bugün

görsel
Ulufest yapmayan kurucu yazar.
ağam kovirmisen?
istifasi beklenen admin.

hani lan super uber multi yere goge sigmayan sozluk uygulamasi ?.

bir zerzeniş.
2 haftadır bir uygulama geliyor diyerek ortalığı kaldırıp hala ama hala uygulama getiremeyen moderatör.
uğruna dünyaların feda olması gereken yazardır. ayakların, ellerin, gönlün dert ve keder görmesin uludağ sözlük kurucusu muhteşem zat. evet.
görsel
Aslında zall ın tersi lazzmış he benden duymuş olmayın. Bir sözlük admini.
Haseki'yi babasından allah'ın emri ile bana isteyecek ulu insan.
yazar olamasam bile en azından bana ve herkese şans tanıyan insandır. allah ondan razı olsun.
Hep zeki ama çalışmıyor derdim buna. Evet çalışmıyor ama kafası çalışmıyor.

Birader sana duyuru yap diyen oldu mu? Yoo. Madem duyuru yaptın neden uygulamayı koymuyorsun. Büyük şirketler her şeyi hazırlar ellerinde koyacakları ürün vardır reklam amaçlı duyuru yaparlar gündem olsun diye. Sen.? Hem duyuru hem beklenti yükselt hem çuvalla.

Tamam iyi bir fikirle sözlük açmışsın ama gerçekleri konuşalım büyük işler yapacak zekaya sahip değilsin.

Hep şaka yollu gömerdim bu sefer temiz oldu.
kusura bakmasın ama trt de çıkan akp propogandası bir programı övdüğünü gördüm geçen entry'sinde. üstelik övme şekli trollerle aynı idi. şöyle idi "eskiden trt nin parası xxx e harcanır şimdi xxx e gidiyo ne güzel oluyo" inş eleştiriye açıktırda beni uçurmaz.
köyüne dön.
bir yazar.
biliyorum sözlük pek umurunda değil ama, belki bakarsın. ne de olsa senin ekmek teknen.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu/#32499379)
19 mayıs atatürkü anma gençlik ve spor bayramını kutladığım zat.
Hergün bi sebeple sol framede ismini gördüğüm tek kaş mahluk.

Şu kronun adıyla başlık açıp durmayın valla baydı kuscam amk.
görsel
Maşaallah işler tıkırında, hiç yoksa 10-15 çaylak takipçi Geldi, pek de yazmadım bugün,

Demek halklar doğru yolu bulmuşlar ve oluk oluk ulu sözlük yazarı olmak için form dolduruyorlar.

Seviniyoruz, allah bereket versin gözümüz yok. Ye sen.
görsel
uludağ sözlüğün kurucusu zall nickli ismail alpendir.
içinin güzelliği dişlerine vurmuş olan, tatlış bir o kadar da yardım sever, sözlüğümüzün faşo ağası.
zuhal topalla daki sevgi ile birkan ayısının arasını düzeltmesi beklenen nurlu insan. abi yap bi delilik, ara şunları kavgayı bıraksınlar ya. zati başım dönüyo, bunalttılar aq.
Baş harfi m harfi ile değiştirilebilir.
(bkz: #32582209)

bu sefer güldürmedi şapșik.
pkk lılara tölerans gösteren mod. sebebi ne olaki?