bugün

yırtmaçlı etek giyip bacak bacak üstüne atan kadındır.

ayrıca şu anda karşımda oturan kadın modelidir.

(bkz: çabuk kalktı dikkat edersen)
dişiliğini ortaya koyan kadındır.
Dişiliğine güveniyordur.
ingiliz spikerler "sipektekuylar" diye telaffuz edip köşedeki bakkal hıdır emmi "daş gibi maşşallah daşş" demektedir hanım kızımıza.
Bacaklarina guvenen kadindir.
her türlü kadınlığını gösteren ve kendine güvenen kadındır. özellikle bacaklar biraz kalınsa çok hoş olur.
yolludur.
yeni ağda yapmış kadındır.
öz güveni yüksek, sen beni penisinle ben seni bacaklarımla s.kerim diyen kızdır.
Rahat kadındır, kimseden korkmaz.kendine ve bacaklarına güveniyordur.
herşeyi boş vermiş kadındır efendm.
umrunda olmayan
görsel
Oldukça etkileyici kadındır. Evet.
oyyyş dedirtir bi itiraf et.
görsel
malum zihniyetli kadınların ilgi çekme amaçlı giydikleri etektir. gerçekten çok yazık..
keşke bazıları önce ayna karşısında kendilerini şöyle bir süzüp sonra bacak bacak üstüne atsalar. Yırtmacın sadece güzel olan bacağa güzellik kattığını anımsayıp, boş beklentilere kapılmasalar.
yandan ya da önden yırtmaçlıysa işe yarar arkadan yırtmaçlıda bi bok göremezsin.
hay o galeriye girip bakmaz olaydım. Niye böyle oluyor anlamıyorum ki...
Uzun etek olduğu vakit daha bir tahrik edici olur.
(img:#2270872)
böylesine can feda.
güzel kadınlar neden bu kadar güzel ya...
kendine güvenen güzel kadınlardır.
görsel
Bunu yapan kadının bilinçaltında bir kaşar (ben var demiyorum) yatıyor olamaz ama eleştiren erkeğin bilinçaltında kıskançlık var çünkü gizli eşcinsel olduğu için yapmak istiyor ama yapamıyor.

Zorlama bilinçaltınızı sikeyim bu mantığı kurmak için öyle bir zorlamışsınız ki kara taşıtları tünelinden yolcu uçağı geçirmeye çalışırmış gibi olmuş.
kuşkusuz ki fingirdek hareketler bunlar.
Üstüne bir cuğara yaktıran kadındır...