bugün

Lan hadi sil artık beni.
görsel
bundan tam 1 a önce sözlük ün bomba gibi android ve ios uygulamaları diye başlık açıp '' arkadaşlar 2 hafta sonra hizmetinizde'' diye herkesi gaza getiren adam.

ulan sanki ben zall mışım gibi 1 haftadır '' NOLDU LAN uygulamalar elinde mi patladı yeşil götlü '' diye mesajlar geliyor. herifin yüzüne küfürleri ben yiyiyorum.

görsel

görsel

bunlar nedir amk. zall'a sana sokayım reis. nickimiz kukla diye neden herkes bana giriyor. hazırla uygulamaları, her şey bitsin sonra başlık aç. senin heyecanın yüzüne olan bizim gö.. neyse ağzına sıçıcam bu sözlüğün, fake filan alcam netim bu konuda dayanımıyorum artıkın ulan.
Gerçekten sevdiğim bir moderatördür kendisi. Sitenin tanrısı gibidir ve inci Sözlük ile hem uzaktan hem yakından ilişkisi vardır. Okuyorsa eğer bunu bir gün gelsin çay içeriz.
Bu hafta donuzlanacaklar listesinde.
solframe'de görünce öldü zannettiğim kişi.
Mayışlar yatmadi?
sikik sözlük trollerini burda tutmasının bi sebebi vardır elbet . akşama kadar kadınlara demediğini bırakmayan orospu çocuklarının her gün girdiği entrylerden zevk aldığını düşünüyorum artık.
ödemeleri geciktiren başgan.
Reis şu marabatörlerine söyle de çaylağımı kaldırsınlar demek istediğim sözlüğün sahıbısı.
Abi Ben bi bok yedim. Umarım farkına vardığında affedersin.
Artık çaylağımı kaldırtmasını istediğim yüce sahiptir.
Zall zatı muhterm şahıs.
Kardeş başlayacam ama ha, tematik cezası vermişsiniz ne oldugunu nasıl oldugunu bile bilmiyorum kaç gündür tematiği de kaldıramıyorum. Sorun için mod a da basvurdum kümse cevap vermiyor noluyor ulan adamların parasını mı ödemiyorsun. Kaldır şu tematik cezasını yawwww.
Boş insansınız birader siz. Aylardır geleceğini söylediğiniz appleri yapıyoruz diye sözlüğü mala cevirdiniz tematik denen zıkkıö cezası vermişsiniz neden verdiğinizi kac gün süreciğini belirtmemişssiniz. Derdim var a yazıyorum sikleyen yok. Allah sizin belanızı vermesin. Allah ekşinin belasını versinki bu dandik sözlüğe geldik. Onu da haram ediyorsunuz yahu. Kaldırım şu tematiği başlatmayın tematiğinize.
programda ben mark zükerberkden daha iyi programcıyım diyo. artık neler biliyosa. yalnız zall ve serkan inci akp li. çok açık yani belli. ayrıca konuştukları konuya hakim olmadıkları o kadar belliki. siz program yapmayın. sizde akp li kafası var. ülkeyi yabancılara sattırmıyoruz diye eleştiriyolar. bu yasak kalktı ne oldu? hangi ingiliz ev aldı? araplar istanbulun yarısını aldı. akp lide olsanız saygı duyuyorum sonuçta sözlüğünüzde yazıyoz.

https://www.youtube.com/watch?v=RDh8Tj60kjM
Cok iyi yazilimci oldugu icin bomba gibi android ve ios uygulamalarını hala marketlere koyamamıştır. Mark en azından sacma da olsa beta versiyonlarini vatandasla paylaşıyor aq. Birak iso bu işleri.
zall sevdiğimiz bir abimizdi, janti bi adamdı adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi, mesela ben bilmem çok gülerdi, ben gülmem bu kapıdaki yazar arkadaş abi köye para dediğinde sırtını dönerdi, ben dönmem, kukla, abi beni kapıdan al dediğinde dalga geçerdi, ben geçmem zall sevdiğimiz bir abimizdi ama parayı da bir tuhaf dağıtırdı, ne varsa elinde yine döner dolaşır onun elinde kalırdı benim kalmaz! bizde para masaya konur. herkes ihtiyacı kadarını alır. zall silahını salca'ya taşıtırdı, ben silahımı saklamam. zall bu masaya şöyle fiyakalı biraz da yamuk otururdu , ben arkamı yazar arkadaşlara verince, şöyle yaslanırım bi geriye koltuk sende kalsın kardeş, arkamda durma yeter...
özelden bana bi ulaş.
haşin bakışları çok can yakacak olan zat-ı muhterem.

görsel
yalancı moderatör.
12. nesil konusunda yalan söyledi.
o uygulamalar vardı o uygulamar o konu da da yalancı çıktı.

tayyip erdoğanın uludağ versiyonu gibi moderatör.
Kendi sözlüğünü trollemiş olan patron kişisidir.
(bkz: uludağ sözlük mobil uygulama)
(bkz: kandırdım xd)
tanısanız seversiniz aslında insanıdır.
Candır. Siz zall a kurban olun oteki sözlük sahiplerini de biliyoruz. Laf olsun diye eleştirmeyin poncik moderatorumuzu.
uygulama istiyorum zall, app istiyorum zall, bana verrr, ver şunu artıkk, neden halaa çıkmadııı, endişeleniyorummmm, hiç çıkmayacak mı yoksaaa, zall cevap verrr.
Kendisine yürüyen yazarın topuğuna sıkarım, daha da yürüyemez.

Net.
güncel Önemli Başlıklar