bugün

bulgarca bilmeyen yazarlar nasıl yapıyor bilmiyorum. ben zor alışmıştım.
üye olabilmek için aylarca beklediğim sitedir.* *
pis, kaka bir sitedir. devamlı hdd alıp duruyoruz bu site yüzünden siz, siz olun bulaşmayın.
üyeliklerini kapattıgı için artık sevmedigim site. Zira zamanında cokta işime yarayan sitedir. Açsada bir üyelik alsak dedigim sitedir.
(bkz: üyelik alamayanın suçu ne)
Kraldır, torrentlerin babasıdır. Her şey her zaman ilk önce bu siteye gelir. Herkes bu sitede çeker dosyaları sonra forumlara falan gelir. GB'ları aşan paylaşımlar da vardır. Toptan indirmek isteyenler için o paylaşımlar birebirdir.
--spoiler--
welcome, y******2 [logout]
rating: 1.037 uploaded: 134.11 gb downloaded: 129.38 gb (updated once a day)
--spoiler--
kimin kimi sömürdüğü belli olmayan site.
an itibarı ile açılmayandır. yüreğimize indirme zamunda, açıl hadi.
bulgarların dünyaya yaptığı en büyük hizmetlerden biridir. çok hızlı bir torrent sitesidir.
tanıştıktan sonra ne facebook ne google dedırten sıte. Sadece bu olsun insan evladı için yine yeterli.
zamunda sen herşeye değersin.
beni bir dostla tanıştırdırğı için kendisine teşekkür ettiğim site.
son birkaç saattir açılmayan ve bu nedenle korkutup üzen sitedir.**
tez zamanda kendine gelmesini dilediğim site. o olmazsa kafayı yerim gerçekten, herşey bok yoluna gider.
an itibariyle üyelikleri açılmış sitedir. en dandik kıyıda köşede kalmış torrent'i bile 8 mbitlik internetimde 500kb aşağısına indirmeyen site. *
üyelikleri açılmıştır, kaçırmayın.
üyelikleri açtığını duyunca ailecek sevinç nidaları atmamızı sağlayan*, sağlam arşivi olan torrent sitesi.
üyeliklerini kaçırmayın dediğim site.
an itibarıyle üye alımını yeniden açmış olan ünlü torrent sitesi.*
üyelikleri sadece türkiye ve bulgaristan için açık olan süper torrent tracker'ı diğer ülkelerden üye almıyo, canımsın zamunda.
internet ile hayvanlar gibi sevişmenizi sağlayan torrent sitesi.
üyelikleri halen açık durumda olan site, kaçırmayın.
güzel bi siteymiş hızıda süper.
davetiye sistemi yoktur 3 gün önce üye alımı açıktı. bokunu çıkarmayacaklarsa kullanıcı adımı ve şifremi verebilirim yada vermem bilmiyorum.
çok kral bir sitedir. sebebi bulgaristan'da net fiyatlarının yerlerde sürünmesi ve her önüne gelenin 10 mb interneti evine çekebilmesidir. bulgar kullanıcıların seedleri çok fenadır. ayrıca davetiye sistemi yoktur. üyelik alımını takip etmeyi gerektirir. ayrıca şu an üyelik alımı açık gibime gelmektedir. tam adresi http://zamunda.net/signup.php

edit: siteyi ilk defa ziyaret eden arkadaşlar için sol üst köşedeki dil seçeneğini simgeleyen ingiltere bayrağını tıklamaları tavsiye edilir.