bugün

fiziki olarak da güzel birisi tarafından söylenirse ya da ona karşı söylenirse oldukça anlamlı olacak söz.
(bkz: benim kalbim temiz)*
içine bakmak isteyeceğim bir yüzü yoksa geçerli olmayan hadise.
bu güzellikten bi haber olup fellik fellik arayan insanların kullandığı, yanında birde (bkz: içini açıp bakmak gerek)espirisi yapıldığında daha bir mayhoş bir durum söz konu olan, olduran cümle..
genellikle dış görünüşe önem vermenin sığlık olduğunu düşünenlerin göze girmek için söylediği basmakalıp söz. önemli olan iç güzelliği olsaydı cinsel tercih de olmazdı..dış görünüştür ilk çeken, sonra uyumda ve birliktelikte iç güzellik gelir,ki bu da görecelidir zaten. önemli olan ne sadece iç ne de sadece dış güzelliktir. önemli olan uyumdur. hem iç, hem dış.
yalan oldugu varsayilirsa supermanin yemeyecegi cumledir.
[ironik bkz: igrenc espri te$ebbusleri ]
(#977268)
avutmak ve avunmak adına uydurulmuş temel cümledir. hepimiz bilirizki iç güzelliği kadar dış güzelliğinin önemide üst seviyelerdedir. içinde dünyayı cennet gören güzellikleri taşıyan kadın ya da erkeğin sarkmış göğüsleri, solmuş dudakları ve donuk bakışları iç güzelliği kavramını çürütmekte bire birdir...

- kızım bırak adamın yaşını başını, kelini, körünü. önemli olan içi güzel olsun.
+ ama kepçe kulakları, ya yemek yerkenki salyalarını?
içinde doğruluk payı bulundursa da yine de içinde yalan da bulunduran sözdür.
hadddi leeen denesi başlıktır. hadddi leeenn.
pastanın kremasına önem veren erkegin kulagına gelen fısıltı rüzgarı..
erkekler söylüyorsa külliyen yalandır. *
Çirkin kızların dayanak noktasıdır. Bazen erkeklerin de umutsuzlukla buna benzer yanılgılara düştüğü gözlenir. Bu akıl yürütmeye göre şu sonuç çıkar: iyi huy = güzellik. Ne alakası var.
külliyen yalan.
-: hedegül benim için içgüzelliği çok daha önemli
+: ahh ne kadar erdemli bir insansın hedecan...
-: öyleyimdir. eee şu bodyi çıkarsan da iç güzelliği bi görsek?..
+: hayvansın hedecan...
bunu söyleyen erkek cinsinin yanında güzel kadınlar olduğunda, ''bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?'' dedirten durumdur.
+ne oldu sana?
-alevde yandı yüzüm.
+hadi yaa bu eski resmin mi?
-evet. eskiden di o.
+çok güzel mişsin. ama önemli olan iç güzellik.
-yaa tabi tabi.
+ama sen özünde yine o resimdeki yüzsün. üzme canını.
-evet. önemli olan iç güzellik.
+için güzel olduğu kadar dışına yansır. lamba ne kadar yanarsa o kadar ışır. bunu unutma!
-hiç unutmıycam!
+aferin!
çamaşır fetişisti erkek sözü de olabilecek cümle. e öyle ya victorias secret diye bir şey var yani.
bir dahiliyeci hariç kim söylerse yalan olan cümle.
(bkz: victoria s secret)
Ruhlar alemini anlamlı kılmaya çabalarken söylediğimiz en harakirili söz.
Senin; ağzını, yüzünü, gözünü yerim deriz de; sendeki yardımsever bu davranışı yerim ben diyemeyiz. Enteresan işte. Hangimizi enterese etmez ki bu durum.
ama malum ruhlar aleminde de yaşamıyoruz. ~ ~
şeklinde cevap verilesi cümle.
hastası olunan, milyonlarca insanın umudu, tek dayanağı olmuş cümle. sanıldığından çok daha fazlaca konuda kullanılabilirliği var. misal çıkamadın mı bi işin içinden "olsun önemli olan iç güzellik" der sıyrılırsın, joker gibi.
yalanın kuyruklusu bu.

daha kimse gelip de senin için über hiper, hadi tut elimi demedi. bi kızın da sırf bıyığımı kestim diye beni terkettiğini bilirim. yolluydu zaten. sevmiyordum. aslında ben ayrıldım. vallahi. bak inanmıyor. inanmazsan inanma. ben biliyorum gerçeği, yeter bana.
bir adet güzel olmayan kız resmi bu sözün yalan olduğunu kanıtlamayı başarır.
http://istiyor.us/photos/...092_23_16_0_28_674262.jpg