bugün

entry'ler (423)

hayattan alınan dersler

Bu başlığa yaş aldıkça daha devam ederim heralde yazmaya. Bir ders daha aldım. Eğer seni üzen biri varsa ister annen baban kardeşin olsun ister sevgilin ister en değer verdiğin kişi farketmez; eğer seni üzüyorsa ve artık bu kaçıncı sabredemiyorum diyorsa hayatından çıkar. Senin sabrının sonunu selamet görmesin hiç kimse.

cümle sonuna dır yazıp moderasyonu kandırmak

Yapmak zorunda bırakıldığımız eylemdir. Silik Entry ve sebebine de blog chat tarzı konuşma ayıplamasından kaçma taktiğidir.

üniversitelerin kalitesi neden düşürüldü

Vasıfsız her elemanı almaları. Çok çekiyorum bu dertten.

yılın son günü

ilk defa bir yıl hiç bitmesine ilk defa yeni yıla hiç girmemek istiyorum. Nedeni olacağım yaşta olmak istemiyorum ondan sanirim. Hem bu sene o kadar da kötü değildi... Bana daha geç olmadığını düşündüğüm hüzünlü gün.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

Lanetler yağdır beni hatırla.

ben bu yazıyı sana yazdım

O kadar benziyoruz ki sende sabah benim lafım olan ben korkak mıyım tabii takip etcem demişsin. işte böyle yerleşirim bilinçaltına. Siktir git kimle sevgili olursan ol.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Hepinizden iğreniyorum. Siktirin gidin hayatımdan. Diyerekten atara kalkmak.

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

Ay canım tabii ki aklımdasın.

yazarların hayat felsefem dediği sözler

Sevmek.

upuzun saçı sinirlenip kısacık kestirmek

O duyguyu anlayamazsınız. ilk bi yeni görüntü diye sevinirsiniz. Sonra siniriniz geçince ben ne yaptım diye ağlamaya başlarsınız. Bu dengesizliği anlayamazsınız.

sözlük yazarlarının bugünkü harcama tutarları

30 keman
8 iki çay
25krş crax
3 tel

Battım.

evleneceğim erkek iyi para kazanmalı diyen kız

Neden kazanmasın ki. Çünkü dinimiz para olmuş toplumca.

yeşil ışık yanar yanmaz kornaya basan adam

Yatağa girmeden boşalan adamdır.

akıllardan silinmeyen cennet mahallesi replikleri

Kız balina.

yaşanılası en sakin illerimiz

(bkz: akçay)

ne olur öldür artık allahım

Allah ım, biz sana baskı yapmıyoruz sadece köle mi yoksa yöneten mi olmak istiyorsun diyen ailem yüzünden, uzun zamandır ilk defa birinden hoşlanbilcekken konuşmayı kestiğim insan için, okulda benim onu görmem için bin takla atan sonra dikkatimi çektikten sonra iki yıldır çıktığı hatta onu ailesiyle tanıştırdığını öğrendiğim şerefsiz için, baskı yüzünden hep quizlerimden düşük aldığım için, yaşama sevincimin kalmadığı ve artık hevesimin kalmadığı için ne olur öldür artık allahım.

okumayı öğrendim hala neden okuyorum

Bunu ilk duyduğumda bir durdum düşündüm derin bir nefes aldım. Neden dedim. Hala çözemedim.

çalışması en sıkıcı ders

Dil ve anlatım coğrafya edebiyat fizik kimya vb.

burak isimli erkeklerin genel özellikleri

Komikler. Benimle genel de yakın arkadaş olurlar. Umursamazlar. Kendi iç dünyaları çok karmaşıktırlar.

tecavüzden zevk alan yüzde 50

Seçim bittiyse artık saatleri alsak ya normale. Çok sıkıcı böyle dünyadan ayrı takılmak.