bugün

12 eylül 1989 doğumlu japon kanat oyuncusu. hem sağ , hem sol da oynayabilen bir nevi gianluca zambrotta tarzı bir oyuncu. inter e devre arası cesena dan gelmiştir. birleşmiş milletler karması gibi olan inter in bir başka garip memleketli oyuncusu olmayı başarmıştır.

inter'in transfer politikasında ne denli başarılı olduğunu gösteren futbolcu. Gelir gelmez kendisini takımda kabul ettirmiştir.
aslında çok iyi olan ama pes de bile değer verilmeyen, japonlar da nakamura veya keisuke honda dan sonra bana gore en iyi futbolcudur. adamın ismi bile insanı kendine çekiyor.
uzak doğunun ucuz işçiliğini ispatlayan kişidir. interde bile 3 kuruşa oynayan süper yetenek.
tipsterlara göre galatasaray'ın düşündüğü isimmiş.
birtakım iddialara göre samsunluymuş.
Galatasarayla adı anılmiş futbolcu.
defansın her bölgesinde oynayabilen, japon milli takımının banko oyuncusu. ayrıca Wesley sneijder'in kankası.
galatasaray'a 6 aylığına kiralandığı söylenen japon futbolcu. pes performansı dışında çok fazla tanımadığım ama ne olursa olsun latovlevici'den çok daha iyi performans göstereceğini bildiğim oyuncu.
Yıllardır inter'de top koşturan, son dönemde kadroya girmekte zorlanan 31 yaşındaki Japon top depici.

Uzun yıllardır Serie A tecrübesi olan bir futbolcu zannediyorum ki bizim ligimizde iş yapar ama tam olarak kestiremiyorum. Gerçekten harikulade Bi sezon da geçirebilir, saç baş da yoldurtabilir. Hiç öyle ortası olacak gibi durmuyor.

Hayırlı olsun diyelim. birkaç ay sonra editlemeye gelirim.
Kendisini hiç izlemedim ama Latovleviciden kötü olamaz. Hem bu japon , farklı bi kere. Hayırlı olsun Galatasarayımıza.
Latodan kötü olamaz herhalde hayırlı olsun camiamıza.
fatih terim in elinde yükselir.
kadroya 6 aydır giremediği falan yok. geçtiğimiz ekim ayında oynanan; milan ve napoli lig maçlarına ilk 11'de başlamıştır. 90 dk sahada kalmıştır.
bu maçlarda inter milanı 3-2 yenmiş, napoli deplasmanında 0-0 berabere kalmıştır.
o maçta callejon ve mertens'i durdurmayı başarmıştır nagatomo !
ayrıca inter ligde son 7 maçını kazanamamıştır. nagatomo bu maçlarda kadroya girmiş ama 11 başlamamıştır.
en son 2 gün önce oynanan spal maçında bile kadroya girdi nagatomo. yani maçtan çıktı galatasaray'a geldi.

öyle 6 aydır kadro dışı falan kaldığı yok !
inter efsanesi. Galatasaray da kalıcı olacağı kesin gibi.

Çok üst düzey bir sol bek değil belki ama galatasaray'ın hakan unsal ve ergün, orhan ak'tan beri sol tarafta sikıntısı var. o bölgeyi gercekten dolduracağı kesin olan topçu.

Hayırlı olsun.

Edit: bir mariano beklemeyin diyen arkadaşa selam ederim.

Mariano suandaki performansıyla eski mariano değil ama bu ligde iyi gözüküyor.
Nagatomo bizim ligde klas topçu diye anılır gorün bakın.
görsel

https://www.transfermarkt...tomo/profil/spieler/79522

kariyeri ortada, iyi oyuncu olduğu ortada. umarım bunun hakkını verir.

hayırlı, uğurlu olsun.
görsel
Juninci inamoto’dan sonra galatasaray’da oynayacak olan ikinci japon futbolcudur.
Ne iyi ne kötü sol bek.Galatasaray'da iş yapar.
adını ilk defa galatasaray'a gelince duyduğum dünyanın en iyi 5 bekinden biri. bu gs'li ezikler azıcık bile gaza gelince hiç çekilmiyorlar ya açık ve net.
sol framede görünce anime karakteri sandım. evet.
Japonya devlet Başkanı tarafından Onur nişanı, üstün hizmet madalyası ve yaşayan en iyi capon sol bek seçilen defans oyuncusu.

Kendisinin kyomoto'da 7 tane heykeli farklı okulların bahçesinde mevcut olmakta beraber sol ayak izi de Japon bayraklarının arka yüzüne basılmıştır.

Nagatomo böyle Bi adamdır.
inter yuto'nun bu sezon kadroda olduğu lig maçlarının hiç birini kaybetmedi.

7G-3B-0M.

kupada 2 maçı var

0g-1b-1m.
süpriz yumurtadır. sahada belli olacak ne olduğu. aynen.
Sağ ayaklı sol bek. Terim in en son isteyeceği tarzda futbolcu.