1. 1.
  şeker portakalı adlı kitabın baş kahramanı olan çocuk
  ayrıca kitaptan etkilenen bi dolu insanın msn nicki
  11 ... undeuxtrois
 2. 2.
  kadıköy'de migrosun karşı sokağında 'ara sokak' adlı barda çıkan, alp ve ezgi adlı iki gitarist arkadaştan oluşan gurubun adıdır. sahneleri güzel, mekan ise şirince biryerdir. tavsiye de edilir.
  1 ... seaman
 3. 3.
  şeker portakalı adlı dizi kitabın baş kahramanı. her okuduğumuzda insanın içini kıpırdatan gözlerini dolduran sevimli çocuk.
  zamanında harry potter'dan daha popüler olan neredeyse sezercik kadar ünlü bu yavrucak, şimdilerde evlenmiş, oto sanayi sektöründe bir man kamyon servisinde kaportacı olarak çalışmakta, üç çocuğu, hanımı, bir kaç tavuk ve portakal ağacıyla birlikte ismini veremeyeceğim bir kıyı kentinde gayet mütevazi bir hayat sürmektedir.
  4 -1 ... zahiri
 4. 4.
  babası olarak gördüğü MANUEL VOLODERES ölünce zézé ile birlikte ağlamanızın muhtemel olabileceği, sizi çocukluğunuza götürecek, sizi kucağınıza alan seven bir babanın sizin için de bir özlem olduğunu hatırlatacak,böyle sevgi dolu zeki çok duygusal ve hayal perest bir çocuğunuzun olabilmesi için herşeyi verebileceğinizi düşünmenizi sağlıyacak bir karakterdir.
  (bkz: kendime evlat edindiğim karakter)
  (bkz: özledim mi açar açar okurum)
  (bkz: hem gülerim hem ağlarım)
  (bkz: göz yaşlarından sayfaları buruşan kitap)
  6 ... yaer buyrun benim
 5. 5.
  büyümüş de küçülmüş değildir,zeze. bildiğin büyük doğmuştur.
  4 -1 ... lanetlizeynep
 6. 6.
  kapalicarsi isimli dizideki kucuk ebelek, kizil sacli cocuk karakterdir zeze. cok geveze.
  ... reanarchy
 7. 7.
  sevilen beklenilen ama gelmeceği bilinen hatun kişisinin takma adıdır.
  (bkz: zeynep)
  2 ... keditestisleriyleoynayanfare
 8. 8.
  olmayı çok özlediğimdir.
  2 ... 5117
 9. 9.
  mangaratiba isimli banliyö trenini bekleyip, altında ezilen arkadaşı için "kaatiiilllllllllll" diye bağırmış kahraman. kitapta en çok aklımda yer eden ve mühayyilemi süsleyen sahnedir.
  5 ... gece lampulu
 10. 10.
  şeker portakalı, güneşi uyandıralım ve delifişek üçlemesinin baş kahramanı kimi zaman güldüren kimi zaman ağlatan bir karakter.
  3 ... zerzaf