühim değildir.
bunun için (bkz: lordi).
rockçı yanını her zaman es geçip, her zaman güzelliğini ön plana çıkardığım, yüz güzelliğine hasta olduğum, içine girdiği acayip elbiseli modundan çok, tatlı mı, tatlı, şirin mi, şirin modellerde dolaştığı, hokkabaz filmindeki hallerine aşık olduğum, ''müzik yönüyle değil, oyunculuk yönüyle hayatımıda olsun'' dediğim, en son show tv'de yeni yayınlanacak olan '' maçolar'' adlı dizinin fragmanlarında rast geldiğim, ''rüyalarımızda bizim olsa da, eniştemizin de yeri geldi mi akabinde elini sıkacağımız'' süper hatun..
kanımca her zaman şebnem ferahın gölgesinde kalıcak olan ve emule'da hiç bir şarkısını bulamadığım türk rock sarkıcısı.
gwen stefani'nin türkiye şubesidir kendileri.
Ünlü türkolog Prof. Talat Tekin' in kızı.
zamanında karaoğlan isimli bir dizimside saçma sapan bir cadı rolü oynamıştır. Hala da dmax denilen kanalda yayınlıyorlar bunu utanmadan.
(bkz: seks tanrıçası)
şu an itibariyle karadeniz teknik üniversitesinde konser vermektedir.
2 eylül tarihinde rock'n coke ana sahnede bulunacak olan kişidir.
dövmeleri hoş olan hatun kişidir. adam bana da o kadar yakışır mı yaptırırsam diye kendini düşünmekten alamaz .
http://www.ozlemtekin.biz
kliplerinde, konserlerinde, her yerde, 'hepinizin a.q 'gibi bakan kadın rock çı...hoş hepsi öyle ya...
artık kendisini yeni bir televizyon ve müzik projesinde görmeyi dilediğimiz yetenekli sanatçı.
yeni orkestrası çok iyi, parçalar yeni halleriyle daha güzel olmuş ve sahneye ne yakışıyor yahu dedirten sanatçımız.
kendini yenilemesini seven, şaşırttan, eğlendiren, yetenekli hatun kişisi.
sebepsiz savaş adlı şarkısıyla, uyuşturucunun yol açtığı yıkıma dikkat çeken şarkıcı.
Real de bir türlü denk getiremediğim, sesine fiziğine ,kılığına ,kıyafetine derken total de bütün hepsinin bir bünyede toplandığını farkına vardığımda aşık olabileceğimi fark ettiğim zaat i muhteremdir.Yar bana varmadı derken ah beni bir tanısan bir bilsen senle ne laubali olurdum diye içimden sesli sesli düşüncelere dalsam da şimdilik sessiz kalıyorum..