bugün

(bkz: jesse eisenberg)
Yalnızca Bill Murray'in Bill Murray performansını defalarca seyredebilirim. Woody Harrelson da öyle bir coşuyor ki, kendisinin Murray sevgisi görülmeye değer. Metallica'dan ''for whom the bell tolls'' eşliğindeki açılış jeneriği de takdir edilesi.
80 dakikalık en güzel film. gül gül öldüm. 9/10. 1 puanıda the prestige gibi filmlere ayıp olmasın diye kırıyorum.

çogoş.
(bkz: emma daş)
The walking dead in ilk sezonu kesmeyince sevgiliyle izlediğimiz film. Çok komik çok iyi ve çok eğlenceliydi.

--spoiler--

Bi öpemedin olum kızı!
--spoiler--
komik ve eğlenceli zombi filmi.
geçenlerde tv'de denk gelen izlediğim, eğlencelik, çerez film. ama güzel.
Az once bitirdigim harika film zaten 80 dakkalik bise ama yine de cok akiciydi. Woody abimiz cok karizmaydi Emma ablamiza zaten boyle koyu renkli saclar cok yakisiyo mukemmeldi kendisi. Komik,guzel bir filmdi.
filmi yinede çerezlik güzel seyredilir. dizisi daha iyi olmuşa benziyor.
komik filmdir.
izleyin güzel.
dizisinin ne zaman yayinlanacagi merak konusudur.
ilk bölümü fena olmayan dizi. Bazı mantık hataları barındırsa da eğlenceliydi.
bazı sahnelerde hunharca gülmeme sebebiyet vermiş zombili komedili film. Zombili kıyamet senaryolarına bayılanlarin *Eğlencelik olarak izleyebileceği filmdir. Bu filmde emma stone u da esmer ve daha çekici haliyle görmek mümkündür.
hayatımda en çok güldüğüm zombi filmidir.
an itibariyle tv8'de gösterilen filmdir.

edit: bu entry'den önceki son entry'ye bakılırsa on beş günde bir yayınlanan filmdir.
Güzel film. Sanirim biraz komedi katmak istemişler.
emma stone her zaman olduğu gibi bu filmde de izleyenlerin kalbini çalıyor.
Çok iyi filmdi ya zamanında güldürürken ürkütuyordu . Şimdi izlesem tırt .
2009 yapımı 88 dakikalık macera/komedi/korku filmi, 7.7 imdb puanına sahip.

Bir kaç defa izlemiştim, ikinci yarısı güzel olan filmlerden biri. Özellikle lunapark sahnesi ve woody harrelson harika, kendisi filmin en iyi yanıydı. Twinkie'ye olan özlemi ile beni benden almıştır.. görsel
zombi temalı klasik tüm dünyayı zombiler istila ediyorlar ancak olay yine amerika'da geçiyor tabi eğlenceli miydi.şahsen ben eğlendim çerezlik filmin bir tık üstü.
Keyifli bir zombi filmi. izlemeye başlarken tereddütüm Scary Movie ayarında bir şey olacağıydı ama çok şükür hiç öyle değilmiş. Artık belki de klişe olmuş zombi dünyasını bu sefer absürt karakterlerle bize aktarıyorlar. Neredeyse filmin tamamında geçen bölge Walking Dead ile aynı bölgeydi, Bill Murray ve lunapark sahnesi çok iyiydi.
geyik dozu oldukça yüksek bir zombi komedi filmi. uzun da değil, sıkılmadan ve eğlenerek izleyebilirsiniz.

--spoiler--
asosyal ve bol bol fobisi olan bir eleman zombilerin istila ettiği abd'de zombilere yem olmadan ailesinin olduğu şehre ulaşmaya çalışmaktadır. zombi istilasından bu yana sağ kalabilmek için kendi kurallarını (30'dan biraz fazla sayıda) geliştirmiştir ve titizlikle uygulamaktadır (misal, zombiye en az 2 kez vur, arabaya binince emniyet kemerini mutlaka bağla, arabanın arka koltuğunu mutlaka kontrol et, formunu koru (bu filmde zombiler manyak gibi koşabiliyor) vs vs).

arabası olan maço bir elemanla (woody abimiz) karşılaşır ve birbirilerinin zombi olmadığını anlayınca maço abi onu arabasına alıp belli bir yere kadar yanında götürmeyi kabul eder. yolda girdikleri bir markette -küçük olanı zombi tarafından hafifçe ısırılmış- iki kızkardeş ile (büyük olanı fıstık emma stone) karşılaşırlar. bu karşılaşma da bundan sonraki süreci ciddi anlamda etkileyecektir.
--spoiler--

--spoiler--
bill murray'in -"kendisi" rolünü oynadığı- konuk oyunculuğu da filme oldukça renk katıyor.

--spoiler--