bugün

Istinaf onarsa içeri girecek eleman. Vay be,

Yahu ünlüsün, paran var, bir çok şeye sahipsin neden uyuşturucu kullanırsın?

Hani tamam kimse masum değildir, * ama bunu fark ettirerek yapmanın amacı ne?
Murat Yıldırım'dan ve Engin Altan Düzyatan'dan ders alacaktın aslanım.

ilki başı belaya girmeye yakın karısından boşandı RTE'ye yapıştı; babasını araya sokarak RTE'ye kız istetti. Aleyhindeki suçlamalar hemen düştü.
Diğeri de karısını defetti. AKP'ye çok yakın bir holdingin kızını aldı. Hakkındaki suçlamalar hemen düştü.

Ya sen? Saftirik olm benim.
göbekli ünlüler lobisi tarafından önü kesilmeye çalışılan ünlü kişisi. olur da trobacılıktan yırtarsa vücuduna şırıngayla yağ basılacağı söyleniyor. kesin bilgi yayalım. #direncagatay
Ticaretini yapiyor olmasi nasil bir yoksulluk ya da acgozluluk icindedir bu insanlar diye dusunduruyor?! Ben sefil buldugumla yetinip bulamadigimi serefimle elde etmeye calisirken para icinde yuzen kisilerin bu islerle ugrasmasi beni benden aliyor. Anlamiyorum, anlayamiuorum, anlayamayacagim.
ne ünlüsü be daha dün çıktılar zıpçıktılar.
Sattığı mallar güzeldir, iyi torbacıdır.
iddiaya göre hapse girecekmiş.
http://www.milliyet.com.t...rolunu-de-magazin-2670561
deniz seki girdiyse bu da paşa paşa girecek içeri.
Kendisini zehirlemesi zerre umrumda değil ama birilerine vesile olduysa ve bu hiç başlamamış birilerinin damarlarından girdiyse 20 yıl da olsa çıkmasın.
Deniz seki den tuyo alabilir.

Yazik olmus.
bu kim lan.
torbacı. cezasını çekmeli. tipsiz ve kötü oyuncu. hadi tamam çok tipsiz değil ama abartılacak bir tipi de yok.. cezaevinde namaza başlar kesin..
üzüldüğüm aktör. ne güzel önün açık niye böyle işlere bulaştığın kuzum. bari bir kaç ayla filan yırtsa.
dizisi gereği değil hakikaten içerde olacak oyuncu.
Tek suçu doğada yetişen bir ot türü içmek olan kişi. Bu otun yasak olmasının tek sebebi sigara üreticileridir, çünkü bu bitki tütün gibi işlenmeye ihtiyaç duymaz, herkes yetiştirip kolayca içebilir hal böyle olunca da kimse sigara içmez, sigara üreticileri para kazanamaz. işte esrarın yasak olmasının tek sebebi bu.

Sadece içici olan kimseye hapis cezası çıkmaz işte bu sebeple uyuşturucu ticareti olarak işlem yapmışlar. Neden içeriye atmak istiyorlar? Çünkü biat etmedi bu isimler, gezi zamanı eylemci sıfatındalardı.

Adaletini sikeyim satılmışlar ülkesi türkiyem.

Bizi sindirmeye çalışırken bir de bakmışsınız biz sizi resmen sikiyoruz, göreceksiniz çıkarcı sakso delileri.
üzülmedim aynı deniz seki'ye üzülmediğim gibi.
uyuşturucu ticareti yapmak büyük bir suçtur ve herkes bunun cezasını çekmelidir yani hak etmiş. asıl sırf ünlü ve zenginler diye sadece para cezasıyla yırtarlarsa o zaman üzülürüm. umarım sonradan para cezasına çevirmezler de adalet yerini bulur.
yazık oldu. önünde çok başarılı bir oyunculuk kariyeri olabilirdi. ne işin var olum senin uyuşturucu ile !
içeri girmesine değil de netflix dizisinin askıya alınmasına üzüldüğüm insan tanesi.
Sana torbacılık yaptıran hayat bize neler yaptırır be reis?..
Sağlam torbacıdır.
Sırf yakışıklı olduğu için savunan yeşil gözlü hatun rahatsız olmuş. Merak ediyorum o ceza hakkı bulut'a verilse ne diyecektiniz.
güzel yüzüne aldandığımız ve torbacı olduğu ortaya çıkalı tüm kızlarımıza hayal kırıklığı yaşatan ünlümüz.
Kral torbacıdır.
Dua etsin suçu 2014 değişikliğinden önce işlemiş. Yoksa 12 yıl 6 ay cepteydi.
genç kızların torbacısı.