bugün

"matematik sorularını tubitak hazırlıyormuş" efsanesi gibi olacak durum. tek bir cümleden oluşan paragraflar karşısında öss' ye girenlerin düşeceği durumlar izlemeye değer olacaktır.

--spoiler--

10. yıllardır sevişmemiş seksi ve olgun kadın

korlanmış bir ateş ile kaplı için için yanan bedeniyle dünyaları tutuşturacak denli başka bedenlerin ateşine, terine, kokusuna hasret kalmak suretiyle bir anlamda her an patlamaya hazır bir volkana dönüşmüş olan, bilinmez bir sebeple uzun yılları bulan sevişmeme nedenli bedenini nadasa bırakan ve artık susuzluktan kuruyup çatlamaya durmuş tenine can suyunu katıp dirilmesini saplamak amacıyla başka bir bedene kendi bedenini katmak suretiyle yılları bulan hazzı yaşayamama durumuna son verecek olan, seksi oluşu ve olgunluğu ile seks diyetini bozmasına yardımcı olmuş olan er kişilerin aklını doğal olarak başından alıp saklı bahçesinin en nadide çiçeğinin kölesi kılacak olan kadındır.

yazar yukarıdaki paragrafı ile ne anlatmaya çalışmaktadır?

a. kişisel bir fantazisini paylaşmaktadır.

b. "dünyanın en uzun cümlesini kurdum kurucam" demektedir.

c. noktalama işaretlerinin kullanımı ile ilgili bir örnek hazırlamıştır.

d. yazar "zaten kimse okumaz" diye iyice kasmıştır.

e. "bir cümle bir paragraf" isimli oyunu bulmuştur.

--spoiler--

ben olsam kağıdımı yırtıp sınavdan kaçardım.

sınav sonrası:

- kamil sınav nasıl geçti?

+ yıllardır hazırlandığımız sınavın bizi yer yer heyecanlandırıp yer yer bocalatması ile oluşan sazlıklardan havalanan yeşil ördek sesine benzeyen bir hava katması ile coşmuş bir durumda olduğumdan; soruların büyük bir kısmını anlayamam, yorumlayamam ve boş bakınız vermekle geçiştirmemden mütevellit bir miktar da baba korkusu duymam sebebi ile sıçıp batırdığım bir sınav olmuştur.

- sınav seni bozmuş, abi.

edit: gereksiz bir diyalog eklendi.
cümlenin öğeleri sorularında yüklemsiz cümle yapısı olduğunu öğrenmek, noktasız cümlenin varlığından haberdar olmak, bir cümlenin en az yarım sayfa olduğunu görmektir.

(bkz: ben olsam kan grubunu sorardım)
gerçekleşmiş olsa öss ye girecek öğrencilere aşağıdaki bakınızları hediye ettirecek hayaldir.

(bkz: yazık lan)
(bkz: vurmayın öldü)
-hocam sınav çok kötü geçti ya. paragraf sorularını bluevelve hazırlamış.
+boş bakınız verip geçseydin ya evladım.
basından haberler:

öss birincisi: hayrettin hacıbayramoğlu! * ilk bölümdeki türkçe sorularından 6 doğru yaparak boğaziçi üniversitesi astronot öğretmenliği * bölümünü (o derece yani) kazanan hayro şöyle dedi: "sözlükten tanıdığım birisinin cümlelerine benziyordu, yoksa yapamazdım. soruları da artık tübitak hazırlasın!"
"yukarıdaki paragrafta kaç adet virgül kullanılmıştır?"

şeklinde bir matematik sorusu da olabilir.
-hocam tarihteki türk-islam devletleriyle ilgili paragraflar bir tuhaftı sanki. "amansız orta asya'nın kahverengi toprağını kavuracak sıcaklıktaki yakıcı bozkırlarında siyah yılkı atlar üstünde gezen savaşçı yiğit türk boylarının..." diye başlıyordu, türk-islam devletlerine geçirerek bitiyordu paragraflar.
+bluevelve hazırladı soruları, ondandır.
össden çıkınca jinekolog olabileceğiniz anlamına gelir. *
kafasını tuttuğunun resmidir.

(bkz: bluevelve nin kafa yapısı)
dinsiz öğrenci için çok başarılı geçecek bir sınavın göstergesidir. *
aşağıdaki gibi sorular sorulmasına sebep olacak durum.

12. yıllardır sevişmemiş seksi ve olgun kadın olan fakat aynı zamanda da hayatında hiç oral seks yapmamış kadın
sıfatına layık gördüğümüz şapka takan türbanlı kız, bluevelve ile umreye gidiyoruz zirvesi ne denize bikini ile giren özgürlükçü erkek olduğu gibi üzgünüm istemeden seni dün aldattım diyen erkek de olabilen bir grup kadın tarafından tecavüz edilen erkek dememize gerek olmayan mavi atlı kadifeden prens ile gitmek istemekte fakat milletin inancıyla örtüsüyle kafayı bozmuş yazar lardan olan banyodan yeni çıkmış saçları ıslak fethullah gülen den sözlükte beşinci nesil bakire yazar olma ihtimali kadar korkması nedeniyle erkeklere dikkat etmelisin sevgilim demiştir.

yazıda geçen erkeklere dikkat etmelisin sevgilim sözü kime, neden söylenmiştir?

a. bluevelve ile umreye gidiyoruz zirvesi' ne sitem olarak söylenmiştir.

b. şapka takan türbanlı kız a öğüt olarak söylenmiştir.

c. denize bikini ile giren özgürlükçü erkek e "ibne misin" mealinde söylenmiştir.

d. banyodan yeni çıkmış saçları ıslak fethullah gülen e "sen ağlama dayanamam" tadında söylenmiştir.

e. beşinci nesil bakire yazar a "sana güveniyorum ama erkeklere güvenmiyorum" şeklinde söylenmiştir.
*
öss' ye giren yazarlar tarafından teyit edilmiş durum.
''korktuğumuzun başımıza gelmesi'' durumu. malesef bugün çoğu insan, bu duruma şahit olmuştur.
hazır çorba bile hazırlama ihtimali sıfır olan bir trollden büyük bekleyiş içinde olmaktır. yersizdir.
1000 kerede okunsa gine de bişey anlaşılmayan sorulardır.

şıklar ise 5 te bir tutmaz ihtimalidir.
(bkz: bir nesil nasıl yok oldu)
(bkz: nereye gidiyor bu gençlik)