bugün

entry'ler (236)

en korkulan ölüm şekli

yalnız ölmek.

o değilde anket sorularının devamı için nereye tıklıyoruz anketçi kardeş :)

büyük memeli kısa boylu büyük götlü kız

ter kokar. bak şu an kokusu geldi vallahi. o basenler birbirine sürtmekten pişik olmuştur çoktan.

sarışın

göğsü küçük hiç sarışın görmedim. yalnız sıkıntı şu durum erkeklerde de aynı sanırım. (swh)

seydioğlu baklava

benim için bir ilk olacaktır. sosyal medyada birisine küfür etmemi sağlayan orul orul orospu çocuğu bir işverene sahip mekan. baklava tepsileri götünüze girsin.

eczane ismi arıyorum

kendi adını koy , ha ismin raziye falansa aç osmanlıca sözlük iyi eden vs. anlamlara gelen ne varsa yerleştir.

gaziantep erkeği

yalancı , dolandırıcı , dünyanın kendi etraflarında döndüğünü düşünen , hak yemekten korkmayan tiplerdir.

edit: tam bu giriyi gönderdikten 20 gün sonra haksız bir şekilde istifamı isteyen hatta istifa etmemem durumunda beni mesleğimle ve sosyal çevremle tehdit edip tazminatımı yiyen it için yazmıştım. harbiden öyleymiş :)

instagramda ingilizce açıklama yazan tipler

aslında ingilizce bilmemektedirler.

film isimlerini paralel ile değiştirmek

300 paralel.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://www.youtube.com/watch?v=aGSKrC7dGcY

depeche mode silence

yazarların ilkokuldaki öğrenci noları

19 - çorum iskilip ilçesinde 1 senecik kullandığım ve plaka olduğumu farkettiğim.
708 çorum g.paşa
456 çorum 23 nisan
1318 ankara keçirören şenlik

türk kızının kitap okumaması

aslında okumaması problem , okuması da problem.

kızımızın tek eğlencesi mangodan çanta , skimtrak grubundaki solist çocuk , kuzenler iken birden instagramdan Kafka ve Camus sözleri paylaşımı kitap kapağı paylaşımı ve sonrasında gelen "ben artık kezban değilim ,elitim" nidalı varoş şiirler. yapmasınlar.

söz dizimi

uludağ üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünde bir zamanlar Abdullah Can tarafından verilen fakat artık kaldırılmış olan bir derstir. ingilizce öğretmenliğinde söz dizimi yok evet.

abdullah can

gelgelelim bana "sen mezun olmadan emekli olmuyorum , bırakmıyorum" demiştin. Kırdın beni hocam. RTE sevgisini her yerde belli eden yurtlar bedava olsun diye çığlıklar atan hüloğğlara formasyon verilirken sen de bu okulu bu bölümü böyle bırakıp beni bir kez daha yetim bıraktın ya hocam. Daha ne diyeyim.

Abdullah CAN , söz dizimi dersi ile -eğer okuyan ve "ingilizce öğretemiyoruz abi ülkemizde" diye hayıflanan eğitimci arkadaşlarım varsa- S+V+O ile eğitimi durduracak şekilde gerçekten ingilizce Öğretmeyi öğretmeye çalışan bir insandı. Akomikisyen bir hoca tarafından hunharca linç edilmek istense de bir gitsin bin ACAN olarak gelelim biz.

üniversiteden atılma geldi mi sorunsalı

merak ettiğim sorunsaldır. benim şimdi 7. yılım ama stajımı 8. yılımda alabiliyorum. buna göre bir staj için atılacakmıyım.

(uluduyuru istiyoruz ey zall)

taş gibi kızı kültürsüz diye terk eden erkek

Hayat belirli paydalarda buluşmadığınızda gerçekten çekilmez bir hale geliyor. En azından bu adamın aklı olduğunu gösteriyor.

van hooijdonk un frikik golleri attığı yıllar

Çocukluğun kaliteli olduğu , frikiklerin penaltı gibi görüldüğü yıllardır.

kızların popolarına bakıp cinsel hayat tahmini

Tutmayan tahminlerdir.

setbaşı ile görükle arasındaki mesafeyi yürümek

Arabayatağı metro istasyonundan nilüfere kadar yürünmüştür. Sonrasında parkta uyuyakalınmıştır. Hikayesi çok acıklıdır

sadece erkeklerin anlayabildiği cumartesi olayı

Her hafta geriliyorum açıklayacaksınız diye. Bizi satan kuşum aydın olsun

yazarların şu an dinlediği şarkılar

eylül akşamı - pilli bebek.