bugün

bir de iyi insanların nesli tükendi derler, hade oradan bir tanesi bizim sözlükte admin, turp gibi de maşaallah, allahım nazarlardan saklasın.

bir insan bir vücut içinde hem alçak gönüllülüğü, hem sıcakkanlılığı, hem yufka yürekliliği, hem vefayı, merhameti, hoşgörüyü, sevgiyi, saygıyı, sabırlı, bağlılığı barındırabilir mi? peki böyle bir insan hem bilge, hem zeki, hem bilgiye aç, hem anlayışlı, hem filozof hem de mizahşör olabilir mi?

merak ettiniz demi? google görsellere "ismail alpen aşkenazi" yazın ve görün. yüzde yüz gerçek fotoğraflarıdır.

seni bize veren allaha hamdüsenalar olsun amin...
bir gece için kaça kiralarsın sözlüğü dediğim sözlüğün sahibi gazi yazar.
Hoş bir rastlaşma...
10 marta kadar caylak yapildim ama 10 marti geceli cok oldu artik rica ediyorum şu caylakligi kaldir.
görsel

bu ne kanka ?
iki gündür türlü muziplikler peşinde. Aferin kereta biraz mizahtan anlıyosun.
Beyefendi gammaz aparatında bulunan " entryde hakaret var " maddesini " entryde yazara hakaret var " diye değiştirmiş. Tamam, anladık, adminsin, sözlük için bir şeyler yapacaksın ama neden faydalı bir maddeyi değiştirirsin ki ? Bu millete hakaret yolunu açmaz mı ? Ben şimdi Nasıl hakaret olan entryi gammazlayayım ?
Zall benim gözümde dursun aydın Özbek ile aynıdır. Bir şeyler yapıyor ama bu yaptıkları da gelişme sağlamıyor.
Umarım format uyarınca yaptığım bu eleştiri burada durur. Neticede her liderin hatası vardır.
garip bir twitter hesabı olan sözlük sahibi. bir nevi atanamamış yiğit bulut da denebilir. gülmek için günde bir kaç kez girmeniz faydalıdır. özellikle bugün yardırmıştır.
görsel
afiyet bal şeker olsun aslanım.
söylenecek söz yok.
görsel
Mesaj atmayı kısıtla, eksi oy atmayı kısıtla, gammaz aparatını karmakarışık yap. Bunlar sözlüğe hizmet değil ki, resmen öfkeyle anılıyorsun başka bir şey yok.
Tartışmalı kararlar veren admin.
Elleşmeyin benimdir.
(Bunu neden beyan ettim ki)
kardeş bir bakar mısın?

bir yönetici..
(bkz: para sayma makinası) temalı bir adet sözlük kişisi pardon Sözlüğün sahabı.
arnavutça'da çakıl taşı anlamına gelen nick.
Sahibi olduğu sözlüğüne 164 gündür entry girmeyen kişi.
Aldığı Nike reklamları ile kulaklarını çınlattigim zatı muhterem.
zall'ın kim olduğunu merak ediyorum'dur.
Sürekli iktidarın götünü yalayarak tipik bir orta yol yolcusu olan Şahıs.
Oynama lan orayla burayla.
Mobil surumde ben butonu gitti.
ne diye kurcalıyorsun sözlüğü ismail bey?
0:00 0:57
"buralar dutluktan çıktı topla bizi reis" diyenlerin sesleri ayyuka çıktı.
bir el mi atsan acaba?
bir yazar.
eksi oyu kısıtlamak, mesaj sayısını azaltıp engellemek gibi yaptırımları bir yana, kendi nickini sol frameden engellemesi kötü bir lider özelliği olan yazar. yaptırımlarını beğenmiyorum. umarım bu yüzden de çaylak olmam.