bugün

Anlamadığın dersdir.
Matematiği sevmem ama çalışması edebiyat kadar sıkıcı değildir en azından.
eşya hukukudur.

müteemim cüz, taşkın maşkın offf zamanında anam ejdadım skilmişti buna çalışırken off ki ne off hatta.
edebiyatın ta kendisidir.
Dil ve anlatım coğrafya edebiyat fizik kimya vb.
Kimya'dır. Allah'tan dil bölümündeyiz bize uzaktır.
geometri dir. lanet girsin sinüse cosinüse hipotenüse marsa venüse.
bilimsel araştırma yöntemleri gibi sik sok tanımlarla uğraşılan derslerdir.
din kültürü ve ahlak bilgisi. bide zorunlu bu amk. yani illa girceksin. girmezsen eğitim sisteminde ne işin zındıkı basarlar yüzüne. baban gelir dilekçe veririr. hala devam edersin derse. mahkeme süresi liseden daha uzun sürer birde. vay amk işe bak. ne sureler öğrenirsin bazıları 1-2-diye devamedder. kevser den bi başlarsın kunut a. tek yapman gereken türkçesinide ezberlemek o kadar. bide islamın şartları imamın şartları. ha bide temizlik kuralları vardı. normalde iki derste anlatılacak konuyu seneye ve hatta senelere yaydıklarını düşünün. e senin kafa feridun düzağaç'a gider tabi sıkılırsın işte. kompozisyon dersi senin için tek kaçış noktasıdır. nefes alırsın amk.
coğrafya net.
Başarısız olduğun ders hangisiyse çalışması en sıkıcı ders odur.
Yazarların genelinin liseli olduğunu gösterir. 3-5 kişi dışında herkes lisede alınabilecek dersleri yazmış. kpss mağdurlarını saymıyorum, siz alınmayın. Ne çektiğinizi ben bilirim.

benim için olmayan derstir. Ders çalışacak zamanı geçtim şükür.
SOCIAL RESPONSIBILITY AND ETHICS ney arkadaş bir şey ancak bu kadar saçma gereksiz ve itici olabilir.
Seçmeli ders. Hangisi olduğu hiç farketmez.
sözel dersler.
Fransizca.
Sözel dersler evet.
Fizikokimya..
Farmakoloji
Beden eğitimidir.
edebiyattır bence.
"iktisat" ve "yönetim organizasyon" kesinlikle. sabahtan beri haydi çalışayım diye oturuyorum, ancak maksimum on dakika geçmeden "bir sigara içeyim ya" diyorum. kısmet.
ben hepsi diyorum.şu zamana kadar asla bir dersi lan ne kadar eğlenceli diye çalışmadım.
Hepsi. Hiç birine haksızlık edemem. Ayıp olur.
analiz 1, 2, 3, 4.