bugün

Bütün akp’liler kılıçdaroğlu taraftarı.

Bu da garip.

Ent.
Tipitipe kaldı atatürkün partisi.
Kurultayla gittim diye beni cıvata sandınız..
Barış yarkadaşı kapının önüne koyarsa +1 alacak kişi.
Erdoğan'ın yeni yardımcısı.
Seloya ve kavalaya selam çakarak şimdiden ülkenin yüzde yetmiş beşinin tiksindiği adam haline gelmiştir.
Chp yüzde 25ten fazla oy toplayamaz bu kafayla, o zaman ne değişti, niye değişti?
hayırlı olsun. umarım faydalı işler yapar küçük enişte.
görsel
yeni bir kk dönemi başlayacak. chp'de hiçbir değişim olmayacak yani. bu adamın alacağı oy %25'i geçmez. kk gibi akapeye hizmet eder durur. chp'nin hak ettiği başkanlar tanju özcan veya ekrem imamoğlu. onları da chp'nin başına geçirmezler işte. akapeyi sürekli iktidarda tutup hazineden gelen paraları yemek varken kim ne yapacak iktidarı değil mi?
Süreyya Hanım'ın muhteşem değişimi...

Yazık...
Bir cacık olmaz. Değişim miş. Kafa aynı kafa.
Değişen bir şey olmadı. CHP bitmiştir.
e kim olacaktı genel başkan. ben olsa mıydım yani.
değişim değişim dediler sağ koltukta oturan bugün genel başkanlık koltuğunda. kişiler değişmiyor koltukların yeri değişiyor.
ilk icraatı kilicdar yandaşlarını partiden silmek olmalı.
Umarım chp yeniden ayağa kalkar.
selo dediğin herif PKK nın siyasi uzantısı meclisin kravatlı terörist partisi HDP nin eşbaşkanı. Kavala ise siyonist sermayenin ana kollarından George sorosun türkiye temsilcisi. bu ikisinin sicili Cezayir lokantasında Türkiye’de sözde Ermeni Soykırımı’nı savunan, PKK’ya destek veren veya AB tarafından himaye edilen toplantılara ev sahipliği yapmasından ileri geliyor. gezi olaylarının arkasında da Kavala var. tıpkı 6-7 Eylül olaylarının fitilini ateşleyen Selo, demirtaş gibi. ab bu ikisini destekliyor ve hararetle serbest kalmalarını savunuyor. bunlar sosyalist yada anti emperyalist filan da değil ha. alenen türkiyenin parçalanma sürecinde rol oynayan iki aktif hain. işbirlikçi. bunlar da onların oylarını alacaklar ya, ondan selam söyleyip duruyorlar. kirli siyaset yani.

CHP gibi Kuvayı milliye ruhundan gelen bir partinin başında olan, ve yeni seçilen liderlerinin selam gönderdiği şu heriflere bak. ondan sonra otur çay demle. yenilikçi hareket bölücülere hizmet ediyor bunun adına da demokrasi diyorlar. işte türk siyasetinin içinde bulunduğu vaziyet. yazık. içler acısı durumlar bunlar gerçekten. bunların vatana millete ne hayrı olabilir ki? koskoca bir hiç...