bugün

ergen kahramanı yetiştiren dizelerin başrol oyuncusu.
içerde dizisinde başrol oynayan oyuncu. Yalnız diğer başrol aras bulut iynemli daha iyi oynuyor. Bu bebek yüz geçmişi olan arkadaşlar böyle atarlı rollerde hemen başarılı olamıyor.

Ayrıca bu lavukta tipsizse diğerleri ne yapsın ula.
içerdedizisinde harika rol kesen 23 Eylül 1990 doğumlu türk oyuncu/model.
görsel
Bir ben mi beğenmiyorum bu oğlanı? Fazla baby face ve çocuksu. Erkek gibi durmuyor.
Az evvel bensu soral denen güzel memeli ilik gibi karıyı ağızdan öpmüş şanslı ibne.
Hazal kaya bunun beline felan geliyorsa muhtemelen 1.40 olmalı.
Ortamda bundan daha uzun adamlar vardı.
içerde dizisinde sarp karakterini hakkıyla canlandıran yakışıklı oyuncu.
Annesi Boşnak, babası Bulgar göçmeni olan biri olarak tipindeki standart üzeri durumun çok da sorgulanmaması gereken kişi.
ilk çıktığında hem yakışıklı hem karizmatikti artık sadece karizmatik. ayrıca boyunun net 185 olduğunu düşünüyorum dizi ve filmlerde karşı karşıya oynadığı oyunculara bakılacak olursa 188 yok boyu.
Oyunculuğuna lafım yok ama fazla şımarık ve itici biri. Pek sevmem kendisini.
Tipsiz adam. Evet.
kıskanç sözlük erkekleri tarafından eleştirilen çok yakışıklı bir adam. hatta dünyanın en yakışıklı erkekleri listesine de girdi.
http://blog.milliyet.com....-var-/Blog/?BlogNo=537165
kesinlikle tipsiz değil ama 3 numara saçlı halini beğenemedim gitti.
saçı 3 numara yap. kirli sakal birak. biraz da kas yap al sana çağatay hemde ulusoyun dan beyim.
Bu da ülkede oyuncu oldu ya herkes olur. Recep ivedik'de bir sahnede figüran olarak oynamış tip. Evet.
Boktan oyuncu, vasat tip. Evet.
Sosyal medyada abartıldığı gibi değil.
Dikkat bile çekmiyo reelde bos boş bakıyo etrafa.
Recep ivedik 3 te dans sahnesinde arkalarda rol almıştır. 2010 da best model olduğu günün akşamını iş teklifi alıp adını feriha koydum dizisinde başrol oynamıştır ardından oyunculuğunu geliştirerek ilerleyen yakışıklılığıyla özellikle genç kızların sevgilisi olmuş başarılı bir oyuncudur.
Odun gibi oyuncudur.

Örnek olarak son oynadığı içerde filminde bir davud karakterini canlandıran kişinin oyunculuğuna birde bu şahsa bakın.

Dümdüz yetenek 0 oyuncusu. ülkede ortalama görüşü aşan herkesi çok iyi oyuncu diye piyasaya sürüyorlar.
Figüran kalitesinde oynayan oyuncu. Evet.
Agzi acik liseli kızlar sayesinde üne kavuşmuş tirt oyunculardan bir tanesi.

Delüballllll.
bir ara esrarkeş diye almışlardı bunu şimdi liseli ergenler sayesinde para kesiyor.
buna yakışıklı diyorlar anlamak güç.

instagram hesabımı açsam 5-6 daha yakışıklı bulurum.
içerde dizisinde gerçekten iyi rol yapan oyuncudur. Özellikle duygusal sahnelerde gerçekten duygulandırır. Bence kendisini baya geliştirdi.