bugün

Hayatta bi kere kendim yaptım, yaklaşık iki saat yoğurdum, o zamanki kız arkadaşım içinde çiğ et olduğunu duyunca yemedi, koca bi tepsi çiğ köfte kaldı bana...3 4 gün yedim, baktım kokacak, o zamanlar bira içmeye gittiğim birahaneye götürdüm, acılıydı biraz, ağlaya zırlaya yediler.
Gece bir vakti öğrenci yurdunda arkadaşlarla bir anda karar verilmiş ve gidilmiş, loş ve soğuk bir dükkanda caddeden geçen insanlara bakarak muhabbetin dibine vurulan eğlenceli aktivite.

Yapıldı.
mide ağrısı, şişkinlik, pişmanlık hissi, varoluşsal sancılar
Ayın 15'inde komagene'de yarısı kadarı bedava. Tşk kmgn.
aci ve isot dur efendim.
6 ay boyunca 5 dürüm hergün yerdim aklıma tek gelen bu:)
her çarşı izninde yemesini rutin haline getirdiğim dürümdür.
https://www.youtube.com/watch?v=2h2ovAZFYEw
dağlar duman böyle
geçti zaman böyle
yar benden umut kesmiş
halim yaman böyle
Tabi ki de isot hafız. =)
Adıyaman çiğköftesi.
reklam gibi olmasında ilk önce adıyaman takılıyordum bigün arsemia yedim gerisini boşverdim, ne biliyim bana daha lezzetli geliyor bu da tadını bozana kadar devam şimdilik.
Sözlüktekı yazar arkadaşların akşam olduğu zaman bu başlığı hortlatması geliyor. Ne vicdansız insanlarsınız siz varyaa! Kim kalkıpta çiğköfte yapacak o saatte?
çiğköftenin kendisi geliyor. bu arada çiğköfteye bayılırım.
her ayın 15 i %50 bedava.
(bkz: urfalıyam ezelden) türküsüdür. Hiç sevmem ama çiğköfteyi severim.
(bkz: )kısır.
yumurta.
Apikoğlu der konuyu kapatırım.
Gıda zehirlenmesi geçirdiğim lanet gün.
Yerken mutlu olusum ile yedikten sonraki mide yanması.
her kendim yapmaya çalıştığımda, malzemelerin tam çiğköfte olacakken bir anda kısır olmaya karar vermesi.
isal isal isal.
(bkz: nar ekşisi) üff ağzım sulandı olsada yesek.
Her zaman söylemişimdir, girişi kolay çıkışı zor.
iceberg marul, nar ekşisi, limon , maydonoz , turşu , isot , salatalık , domates, evde yapılıyorsa geniş bir tepsi ve tavan , sipariş veriliyorsa beyaz plastik kaplar . ha bir de mermiye kafa atana adam aklıma geliyor.