bugün

2. nesil yazar..
(bkz: zaknafein)
ayni zamanda dansozluk yazari hos gelmistir.
her ne hikmetse bu arkadaş üye olduktan hemen sonra uludağ sözlük üye alımını geçici bir süre için kapatmış, beni bu kadar bekletmiştir. hani adamlar vardır ya havuza girer havuzu taşırır, bu adam da öyle. sözlüğe girdi, sözlük taştı.
iyidir, hoştur.Takip edilmesi gereken yazıları mevcuttur. http://tembellikruyasi.wordpress.com
cüssesi bile kabına dar gelen, fantastik kurgu ve bilumum kitap okuyucusudur; arada bööyle dalar gider eminim ki o anlarda elinde devasa kılıcıyla yağız atının üstünde savaşın ortasındadır. tüfek icat edilmeden önce mertliğin bozulmadan önceki zamanın adamıdır.
(#1065079) ailesi ilgili problemleri olan ve bunu sözlükle paylaşan yazar. *
Güzelyalı'dan bir okaliptüs
Aşık olmuş Karşıyaka'dan bir palmiyeye
Gel gör ki arada kocaman bir deniz...
Ah palmiye....ah okaliptüs...
(bkz: ayarın kralını veresim geldi)
(bkz: sabah sabah gene coştunuz)*
şu sıralar ukte doldurmakla meşgül olan yazardır. * * *
http://tembellikruyasi.wordpress.com adresindeki yazılarıyla beni benden almış düzgün okunması gereken, szlükte anket dolduran forum yazan yazarları, ukteleri doldurup bizi bilgilendirerek dengelemeye çalışmaktadır. e be abi bu da bünye adam ne kadar dengeleyebilir ki, keşke her yazarda birazcık zaknafien olsa dedirtir kendisi bize.
ailecek severek okuyoruz kendisini.
boyut kapısı bulsa da gidip ork kesse diye temenni edilen yazardır. ha Gerçekten varsa böyle sote bir yer, biz de nasiplenelim.
(bkz: tatil)
(bkz: izin)
(bkz: deniz)
(bkz: güneş)
(bkz: kum)
(bkz: anne kucağı baba ocağı)
*
an itibariyle bir müzik grubunun fan sitesine üye olup fazıl say ile ilişkili olan başlıkta esip geçtiğini farkettiğim yazardır.
edit: üstteki konuda hakkında yanıldığım yazardır...
yardım sever yazar. forgotten realms bilgisi güle oynaya severek paylaşıyor. sıkılmadan soruları yanıtlanıyor. teşekkürlerimi iletirim. tekrardan görüşmek üzere.
ikinci nesil silik yazar. üzüldüm. wilkinson quattro jilet olayını araştırırken denk geldim.