bugün

doğru tespitleri olan yazardır.
dikkat: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz.
kendisinden bir açıklama beklenmektedir. ırkçı?

http://galeri.uludagsozluk.com/r/zall-62456/
Cevabi kesinlikle merak edilen sorudur. Sorunun tamami soyledir.
- beni neden yazar yaptiniz farkim nedir?
çok eski yazar. belki de şimdi okuyordur.
Twitter aracılığıyla da olsa televizyonda gördüğümüz ne bileyim filmlerine gittiğimiz müziğini dinlediğimiz kişilerle yani ünlülerle konuşabiliyorken sözlüğünde yazmamıza rağmen ulaşamadığımız kişi. Sadece beni mi zallamıyor özel mesajlarıma yanıt yazmıyor yoksa herkesi mi bilemedim.
üniversitelerde geziyor madem seneye bizim üniversitenin girişimcilik kulübünde söyleşi ayarlıcam kendisine lan. Aha buraya yazıyorum şimdiden gelmezsen kırılırım öptüm byeee.
$u entryi $u nedenle silen moderatörü bulması gereken keke. ya ispikçilerin oyununa geldi ve daha entrye bakmadan sildi ya da cidden sözlük ortamı bilmiyor. çünkü bunu yapan kim bilir hangi entryleri mundar etti.

http://i.imgbox.com/adcc0KEM.jpg
videoları izlemeden önce çıkan anket için kendisine para mı veriliyor diye merak ettiğim insan kişisi. ulan 80 defa cevap veriyorum ankete, tekrar çıkıyor, tekrar çıkıyor. "sokayım anketine!" diye insanı isyan mı ettirmek istiyor, nedir derdi? aynı ip'den bağlanıyoruz işte, derdin ne amk? dün de erkeğim diye cevap verdim, bugün de erkeğim diye cevap verdim aynı salak ankete; yarın yine karşıma çıkacak! dün erkektim, bugün de erkeğim, yarın da erkek olacağım; şimdiden belirteyim de ikide bir şu anketi sokmasın artık gözümüze gözümüze!
yine bir yerlere gidiyor.
(bkz: mr eee)
uludağ sözlük yalnız tanımların girildiği bir sözlük olmakla kalmasın.

bir hikaye kısmı açılsın. kısa kısa yazmak zorunda kalmaz yazarlar. uzun bir hikaye anlatmak isteyen yazar arkadaşlar orada yazabilmeli.

salça, zall duyun sesimizi. sağa sola programlara çıkmak iyi. ama bunuda bir düşünün bence.
-şey eeee evet şey işte şimdi jargon şey gülünen şeyler sözlük, ekşi uludağ şey sonra da inci.

konuşmasının ilk kısmının özeti.

oha amk editi: mark zakırberk kim la? ayrıca yuvasını savunuyor gariban adam yani savunmaya çalışıyor. asosyaller sizi.
çekingenliğin yakıştığı adam. çocuk gibi.
ne dediğini anlamak için mutlaka simultane tercüme gereken kişi.
üstündekileri çıkarmasa bari.
yahu bırak bildiğin asosyaliz biz. kimi kandırıyorsun zall?

aslanlar gibi imtiyaz sahibi.
(bkz: mark zakırberk)
konuşurken ellerle devamlı vites değiştiren ulu. o eller durmuyor arkadaş.*
topluluklara karşı nasıl konuşulması gerektiğini öğrenecek, heyecanını yenecek, orada yapılan sohbetlerin rakı masası sohbeti ya da batak oynarken yapılan sohbetlerden olmadığını idrak edecek ve son olarak hemen derhal çabucak gidip güzel konuşma teknikleri adı altında sayılan kitaplardan alacak sözlük sahibi.
şu an ulusal kanalda konuşan aşırı heyecanlı zat.
herkes her fikri tartışabilir diyorlar kendileri.
Arkadaşlar düzeldi diyerek ortamı rahatlatması gereken kişi.
ulu hatip. *
geri planda oturduğu için ekürisi tarafından sürekli lafı ağzına tıkılan kişi.
bir malkoçoğlu bıyık bırakaydı eyiydi yazarı.
konuşurken "atıyorum" sayısında ciddi bir gerileme var dakikada 4 de düştüğünü tespit ettim. fakat "yani" kelimesinde bir artış olduğu gözlenmekte şuan için dakikada 7.
sevgili zall lütfen özellikle şu atıyorumu bırak diyecektim ki "atıyorum yani" kelimelerini yan yana kullandı adam ya.

bu arada sürpriz kelimemiz organik! dakikada kullanım sayısını diğer yazar arkadaşlara bırakıyorum, yapamayacağım sanırım. *
çok şeker bi adam.

an itibariyle ulusal kanal daki canlı yayında kendisi.

eli kolu yüzü gözü felan kımıl kımıl. saniye durmuyo adam.

çok şeker ama.