bugün

benim kesfettigim, en guzel torrent sitesi. herturlu yeni film, oyun, muzik, program bulabileceginiz ve adult bolumuyle, uye olmak gerekmeden somuru yapabileceginiz kullanisli sitedir.

http://rarbg.com/torrents.php
hayvan gibi geniş içerikli torrent sitesi. her türlü bok püsür mevcuttur.
herturlu yabanci filmi bunyesinde baridirir. vizyonda olmayan filmleri bile barindirir. (bkz: x men origins wolverine)

türk filmi cok az barindirir. bir keresinde ivedik'e denk gelmişliğim vardir.
yüksek hızlı bulgar internetinin biz türklere faydalarındandır, gündüzleri çok fazla seeder vardır ama geceleri seederlar azalır, zira aynı zaman dilimindeyiz adamlarla. uyuyor herifler.

her türlü film, dizi, müzik, oyun bulunur, manyak hızlı olması en güzel yanıdır. oyunları da denenmiş, garantilidir.

tek kötü yanı, dizilerin dvdrip'i yerne tvrip'i olmasıdır genellikle. benim gibi tvrip sevmeyen bünyeleri üzer bu özelliği sitenin, ama olsun, allah razı olsun, onu upload etmeyen de var.

gözüm kapalı tavsiye ediyorum.
davetiye veya üyelik zorunluluğu olmadan girilebilen ve indirme hızı hiç de fena olmayan torrent sitesidir. her türlü içeriğe sahip olmakla birlikte hemen hemen tüm torrentleri hakkında resim ve gerekli açıklama mevcuttur.
aradığınız torrentten scReenshotlar sunan, hatta daha torrentin içeriğine girmeden size resim ile içeriğinden ipuçlaRı veRen site. hastasıyım. her ülkeden üyesi vaR. yoRumlarda arapçadan çinceye kadar hemen her dile rastlamak mümkün.. eğlenceli bir topluluk.

ha seRveRı çok sık hata veRiyoR. elden bişey gelmez. bekliyoruz.
türkiyede yasaklanmıştır.
yada dur şöyle değiştireyim; devletim idari tedbir uygulamaktadır.
burası sörvayvırdır, burada şaka yoktur, herşey gerçektir, beğenmeyen istanbula gitsindir.
hangi mantıkla bu çağda site yasaklanır, anlamadım gitti, bir gün olsun elleri klavyeye gitmemiş bünyelerin, çıkıp bir halt etmiş gibi ballandıra ballandıra anlatmaları başka komedi. yani sizin anlayacağınız bu site de yasaklanmış. iş başa düştü.
bulgarlar bizi pek sevmez ama ben bulgarları bu site sayesinde çok sevdim.