bugün

entry'ler (224)

akdeniz üniversitesi

Kimine gore iyidir guzeldir de bana gore degildir universitesi. Ben sevemedim. Seneye y.gecisle gitmek istiyorum.

yağmur yağarken kahve içmek

En nefret ettigim hava olayi ile en nefret ettigim icecegin birlesmesidir. Aman allahim..

the elder scrolls v skyrim

bundan bir tane daha yok. evet witcher da bir skyrim değil. Evet o bile...

ingili mingili kukkikki

Koskoca mazi.

fenerbahçe galatasaray ı yenerse vurdururum

Izleyelim bakalım.

közlenmiş patlıcan

Sade halini lahmacunun arasina koydugunuzda efsane tat alirsiniz.

yazarların premier league de destekledikleri takım

Bir zamanlar blackburn idi. Güncel olarak swansea,

yabancı oyuncu sınırlaması

5 milyona patlayan Tarık Çamdal lar getirecek sınırlama... Bu adam 5 milyona alındı. 5 milyon. Tarık. 5 lan 5...

yeeeee kadıköy

Bkz: nüktedanlar.

uzak mesafe ilişkisi

sevdiceğimle üstesinden gelmeyi deneyeceğimiz ilişki boyutu. güven önemli burada, ona da sahibiz cok şükür bozulmazsa inşallah. Edit: Burayı sık sık editleyceğim sonucları yazacağım umarım iyi olur sözlük.

sevgilisini dışarıda öpüp koklayan solcu erkek

Sevişirim. Solcuyum. Sen bunu normal görüp kafanı cevirip s*ktir olup gitmeyi öğreneceksin. Tanımadığın insanı rahat bırakmak zorundasın. Banane diyip gecmek zorundasın. Zo-run-da-sın. Yüz yıl öncesinde haklı olabilirdin ama artık sığ kalmayıp dünyaya ayak uydurmanı tavsiye ederim. Bu tavrından tahmin ediyorum ki elin kız eline değmiyor yada sevgilin var fakat vermiyor sen de ot gibi yaşıyorsun. Öfkeni senin yapamadığını yapandan cıkarma. Iyi günler, mutlu bayramlar.

selçuk inan

Hem fiziki hem mental yönden bitmiş futbolcu bunu kabul ediyorum, bu yaştan sonra da toparlayamaz (toparlasa müthiş futbolcu ama toparlayamaz, özellikle psikolojisini). O yüzden artık ayrılması gerektiğini düşünmekteyim. Ama böyle küfür yiyerek değil. Bu adam bunu haketmiyor. Dünkü hareketi yüklenilmenin bir patlamasıydı. iyi bir vedayı hakeden futbolcudur kanımca. Sezon sonu teşekkür edilerek güzel ve dostca gönderilmeyi hakeden futbolcu. Şimdiden yaşattığın her şey icin teşekkürler kaptan. (bkz: xelcuk).

17 ağustos 2017 vardar fenerbahçe maçı

Görünüşe göre renksizleri zil takıp oynatan mac. Bitecek. 10 yılda bir gelen 1-2 senelik devriniz yine bitecek. Ücüncü büyük olarak kalacaksınız. Ye-ti-şe-me-ye-cek-si-niz.

ülke puanının içine eden takımlar

insanlar balık hafızalı olmaya başlıyor. Unutuyor asıl icine edenlerin kendileri olduğu zamanları. Bu bir döngüdür ve bu döngüde en az icine eden takım ücüncü büyük halinizle zafer sarhoşluğunuzla saydırdığınız iki takımdır. Kac defa oynadın kaÇ defa şl de gruptan cıktın diye sorarlar adama.

hanımcılık

Farzet ki hanimciyiz.

2017 ösys sonuçları

Şimdi hic boşu boşuna sonuc sayfasına gidip kontrol etmeyin. Acıklanmamıştır.

2017 2018 şampiyonlar ligi şampiyonu beşiktaş

'O kadar uzun boylu değil 3. büyükler sizi' dedirten başlık. (bkz: deli saÇması)

game of thrones vs akasya durağı

Akasya durağının zayıf rakibine acımayacağı versustur.

game of thrones

Yeter konuşmayın şu dizi hakkında. istediği kadar meşhur olsun iz-le-me-ye-ce-ğim.

arabadan anlamayan erkek

Anlamıyorum. Vurdurmuyorum.