bugün

(bkz: kız lisesine erkek stajyer öğretmen gelmesi)
abazalığın sınırlarını aşmış kızlardır. böyle bir durumda hemen çadırı kurarlar, pardon indirirler ve ilk buldukları köşede erkeğin işini bitirmeye çalışırlar. *
kendini çekici sanan erkeğin hüsnü kuruntusudur. allah belamı versin lan çok yakışıklıyım kızlara bak yerlerinde duramıyorlar der ama kızlar kendi aralarında şuna bak kim yalamış lan bunun saçlarını, havalanmalara bak ahahhah diye dalga geçerler.
(bkz: bunu yapan kız olamaz) *
-bak kız nasıl da çekiyor arabayı herif.
-aa sapıtmalıyız o halde derhal.
-evek.
bir türlü inanamayan kızlardır bu motorlar. ''ay inanamıyoruuuuuumm!!!'' der durur 3 x 1. sanki ayarlanmış gibi o erkeğe inanamaz. neden inanamaz ben de buna inanamam. acaba bu kızlar inançsız mı diye düşünmeden de edemiyorum anuna koim. kedi görür , çok sevimlidir inanmaz. yakışıklı cocuk görür , inanmaz. neden inanmıyorsun kızım? neden inanmıyorsun yavrucuğum? inanan taraflarına bir şeyler mi oldu? adamı fitil etmeyin , inanın lan! inanın! o adam var işte. orda duruyor kabak gibi. dün de ordaydı zaten o hırbo. bugün de orda. sana ne oluyor da hala inanmıyosun. zındıh garılar bunlar valla. yine kinimi kustum size sapıtan kızlar ama kusura da kalmayın bunları söylemem lazımdı bir yerde. yüzünüze söylesem ayıp olacak , arkanızdan konuşsam vandallığa yakışmayacak. en iyisi ben sözlüğe gireyim de siz kendiniz okuyun inanmayarak da olsa... bu yazılanlara da inanmayacaklarına emin olduğum bu kız kıroları yine adama vandallığı ele aldıracaklar ama yine neyse hadi diyor ve nurullah ataçvari deneme tadındaki entryme son veriyorum. bitti kızlar, bitti... yine inanmadın hadıca biliyom, merak etme!

önemli not: bu entryde yazılanlar tamamen hayal ürünü kişilerden derlenmiştir. hiçbir şeye inanmayan kızlar kesinlikle yoktur falan filan... nasıl olsa inanmıycaksınız , bari hayallerinizi yıkmayalım be kızlar...
(bkz: çapkınım hovardayım 24 ayardayım)
çekici kız görünce kendini kaybeden erkeklerden daha beter olamazlar
tikkylerin başını çektiği kız grubu. canlı örneğini görmek en kötüsüdür sanırım.
hamamyoluna nispeten daha tenha olan, hamamyolu nun ara sokaklardan birinde yürünmektedir. tikky olduğu 100 metreden belli olan 2 kız, kendi yolunda yürüyen bir arkadaşa doğru yürümektedir. aralarında muhabbet ederken kesme, hava atma triplerine giren tikky 1, tikky 2'nin emin misin sorusuna 'emin değilim buseyim' diye cevap vermişir. rezillik bu kadar olur sanırımdır.
her gün karşılaşmaktan bıktığım kız tipidir. insanın egosunu tatmin etmek için yaşamaktadırlar. güzeldir.**
genellikle kompleksli olurlar. kendinden alçak gördüklerine kötü muamele ederler.
(bkz: çekici görünce yusuflayan şoför)
(bkz: aç tavuk kendini darı ambarında sanarmış) *
çekici erkek kıtlığında zaman zaman ve dozunu abartmadan oluşabilecek doğal eylemdir.. valla bazısı da birayı içerken püskürtmenizi sağlıyor kardeşim.. * * * * *
evet kızlar sapıtır, diğer erkekler ise ilk fırsatta çocuğu paramparça etmenin yollarını ararlar! kızlar kıskanç da erkekler değil mi? misal ben şahsen brad pitt i yakalasam, hiç kullanmadığım halde gayet profesyonel bir biçimde falçatayla yüzüne gayet sanatsal şekiller yaparim yani! öyle, çekemiyorum! yakışıklı çocuk gördüm mü katil ruhum canlanıyo, böyle gözlerini çıkarmak istiyorum!**
(bkz: hurafe)
yok böle bişey.
Ölunce toprak girecek birak gencler girsin.
sapık kızlardır.
Ahlakından şüphe edilen şirinlik abidesi kızlardır.
yani neden böyle yapıyorlar, neden biraz cool davranamıyorlar bilmiyorum ama, aslında yılbaşında bir güzellik yapmak istiyordum fakat cidden büyük bir kaosa sebep olacağımdan yapmaktan yine vazgeçtim. hayır kızlar sapıtacak ve sonrası meçhul yani. sözlüğün geleceği bile tehlikeye girebilir. bence hiç gerek yok.
Sonra aldatılınca "berkcan beni aldattı ühühühühü" kızlarıdır.
Çok tatlı oluyolar ama ya.
erkek yapsa abaza, kızlar yapınca tatlılık oluyor.