bugün

(bkz: beşinci nesil silik)
(#3443219) işbu entrysinde, sadece yazı yazmamıştır, klavyesiyle dans etmiştir parmak uçları.
(bkz: türkiye solu na cağrı/#4748613)

mümkün olduğunca daha çok kişiye ulaşabilmesi için sözkonusu entryi ekşi'de yayınlayabilecek babayiğit yoldaşlar arıyor.

edit: mesele hallolmuştur. yardımlarından dolayı revenge arkadaşıma içten teşekkürler.
çin malı istihbaratı piyasamıza sokmuş arkadaşımız. *
dönen bir tartışmanın ortasında farkedilen * araştırıldığında analiz yaptığı, kafa yorduğu birçok yazısı okunan ve bundan böyle okumaya devam edilecek olan kaliteli yazar.
ha bir de bundan sonrası için yönlendirme niteliğinde olsun, eğer kendisinin düşüncelerine karşı karşıt düşünceleriniz varsa gelip nickaltına yazmak yerine ilgili başlıkta yanıtlarsanız tartışma horoz dövüşüne dönüşmez, nickaltı gereksiz yere büyümez filan. hani aklınızda bulunsun.
en gülünç bulduğum, ancak en tepemin tasını attıran şey moda adıyla, canan arıtmancılık oynamaları, literatürdeki adıyla, alenen ırkçılık yapmalarıdır fikirlere karşıt fikir üretemeyen düşünce kabızlarının. boşuna denmemiş faşizm konuşma yasağı değil, söyletme mecburiyetidir diye. sonra faşist diyince alınmıyor mu yavru kurtlar, gel de şaşırma, faşistsiniz oğlum işte, süzme faşist hem de, bırakın şu ittihatçı, kemalist ayaklarını.

devam edelim, faşist beyinsizlerin anlayamadığı benim pkk hakkında kişisel bir yorumda bulunmaktan özenle kaçındığım, elimden geldiğince objektif olmaya çalıştığımdır her iki girimde de. ulusal kurtuluş mücadelesi adlandırması, bizzat pkk'ya aittir, ki orda da belirtmişim bu adlandırmanın doğruluğu ya da yanlışlığının kişiye göre değişeceğini. ha illa sizi orgazmın doruklarına ulaştıracaksa bu söylemek beni eksiltmez, pkk'nın ne ideolojisini, ne de eylemlerini tasvip etmiyorum, boşalmanızı kursağınızda bırakmak için ekleyeyim ve ayrıca, meseleye faşistler gibi at gözlüğüyle de bakmıyorum lakin.

milliyet de milliyet mi? birileri ziya gökalp olduğu sürece ben de ismail beşikçi'yim.

öptüm mucks kib bye
(bkz: pkk/#4725402) PKKyı ulusal kurtuluş mücadelesinin bir kolu olarak nitelendirip Kürtlere en büyük zararı vermektedir.

ittihatçı bir yapım olduğu için (anlayan anlar bunu) Benim için böyle argümanların Kürtler tarafından seslendirilmesinde sorun yoktur Çünkü PKK Kürt ulusal kurtuluş mücadelesi örgütüyse Bütün Kürtler bundan sorumludur.

Ama benim için mutluluk verici bir olay olsa bile malesef ki köyünde, evinde, barkında sefalet içinde yaşayan, feodalitenin, yozluğun yobazlığın Tarikatların emrinde yaşamak zorunda olan kürtler için zarar vericidir.Çünkü normalde onların hiçbir suçu yoktur ve PKKnın yaptıklarından sorumlu tutulamaz.

bu kafayla giderse Kürt hakkı çiğneniyor diye daha çok ağlar, evinde sıcak sütünü içerken dağda Hayvan gibi aç bitap gezinen Köpeklerin mücadelesini de Bilgisayar başında COH oyunu gibi nitelendirir, iki de gerilla hakkında kitap okur Mental masturbasyonunu yapar. oturur aşağı.
Gomanistlik, adı altında PKK sempatizanlığı yapan yazar.

Mustafa Suphi, Galiyev Böyle etnik milliyetçi,komunizmi kullanan iki yüzlüleri görse teker teker icabına bakardı.

Ama durun Galiyev de kim değil mi..

hımm

Ben etnik milliyetçi değilim diye ağlamasın.
Milletini söylesin, ben neden Komunizmi kullandığını söyleyeyim.
SÖZLÜĞE KÜSEN, KÜSTÜRÜLEN YAZAR. ARTıK BURALARDA takılmıyor.
yarın doğum günü olan yazar kişisi kutlamayı erken yapmak istedim. iyi ki doğmuşsun. *
şarkıyla başlamıştık, şarkıyla bitirelim. barış abiden geliyor sevgili dinleyiciler;

(bkz: müsadenizle çocuklar)
(#4151206)

söyledikleri ile yaptıkları örtüşmeyen yazar niye mi? ne güzel demiş, "sözlerim birilerini rahatsız mı ediyor? gitsin madem o rahatsız olanlar aynı başlık altında rahatsızlıklarını dile getirsin, karşılıklı tartışalım, başlıkta beyin fırtınası yaşansın mis gibi. bok mu var yazıyorsunuz başlık altına? yazmayın, yapmasın nickaltı entrylerim tavan yahu, sanki başınıza silah dayıyorum ya da birilerinin kıçını yalıyorum nickaltım dolsun diye. benim başlık altıma çok farklı şeyler söylediğinizi sanarak temcit pilavı olmuş savunma sözlerinizi tekrar tekrar paragraflarca uzatıp zihinsel ayar masturbasyonu çekeceğinize gidin bi kitap okuyun, bi film izleyin ya da hiçbir şey yapmıyorsanız gerçek masturbasyon çekin, rahatlayın a.k madem sikinizde değilim, e siktirin gidin o zaman abicim, okumayın yazdıklarımı. hayret bir şey yahu."

şimdi kalkın bakın benim başlığımın altında bir zedx entrysi görülecek ki budur (#4150774) benim entrymin kopyası ve altında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın uyarısı ile, benmişim yani onu yapan ve de beni uyarıyor hatamdan ders çıkarıcakmışım... hadi neyse;

oysa sözkonusu tartışmamıza neden olacak başlık yani benim o entryi girdiğim başlık altına kendisi entrysini girmiş, peki beyin fırtınasına neden çaba sarfetmemiş, kendi yazdığı entry'i ben kendi başlığım altındaki entryi gördüğümde ve onu bir mesajla uyardığımda mesajla göndermiştir ki o sırada ben sorunun ne olduğunu kavramıştım, benim başlığım altına yazmadan önce ilgili başlık altına yazdığı entryi bana mesajla bildirebilicek olan yazardı, bak sen bunu demişsin ben bunu dedim, sen tamamen yanlış biliyorsun diyebilirdi mesajla, o zaman biz de o beyin fırtınasını yapardık ama yapmadı, varsın olsun. farketmiyor, kendisini o sözünü ettiği kişi ben olabilirim heralde, kendi başlığım altı dolsun diye bugüne kadar hiç çabaya girmedim ben in tyler we trust olarak, başkalarının nick başlığının altını çok okudum ama pek girdi yapmadım, öyle dikkat çekicek birşey de yapmadım bu sözlükte yazdım arkama uzandım yattım, yine kimmiş ne imiş diye zedx kişisinin başlığının altını okuduğumda bu entry ile karşılaştım, ne diyeyim ben ya ne demiş ne yapıyor, kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma olayı değil mi yani kişisel özgürlüğün en basit tanımı değil mi bu dedim, boşverdim, şu an can sıkıntısından ve okula daha 4 saat var iken bu entry'i girmek istedim...

ha hani beyin fırtınası diyor ya, onu mesajlaşma ile yapmaya kalktığımızda da yoruldum sizden vs. gibi geçiştirmeler kullanıyor, yok yani kimsenin üstüne gideyim illaki tartışma çıkarayım demiyorum ama bu ilgili yazarda ve türevlerinde gördüğüm bir başka olgu ki, kişisel mesajlaşmamızda da geçen bu mevzuda zedx'de de gördüm bunu, bu tip kişilerin kendilerini toplumun üstünde görmeleri, yani bir biz-ben ve siz-sen diye toplumu ayırmaları ancak yüksek vasıfları bize ait sizin ise tartışmaya değer olmadığı anlayışı, seni farklı kılan ne bu toplumdan veya bu sözlükçülerden de insanlara kitap okumayı, yazmayı falan öğütleyebiliyorsun? veya bana kullandığın o dille sizler böylesiniz ben başkayım falan tavrı ne?

üstelik dediklerin yaptıklarını tutmuyorken... umarım ne demek istediğimi anlıyorsundur.
konu sanıldığı kadar sığ ve milli duyguları fezadan dolaşan arkadaşların sandığı gibi bir kan davası kadar basit olmadığından ve de derin bir analiz için haliyle vakte ihtiyacı olduğundan bilahare 'kürtler neden dışlandılar' sorusuna yanıt verecek yazar. hatta yanıt başlığını da vereyim şimdiden;

(bkz: kürtlerin dışlanma nedenleri)

ha bir de şu selebriti meselesine gelince, sözlükte herkes kendi düşüncesini özgürce söyleme hakkına sahiptir. bazıları burayı taksim meydanı zannedip otomatik silahlarını insanların kafasına dayayabileceğini, konuşma özgürlüğünü her ortamda susturabileceğini düşünüyor sanırım. bir kere en başta inandığım doğrular, düşüncem, ideolojim bu ülkede, ülkeyi geç, dünya'nın her köşesinde en az prim yapan düşünceyken, bu nasıl bir gerizekalılıktır ki benim düşüncelerimi söyleme amacımı prim yapmak şeklinde algılıyorsunuz?

sözlerim birilerini rahatsız mı ediyor? gitsin madem o rahatsız olanlar aynı başlık altında rahatsızlıklarını dile getirsin, karşılıklı tartışalım, başlıkta beyin fırtınası yaşansın mis gibi. bok mu var yazıyorsunuz başlık altına? yazmayın, yapmasın nickaltı entrylerim tavan yahu, sanki başınıza silah dayıyorum ya da birilerinin kıçını yalıyorum nickaltım dolsun diye. benim başlık altıma çok farklı şeyler söylediğinizi sanarak temcit pilavı olmuş savunma sözlerinizi tekrar tekrar paragraflarca uzatıp zihinsel ayar masturbasyonu çekeceğinize gidin bi kitap okuyun, bi film izleyin ya da hiçbir şey yapmıyorsanız gerçek masturbasyon çekin, rahatlayın a.k madem sikinizde değilim, e siktirin gidin o zaman abicim, okumayın yazdıklarımı. hayret bir şey yahu.
türkiye cumhuriyeti topraklarında sadece kürtlerin alt kimliği olmadığını bilmeyen yazar. bu ülkede lazlar, çerkezler, aleviler, zazalar, göçmenler ..... -liste uzatılabilir- bunlarında alt kimlik sahibi olduğunu bilmesi gereken yazardır ayrıca. peki neden diğer alt kimlikleri örnek verdim? kürtler baş kaldırsın, bağımsızlıklarını istesin onlara güneydoğu anadoluyu verelim. lazlar baş kaldırsın onlara da doğu karadenizi verelim. Zazalar baş kaldırsın onlara doğu anadolu da bir parça toprak verelim. dadaşlar baş kaldırsın erzurumu verelim. gakkoşlar baş kaldırsın elazığı verelim. ver allah ver.

bu kadar alt kimliğin arasında neden sadece kürtler bağımsızlıklarını istemekte ? hani bu yazar ve bu yazarın ekurileri kürt sorununun temeline inmek isterler ya neden pkk meydana geldi. cevap olarakta basite indirgenmiş şekilde söylersek "dışlandılar". neden dışlandılar o zaman arkadaşım? neyi yanlış yaptılar ki bu millet onları dışladı? neden lazı, dadaşı, gakkoşu dışlamadı bu millet. neden sadece kürtler? bu soruya milyon tane provokatif cevaplar verebilirsiniz. Zerre skmde de olmaz.

ben şunu bilir şunu söylerim. pkk lı da olsa insan insan değildir. hangi nedenle dağa çıkmış olursa olsun. hangi nedenle eline silah almış olursa olsun skimde değildir. benim skimde olan şey skindirik bir ideolojinin karşısında savaşarak ölen insanlardır -pkk dan ölenleri skime takmıyorum burda-. sen ve senin ekurilerin pkk lılarda ölmesin onlarda insan, onlar bizim yüzümüzden dağa çıktı gibi spekulatif laflar kullansanızda burada ki sempatizanlar dışında kimseden prim alamazsınız.

olacağı nedir? nick altı entryleriniz tavan yapar, sözlükte celebrity olursunuz yükselen egoyla birlikte götünüzü sığdıracak minder bulamazsınız.

edit : ha birde pkkyı pkk'yı şeklinde yazmıyor musunuz? tam afişe olacak adamlarsınız. pekeke değil, pekaka. ayrıca pkk özel bir isim değildir sonradan gelen "nın" "yı" gibi takıları ayırmanıza gerek yoktur. pkkyı özel isim gibi düşünenler pkkyı tanıyan -tanımak- kesimden başkası olamaz. ahanda yine genelleme yaptım. eksi buton koordinatlar 80 derece kuzey 60 dakika batı.
insan yönetmekle koyun gütmeyi bir-biriyle karıştırmayın diyen yazardır.

empati yapmayı öğrenin, bu topraklarda yaşayan insanların; din, dil, ırk farkı gözetmeksizin isteklerine, duygu ve düşüncelerine önem verin, sorunlarını gözardı etmek, eylemlerini bastırmak yerine dinleyin, insani çözümler bulmaya çalışın demektedir.

kendisini severim... her şeyden önce, vicdan sahibi bir insan olduğu için...
pkk'yi desteklemeyen yazardir.

pkk denilen orgutun ciki$ noktasini gostermektedir, bu kendisinin pkk sempatizani ya da pkk sempatizani sempatizani oldugunu falan degil de, daha cok empati yaptigini gosterir.

insanin ya$ama hakkinin elinden alinmasina kar$i oldugu surece, pkk'nin teror orgutu oldugunu soylecektir; ancak kurtlerin de insan olduklarini soyledikce pkk'li olacaktir, diger sozlukculer tarafindan yaftalanacaktir.

hala irkci fa$istlerin cirit atmakta oldugu ve moderasyon'un kilini bile kipirdatmadigi $u hastalikli adam gorunumundeki sozlukte durmami saglayan yegane sebeplerden biridir.
bir yanlış var. sözlükte de, sanal alemde de, gerçek alemde de sık sık düşülen bir yanlış. bir başkasının adına konuşma hakkını kendinde görmek yanlışı. bu yanlışa düşenler özünde iyi niyetli dahi olsalar, yaptıklarının yanlış olduğunu değiştirmez. bu yanlış biz türklerin kürtler hakkında onları temsilen söz söyleme hakkına sahip olduğumuz yanılgısı.

bugün kürtlerin büyük çoğunluğu pkk'ya destek vermiyorlar. bunun çok çeşitli nedenleri var elbette. pkk'nın kucaktan kucağa dolaşması, silahını başta kürtler olmak üzere masum insanlara da doğrultmuş olması, oturup devletle danışıklı dövüşlere girişmesi ve türkiye cumhuriyeti ile birlikte kürtleri canından bezdirmesi. ancak kürtlerin bugün büyük çoğunluğu bağımsızlıktan yanadır. bunun sebebi de pkk değil, hep dediğimiz gibi, pkk bir mesele değil, bir meselenin sonucudur, kürt meselesinin.

kürtler 1920'lerdeki milli mücadelede kaderlerini tayyin hakkını biz türklerle birlikte mücadele etmek yönünde kullandılar. kürtler türklerle ortak hareket etmeseydi, güneydoğu'da fransızları ve onların güdümüne girmeyi tercih etmiş ermenileri, doğu'da da çarlık rusyası'nı canından bezdirmeseydi, ingilizlerle masaya oturmakta isteksiz davranmasaydı eğer (birkaç istisna dışında kürtler ankara hükümetine karşı hareket etmemiştir, ki o istisnalar da gene bölgedeki ankara ittifaklı aşiretler tarafından bastırılmıştır. ki isyan etselerdi eğer o dönem ankara'nın güney yolu tamamen savunmasızdı) türk ordusu yunan ordusunun karşısına yek vücut olarak çıkamazdı, dahası güneydoğu'da kazanılan gerilla mücadelesinin en önemli neticelerinde olan ankara antlaşmasına imza atılamaz, itilaf devletlerinden fransa'yı yanımıza çekemez, ingiltere'yi yunanistan'la tek başına bırakamazdık. bunu iyi kötü tarih bilgisine sahip herkes biliyor zaten. peki ya sonra? karşılık olarak 80 yıldır burunlarından getirdik kürtlerin. hoş, ne bok yediğini devlet de pek bilmiyordu, kimi zaman ılımlı davranıyor, kimi zaman da toplu katliamlara kalkışıyordu.

tüm bunlara rağmen kürtler türklerle birlikte hareket ettiler. hedef tüm türkiye halkını sömüren devlet ve rejimdi, kürt halkı türk halkıyla mücadeleye devam ediyordu. 72'de ilk darbe indi, 80'de türk-kürt ittifakı bizzat devlet tarafından bıçak gibi kesildi. kürtler ve türkler birbirinden uzaklaşmaya başladılar, koparıldılar. devlet ve pkk da buna çok güzel hizmet etti son 20 yılda. en sonunda gelinen süreç de budur. iş asimilasyon boyutunu da aştı, toplu katliamlara, zorunlu göçlere kadar vardırıldı. bu noktada kürtlerin tamamı ankara'dan ümitlerini kestiler, artık türkiye cumhuriyeti'nden bir beklentileri kalmadı. ve artık süreç dönülmez bir noktaya girmiştir bana göre hem iç politikadaki beceriksizlik, hem de kontol dışı dış gelişmeler ile. bugün hoşumuza gitse de, gitmese de kuzey ırak'daki kürt yönetimi devlet olma yolunda, buna en büyük katkıyı da türk burjuvazisi veriyor. türkiyeli kürtler de biliyoruz ki bu sürecin dışında isteseler de daha fazla kalamazlar. çünkü kendi ülkelerinde yabancı durumundalar, kendi ülkeleri denen türkiye kürtleri tamamen yoksaymakta.

bugün gelinen ve geri dönülemez nokta bizim böyük devletimizin eseridir beyler. vatan bölünmez filan diyenlere sözüm, geçin bunları.. vatanı vatan yapan üstündeki insanlardır ve siz bu insanların bir kısmına sırf kimliklerinden dolayı ikinci sınıf insan muamelesini layık görürseniz bu vatan pekala bölünür. kürtler ikinci kez kaderlerini tayin hakkını yeniden gözden geçirme noktasındalar, onları buna iten de bizim devletimizdir, bu noktada biz türk halkının yapması gereken kürtler adına konuşmayı bırakıp, kürtlerin özgürce karar vermelerini sağlamak ve verdikleri karar hangi yönde olursa olsun buna saygı duymak olmalıdır. benim yaptığım sadece bu.
benden yazar olmaz, bluevelve ayarında yazar.

(bkz: dağlar sizindir)
(#4145890)

takdir ettiğim biri. benim görüşüm belli, duruşum belli. bu tür bir lafı edebilecek kadar vicdansız değilim elbette. ama eğer olsaydım bile bunu böyle açıkça söyleyecek yürek bende yok. müslüman mahallesinde salyangoz satmaya çalışan, ikinci cumhuriyetçilerle komünistler arasında kalan milliyetçi biri olsam bile. takdir ediyorum.

sonra "sempatizan yazarlar" gibi yakıştırmalar yapınca darılmak gücenmek yok. kendisi açık yüreklilikle söylüyor "türkiye, işgalcidir. bölücü mücadele haklıdır." diye.
kompozisyon gibi entryler girip kafami siken; ancak ayni zamanda aklimi ba$imdan, her entry'si potansiyel bir budur i$te olan $ahane zat-i muhterem, bir ce$it momentum de la cuesta*.

bak o kadar diyorum, kendisini kahveli dondurmadan cok severim.
gülüyorum ben bu zihniyete. gerçekten gülüyorum, acı acı, üzülerek. biraz delice bir kahkaha bu. körler çünkü, yalnızca gözleri değil, hani şu kalp gözü dedikleri insani tarafları da kör. ama canımı sıkan bu zihniyetin ürünleri değil, onların bir veba gibi yayılan zehirleri. insanları zehirlemesi ise beni güldürmüyor, öfkelendiriyor bu cüzzamlıların.

gelelim şahsıma yönlendirilen suçlamalara. 15 yaşında cinsellik gerçekten büyük bir ihtiyaçtır. bunu ben söylemiyorum bu arada. ergenlik? ha işte, ergenliği yaşa bağlı bir grafik olarak düşünürsek, hormonların tavan yaptığı dönem 15 yaştır. ve bu belli bir kararlı hale gelmesine rağmen kadınlarda menopoz, erkeklerde de andropoz gerçekleşene kadar hormonlarımız aktif olarak çalışmaktadır. bu birincisi.

cinsellik bir ihtiyaçtır demiştik, evet cinsellik bir ihtiyaçtır. bir erkek veya kadın karşıcinsi ergenlikten itibaren öğrenmeye çalışır, bu hem fiziksel bir öğrenme isteğidir, hem de zihinsel. yani kadınları anlamak dediğimiz şey biz erkekler arasında. karşı cinsle iletişim kurma çabasındadır. kimse birbirini kandırmasın, lise sıralarındayken tanjant ve kotanjantı konuşmadı hiçkimse, kızların en çok konuştuğu ile erkeklerin en çok konuştuğu aynıydı, cinsellik. bunlar gizli gizli konuşulurdu. annenize veya babanıza sorduğunuzda çünkü, muhtemelen bir şamar yerdiniz, yemişsinizdir bazılarınız. en iyi ihtimalle ise bir vaaza, anlamsız ve lafı dolandıran uzun bir vaaza girişilir, din-kitap-peygamber denen şeytan üçgeni ile kapana alınmaya çalışılırdı beyinleriniz. -miş'li geçmiş zaman konuşuyoruz ama, değişen pek bir şey yok dostlarım bu ülkede, bu dünya'da.

insanları aç bırakırsanız onlar kendilerini bir şekilde doyurur beyler. adı ister paraya olan açlık olsun, ister cinselliğe. bir zamanlar ne kadar da ahlaklı olunduğundan bahsedilir bu ülkede, aslında o zaman da durum kötüydü belki ama her zaman daha kötüsünün olabileceği düşünülemedi, düşünülemiyor. kişi kendinden bilir işi derler ya, hakikatten öyle. sürekli zenginlik ve refah içinde yaşayan ve kendi dünyalarının içinden çıkmayanlar çevresindeki herkesin de öyle olduğunu düşünür, cinselliği bastırılmış, açık kız görse üzerine atlayacak tıynette olanlar başkalarını da kendileri gibi görür, eğer kafasını gömdüğü topraktan çıkartamamışsa. ben derin yırtmaçlı veya göğüs dekolteli bir kız gördüğümde tepkisiz kalırım, üzerine saldırmak bir yana, rahatsız olmaması için dönüp bakmam bile. kendimi övmek için söylemiyorum dostlarım bu sözleri, benim için cinsellik bir açlık değildir, meme, göt, am görmek o kadar da büyütülecek şeyler olmamıştır. cinsel bir açlık hissetsem dahi, bunu kalkıp da başkasından zorla temin etmem. çünkü; bunun ''yanlış'' olduğunu bilirim, yemişim tanrı'yı, ceza kanunlarını, bunun her şeyden önce ''vicdanen'' yanlış olduğunu ayırt edebilirim. aldığım eğitim, yetiştirilme tarzım, kendi bireysel çabalarım vs vs... bi şekilde otokontrole sahibimdir özetle.

ancak şu ülkemizdeki manzaraya bakabilir misiniz lütfen?

pippa bacca. üzerinde gelinlikle israil'e kadar bir barış yürüşü düzenlemek istedi, türkiye'de bir kamyon şoförü tarafından vahşice tecavüz edilip katledildi. pibba dünya'ya ve insanlara inanıyordu, ama türkiye'de bu inancının bedelini çok ağır ödedi.

------------

K.G. yalnızca bir isim ve soyisimin baş harfleri. kendisi erkek arkadaşı ve dayısının oğlu ile bir geziye çıkmıştılar. ancak bir otosanayi yakınlarında sıkıştırıldılar, araçları kaza yapmaya zorlandı ve yaptı da. sonra yaralananlar hastaneye kaldırmak yerine kazaya sebebiyet verenler k.g.'yi arabadan kaçırıp ona defalarca tecavüz ettiler.

http://www.milliyet.com.t...avuz%20ettiler&ver=67

------------

hüseyin üzmez. kendisi islam konusunda çok bilgili olduğunu ''iddia eden'' bir şahsiyetti. tecavüz edenin öldürülmesi gerektiğini söyleyen bir şahsiyet, aynı zamanda da tv'lerin aranan ''dinci'' yazarlarındandı. 14 yaşındaki bir kız çocuğuyla, kendi rızası olmadan (ki o yaşta bir kız çocuğunun ne kadar sağlıklı bir karar vereceği de tartışmalı olmakla birlikte) ilişkiye girdi. yani bu kız çocuğuna tecavüz etti. şimdi yargılaması sürüyor, ilk celsede beraat beklerken tutukluluk halinin devamına karar verildi.

http://w9.gazetevatan.com...d=175165&Categoryid=1

------------

güneydoğu. cehaletin ve açlığın kol gezdiği, devlet ve pkk tarafından uygulanan terörün halkı canından bezdirdiği ve dini değerlerin yıkılamaz güçte olduğu bölge. bu değerler o kadar güçlü ki, güneydoğu hala bir şıhlar, şeyhler diyarı. güneydoğu aynı zamanda ensest ilişkilerin en yoğun olduğu bölge. annesine tecavüz eden evlatlar, gelinine tecavüz eden kayınpederler vs vs. bununla birlikte namus ve töre kavramlarının da en güçlü olduğu bölgemiz. öyle ki, tecavüze uğrayan genç kızlarımız dine, töreye, namusa aykırı davrandıklarından öldürülüyorlar hala bile. tekrar ediyorum, zorla tecavüze uğruyor ve tecavüz edenler tarafından gene katlediliyorlar.

-----------

örnekler çoğaltılabilir.

bir ''şeyi'' aşırı derecede kısıtlar ve/veya aşırı derecede yüceltirseniz, bu sapkınlığa neden olacaktır. cinselliğin bu ülkede aşırı derecede kısıtlanırken diğer taraftan da çocuklara adam gibi cinselliği öğretmez, onları birer müşteri olarak görür ve çocuk pornosunu önlerine sunar, yani onları aç bırakırsanız, açlıklarını bir biçimde bastıracaklarından hiç kuşkunuz olmasın beyler. eğer daha da baskı altına almaya kalkarak, porno sektörünü de sapkınlık olarak lanse ederseniz, birgün kapıyı açtığınızda karınızla evladınızın sevişmesi sizi şaşırtmasın. çünkü bunu siz yaptınız. anne-oğul ilişkisini suyun akışını bozduğunuz anda bozmuş oldunuz aynı zamanda. bazı şeyleri akışına bırakmazsanız, altında kalırsınız.

bu arada, o kadar yazdım da, bir kez bile türban demedim yahu! tüh bana.
(#3894367) nolu entrysiyle karakterini belli etmiş insan. neyse, karakterine saldırmayalım da. evet kimin ne izlediğine kimse karışamaz, eyvallah.

erkekleri porno sitelere girmeye muhtaç eden kızların başını bağlatıp eve kapatan zihniyetmiş. evet evet, 15 yaşında porno izlemek, sevişmek, karı kız kesmek çok önemli bir ihtiyaç. savunmamız da var, kızların başı kapalı, biz de pornodakilerle yetiniyoruz. açık olsa elalemin karısına kızına bakıp giderecektiniz yani ihtiyacınızı?

evet evet, biliyordum türban düşmanlığının sebebini. tek sebebi bu, biraz olsun azabilmek; açıklık görüp göt görebilmek. türbancılara "saçtan mı azıyorsunuz?" diyen zihniyetin onlardan hiçbir farkı yok aslında. aferin, böyle devam.
burda ulusalcı, itü'de de beynelmilel olmakla suçlanan yazar. ha beynelmilelim tabi de, bunun bi küfür olarak kullanılmasıdır garibime giden. hayat ne garip, kuşlar filan...
cok saglam yazan yazar yazar. her entrysini i$te budur ustad a alasi geliyor insanin.
güncel Önemli Başlıklar